Yamaha HPH 50

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Slúchadlá kupované pre 9-ročné dieťa. Svojou veľkosťou vyhovujúce, kvalita zvuku postačujúca.

• kvalita zvuku vzhľadom na cenu 1A

Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

HPH 50 prinášajú kvalitný zvuk s starostlivo vyváženými basmi a výškami, ktorý plne uspokojí poslucháča digitálnych záznamov alebo hráča na digitálne hudobné nástroje.Vďaka otočnému mechanizmu, ktorý umožňuje meničmi otočenie až o 90 stupňov, presne padnú aj na vaše uši. Pásik cez hlavu umožňuje plynulé nastavenie jeho dĺžky a vďaka týmto vlastnostiam, tak umožní komfortný, bezproblémový počúvanie hodinu po hodine.

K dispozícii v čiernej alebo bielej farbe, aby zodpovedali vášmu hudobnému nástroju, vrátane Yamaha loga na meničoch a páske cez hlavu. 2 m kábel umožňuje jednoduché pripojenie k vášmu hudobnému nástroju. Súčasťou dodávky je aj adaptér na štandardný stereo konektor (6,3 mm), ktoré možno pripojiť k rôznym nástrojom. Pozlátené konektory, ktoré sú odolné proti opotrebeniu, sú použité pre všetky konektory.

Sluchátka

Obal

Redukcia 6,3 mm

Na sklade • 1 variant4,3 €93 % • 225 recenziíĎalšie informácie

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Kvalita zvuku je veľmi dobrá. Zvuky sú vyvážené v oboch slúchadlách, ktoré sú otočné a ľahko sa nosia v ušiach a na hlave.
    • Po dlhšom čase štúdia (2 - 3 hodiny) môžete cítiť tuhosť materiálu, ktorý zostáva fixovaný na hlave a ušiach, čo vytvára pocit napätia v spánkoch, ktorý po odstránení zátkových chráničov zmizne.

Potreboval som tieto slúchadlá, aby som mohol kedykoľvek študovať digitálny klavír bez toho, aby som rušil niekoho okolo seba. Objednal som si tento produkt na základe popisu, kde sa objavilo, že sú určené na použitie hudobníkmi, že sa hodia na akýkoľvek model digitálneho klavíra. Záležalo aj na mene spoločnosti, ktorá je medzi výrobcami hudobného vybavenia známa.

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • dobrý zvuk
    • ergonomické
    • skladacie
    • - bez deocmadata

na vyučovanie, na cvičenie na klavír ok

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant4,3 €93 % • 225 recenziíĎalšie informácie

• kvalita zvuku vzhľadom na cenu 1A
    • pevnosť
    • trošku malé kryty uší
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Priehľadný, dostatočný objem, ľahký.
    • Kábel by mohol byť jednostranný, ako napríklad HPH-100, pretože má tendenciu sa zamotávať. Nepohodlné okuliare po 1 hodine používania, tlak.

Celkovo je to v poriadku, používam ho pre počítač a PS4.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Takto neruším svoje okolie. Funguje to dobre.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Ľahký, ľahko skladovateľný, malý - detská veľkosť : )-, znie pekne pre svoju kategóriu...
    • Nebuďte hysterickí za 10000!

Pre tablet v kuchyni je to postačujúce, ale znie to lepšie, než by ospravedlňovala cena. Kúpil som si ho na tento účel a je dostačujúci, ale zrejme neuspokojí moje vážnejšie hudobné potreby. Podľa môjho názoru je výrobok za tieto peniaze výhodný.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Lehké
    • Pohodlné
    • Dají se nosit dlouho
    • Ideální na cvičení na nástroj v nočních hodinách
    • Věrný zvuk
    • Příliš netlumí okolní zvuky

Slušná sluchátka za ty peníze

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Zvuk je v poriadku, zdá sa, že je lineárny, a Yamaha ho odporúča na hranie nástrojov.
    • Po hodine a pol mi nezaťažovali uši, ale vďaka tomu, že slúchadlá sú na uchu, môžu byť z dlhodobého hľadiska nepohodlné, a to aj napriek mäkkému vankúšiku.
    • Bohužiaľ sa zdá, že za tieto peniaze nie je na čelenke žiadne polstrovanie, ktoré je tvrdé ako skala - neodporúča sa pre plešatých ľudí : -)
    • Keby som bol Yamaha, bol by som si taký istý, že by som svoje meno na takú plyšovú čínsku vec nedal - ale poviem, že zvuk je aj tak v poriadku.

Mohol som ich získať za vernostné body, takže sa mi to veľmi oplatilo (na konci bodového systému mali moje body hodnotu 9900 Ft, na druhý deň by mali hodnotu 990 Ft, samozrejme som ich kúpil), len som musel zaplatiť za doručenie.