Vivanco Fusion Bass

- Výkonné bohaté basy - Atraktívne slúchadla do uší - Rozmery: 258x88x184mm Frekvenčný rozsah: 5 - 20000Hz Citlivosť: 110dB Impedancia: 16Ohm Dĺžka kábla: 1.2m...
Doporučená ponuka HENRY - ITSK

• ťažko ich zohnať

výborná kvalita za nízku cenu

• maju prefektné basy a výšky
    • kupil som si ich už 3x vždy sa mi poškodil kábel pri Jacku
    • vždy lave sluchadlo hralo slabšie trošku to naštve ale pri tej kvalite zvuku sa to dá nejako stráviť

výrobca by mal s tym zvukom niečo urobiť aby obe sluchadla zneli rovnako

• super zvuk
    • Jedno slúchadlo ide trošilinka slabšie, alebo to je môj svelý sluch iba ;) :D

mal som už tieto slúchadlá a bol som s nimi veľmi spokojný, ale sa mi nešťastnou náhodou pokazili tak som si ich kúpil znovu

Konštrukcia

• Konektor: 3.5mm audio jack pozlátený

• , prevzaté z Heureka.cz
    • dobře, hlasitě hrají
    • krásné bassy
    • pružný kablík, nepřenáší zvuky při otírání o hadry do sluchátek(výhoda při běhání)
    • konektor

Bohužel sluchátka v mém případě vydrží tak rok. Přelomí se drátky za konektorem. Řešil jsem naletováním jiného. Tím jsem prodloužil jejich život o cca další rok. Pak odejdou i reproduktory. Používám jen na běhání, pot ani déšť jim neublíží. Kupuji pravidelně jsem na ně zvyklý, už mám třetí.

• výborný zvuk

výrobca by mal s tym zvukom niečo urobiť aby obe sluchadla zneli rovnako

• super zvuk
    • Jedno slúchadlo ide trošilinka slabšie, alebo to je môj svelý sluch iba ;) :D

• dobre tlmia zvuk z okolia
    • okolie nepocuje co pocuvate
    • nic podstatne

za malo penaazi perfektne sluchadla

• kvalitny zvuk
    • perfektne basy