Najnovšie recenzie zo sekcie Slúchadlá

Sandberg USB Headset Bulk

Overený zákazník Alza.sk Lukáš

Pridané: 28. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Vymenené ľavé a pravé slúchadlo, otočiť sa to nedá lebo mikrofón je možné pretočiť na opačnú stranu
  • Pískanie v slúchadlách
  • Žiadna regulácia hlasitosti

Overený zákazník mobilonline.sk Vagabund

Pridané: 28. februára 2024

Zakúpený v mobilonline.sk

• Spokojná

• cena, dobre držia

Zakúpený v Alza.sk

• skôr na hovorené slovo, slabší rozsah

• Dobrý pomer kvalita/cena

• Cena/kvalita
  • Tenšie kábliky ako na rovnakých kúpených pred dvomi rokmi.
MG CA-042

MG CA-042

Overený zákazník MALL.SK Marharyta

Zakúpený v MALL.SK

Funguje dobré

Overený zákazník mobilonline.sk Brian

Pridané: 27. februára 2024

(naposledy upravené 27. februára 2024)

Zakúpený v mobilonline.sk

• Batéria
Sony WF-1000XM5

Sony WF-1000XM5

Overený zákazník Alza.sk LQd

• Basy
  • Appka a nastavenia, sprievodca nastavením v appke
  • Ambient mód
  • Hladký povrch a vyberanie z krabičky

Recenzia po cca 3 mesiacoch.
Po prečítaní niektorých recenzií tu som sa trošku bál, ale Sony je Sony a papierovo mali všetko, čo som chcel, tak som to riskol. No a výsledok? Fuuu... 4-5 audioorgazmov rýchlo za sebou a potom ešte jeden slabší, dokonca mi na chvíľu stŕpla tvár a to sa mi ešte nestalo... doooobre to hraajeeee! Sakra, nechápem, čo sa niektorým ľuďom nepáči. Možno to mali zle nastavené. Toto nie sú káblové štuple, že vybalím, zapojím a baví, je to zložitý produkt a je treba si k tomu sadnúť a trocha to nastaviť a naštudovať.
V appke to je pekne poriešené, páčilo sa mi nastavenie equalizéra. Miesto hrania sa so stĺpčekmi sa dá využiť sprievodca, ktorý ponúkne 5 vzoriek a užívateľ v piatich krokoch vyberie vždy tú najlepšie znejúcu. Dospel som presne k tomu, čo som chcel, plochý equalizér a Clear Bass na +9, lebo to robí presne to, čo mám rád, krásne basy bez utopených výšok a stredov. Áno, som bass head a Sony to má pre takých ako ja skvelo poriešené. Čo viem, už od čias, keď som sa ako násťročný sopliak poflakoval so Sony D-NE511. Je tomu už presne 20 rokov, sakra.
Ďalšia vec, čo sa mi páčila je sprievodca výberom a testovaním nástavcov. Prekvapivo som skončil na veľkosti L, ktorú som na začiatku rovno zavrhol a musím povedať, že sedia perfektne. Bál som sa, lebo mi nikdy žiadne štuple nesedeli, ale tieto sedia. Čo to som s nimi aj odbehal, takže aj dobre držia, nikdy nevypadli.

A že vraj ANC šumí. Kravina. Každá ANC trocha šumí, ale táto je mŕtvolne ticho, ostal som prekvapený. Šumí Ambient mode (čo je presný opak ANC - robí slúchadla "transparentné", akoby tam neboli) a šumí teda statočne, to ma tiež prekvapilo. Trocha som čakal nejaké nastavenia Ambient módu, správne nastavené by toto mohlo pohodlne nahradiť naslúchacie strojčeky, myslím.

A krabička mi nevŕzga ani nič také, pôsobí dostatočne luxusne, podľa mňa teda. Výdrž baterky je fajn a pripájanie a multipoint ma zatiaľ nesklamali. Ide s nimi slušne aj telefonovať.

No a niečo k nevýhodám... Ten hladký povrch je fakt des, dostať ich z krabičky je hotový hlavolam, neviem prečo nám toto v Sony urobili. Snáď na to mali dobrý dôvod.

Zatiaľ raz sa mi stalo, že sa po vložení do krabičky nevypli a nenabíjali - čakalo ma nemilé prekvapenie. Vybral som ich a nič, vybité oba na 0%, krabička mala 80%, wtf? Našťastie sa za pár minút nabijú na nejaký ten čas prehrávania, tak o 10 minút už fachali.

