Urbanears Zinken

Prenos signálu
    káblové
    Slúchadlá s ovládaním hlasitosti
    Slúchadlá pre iPhone

Slúchadlá Zinken sú plné praktických funkcií, ako je kabel dual TurnCable alebo ZoundPlug. Sú navrhnuté pre maximálne pohodlie - otočné mušle a nastaviteľný hlavový most.

Zinken sú vyrobené zo špeciálnych vybraných materiálov, ktoré neabsorbujú pot a pachy. Slúchadlá sú navrhnuté nielen pre prácu DJ, ale aj pre každodenné kvalitné počúvanie hudby.

Obojstranný odnímateľný kábel TurnCable je potiahnutý materiálem KEVLAR® so stereo konektorom 6,3mm na jednej strane a klasickým stereo 3,5mm konektorem na strane druhej.

Kábel má dĺžku 12Ocm so špirálovitým točením pre pohyb bez prekážok.

Na kábli nechýba ovládanie / handsfree na príjem hovorov a slúži aj ako ovládač pre posúvanie skladieb.

Skladací mechanizmus pre jednoduché skladovanie a prenositeľnosť.

• Balenie: slúchadlá Zinken, odnímateľný kábel TurnCable, samolepka, katalóg, návod k obsluhe.
    • Frekvenčný rozsah: 20Hz-20kHz
    • Odstup šumu: 98dB,
    • Typ konektora: 3,5mm stereo jack / 6,3mm
    • Impedancia: 85ohm
    • Meniče: 40mm
    • Max. výstupný výkon: 50mW
    • Kábel: odpojiteľný, krútený, s integrovaným ovládačom (prijímanie hovorov, posúvanie skladieb dopredu/dozadu) a mikrofónom (handsfree) pre smartfóny a iPhone
    • Dĺžka kábla: 120cm

• Super Zvuk
      • Super basy
      • Odolna konstrukcia(moje uz prezili viac ako by mali)
      • Ked ich mam na hlave tak nepocujem svet a ked potom este aj hudbu pustim <3
      • chyba nastavenie hlasitosti

Vlastnim cierne zinkeny uz rok a pol a nemam jedinu vyhradu su prijemne na usiach basy su uzasne aj na nizkych hlasitostiach. Bezne ich ma mna hlave a opieram sa o tehlovu stenu a nieje to na nich vidno co je az divne :D. Nevyhoda co som si vsimol chcel som si kupit cerveny kabel ale na Slovensku sa samotny kabel aj nausniky predavaju len cierne. Za tu cenu je velmi vela muziky. A chcem podotknut konstrukciu vlastnil som uz par sennheiserov, pioneerov a akg vsetky sa dakym sposobom pokazily alebo prestalo hrat jedno sluchadlo. Urbanearsy nejakym sposobom prezivaju moje az krute zaobchadzanie s prehladom a uprimne uz by sa aj mohli pokazit nech si ich kupm v dalsej farbe :D

• Celkovo zvuk uzasny
      • Bass je super
      • Velmi pohodlne, este ma netlacili ani po 4-5 hodinach
      • Izoluju paradne, este sa mi nestalo ze by ma nieco rusilo pri hudbe
      • Netreba prepojku na 6,3

Urcite odporucujem, nemaju chybu a udajne su dost neznicitelne ale to skusat nebudem :D