Tu a tam zaznamenám drobný výpadok zvuku, raz to vypadávalo asi pol minúty až minútu dosť, potom si to "sadlo" a už to išlo dobre. Neviem, či je to normálne, toto sú moje prvé true wireless štuple. Na SONY WH-1000XM4 sa mi to asi nestávalo. Ale stáva sa to fakt zriedkavo.

Celkovo som veľmi spokojný a to, že je to maličké do vrecka a nahradí to veľké slúchadlá... stali sa mojim verným spoločníkom na cestách a veľké slúchadlá už ostávajú iba v kancelárii.

Shokz OpenRun Pro

Shokz OpenRun Pro

Overený zákazník Alza.sk AK

Zakúpený v Alza.sk

Zatiaľ iba chválim. Ale používam ich iba týždeň. Prečítal veľa recenzií než som sa pre ne rozhodol, neboli najlacnejšie. Ak má niekto problém že mu klasické štuple nedržia v uchu, tak nie je čo riešiť. V niektorých recenziách boli vyjadrenia, že autobuse, v metre, .... ich nie je počuť. Netuším načo ich kto potrebuje nosiť v metre, keď sú primárne určené na športové aktivity, ale na beh a bicykel sú super. Zvuk bol bezproblémový v lese aj hrádzi kde bol trochu hluk. Takže ak Vám nevadí ta cena, tak berte.

JBL Live 770NC

JBL Live 770NC

Overený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Overený zákazník

Pridané: 26. februára 2024

Zakúpený v T.S.BOHEMIA a.s.

• Pohodlnosť
  • Skladovatelnosť
Jlab Go Air Sport True Wireless Headphones

Jlab Go Air Sport True Wireless Headphones

Zakúpený v Alza.sk

Jedno sluchadlo nefungovalo, tak som si produkt nechala vymenit za novy kus. Nove idu fajn. Super na behanie - cena/vykon. Snad vydrzia.

Jabra 26699-989-899

Jabra 26699-989-899

Overený zákazník hacom.sk Lubos

Zakúpený v hacom.sk

Sluchatka Jabra Flex 65, su male a skladne, maju pritom dobry dosah Bluetooth signalu, dobru vydrz a sklapaci mikrofon. Pri variante 26699-989-899 je mozne nabijanie USB-C kablom a tiez standardnou bezdrotovou nabijackou co nabije aj samsung telefon. Dufam, ze plasty a hlavne umela kozenka vydrzia dlhsie ako na Plantonics, u Plantronics sa kozenka rozpadne na prach po par rokoch.

Huawei FreeBuds SE 2

Huawei FreeBuds SE 2

Zakúpený v Alza.sk

Za tú krátku dobu používania za tie peniaze super

LAMAX Dots3

LAMAX Dots3

Anonym Anonym

Pridané: 26. februára 2024

• Dobry pomer cena/vykon.
  • Slusny zvuk, ne je to Hi-End, ale je to fajn.
  • V usiach drzia, da sa s nimi aj poskakovat.
  • Dotykove ovladanie reaguje dobre.
  • Mikrofon na telefonovanie pouzivam len vynimocne. Nie je to tym, ze by mikrofon na sluchadlach bol zly, je taky ako aj na inych bezdrotovych sluchadlach. Jednoducho uz nie je pred ustami (ako to byva pri sluchadlach s kablom) ale z boku na uchu a to nie je idealna pozicia pre mikrofon.

Dobry vykon, na pocit aj dobra stavba sluchadiel a puzdra.
Ak nehladate super top triedu a nechcete prehlupit a kupit lacno nieco nekvalitne, tak Lamax je dobre riesenie.

Soundpeats Wings2

Soundpeats Wings2

Overený zákazník Alza.sk Dr.Sova

• Dobre sedia v uchu
  • Kvalitný zvuk
  • Aplikácia v telefóne

K nákupu slúchadiel som sa rozhodol na báze že sú odolné a určené k športu a zatiaľ po prvom odskúšaný som spokojný skvelý zvuk zaujímavý dizajn dobre držia v uchu dobrá výdrž batérie, v aplikácii možnosť dodatočného nastavenia zvuku.

OneOdio OpenRock Pro

OneOdio OpenRock Pro

Overený zákazník Alza.sk Dana

Zakúpený v Alza.sk

• perfektne za ucho, neominaju, nie su tazke, dobry zvuk z nich ide, dlho vydrzia a paci sa mi kompaktne puzdro
Tblitz A7s TWS

JBL Tune 520BT

JBL Tune 520BT

Overený zákazník Alza.sk Erika

Zakúpený v Alza.sk

Podobné schlúchadlá JBL už doma máme, roky fungujú bez problémov. Preto sme neváhali, keď sa vyskytla potreba kúpiť ešte jedny.

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25