Urbanears Plattan

115 dB/mW
Typ slúchadiel
uzavreté

OK

Tak tieto slúchadlá sú úplne že top a boli v zľave takže som spokojná :)

• , zakúpené v SHARK.sk

• Super sluchadla a rocna zaruka na vsetko :)

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Citlivosť
115 dB/mW
Typ slúchadiel
uzavreté

Slúchadlá "Plattan" sú moderné klasické slúchadlá so všetkými doplnkovými funkciami aj nad rámec ostatných klasických slúchadiel. Model on-ear ponúka plnú veľkosť s bohatým zvukom v kompaktnom tele, môžete ich zložiť do veľkosti päste.
Podporujú funkciu ZoundPlug, ktorá Vám umožní okamžité zdieľanie hudby.

• skladacie slúchadlá na uši (on-ear), ideálne na cesty
  • funkcia ZoundPlug - okamžité zdieľanie hudby, spojte sa so svojimi kamarátmi a zdieľajte s nimi hudbu
  • skladacie pre jednoduché uskladnenie
  • mikrofón a ovládanie kompatibilné s iPhone, Blackberry, HTC atď.
  • 3,5 mm konektor kompatibilný s hudobnými prehrávačmi
  • 1,2 m kábel odolný proti zamotaniu

3zákazníci neodporúčajú produkt

OK

Tak tieto slúchadlá sú úplne že top a boli v zľave takže som spokojná :)

• - vzhlad
    • - kopiruju hlavu - ram
    • - lahke
    • - pohodlne
    • - latkovy kabel
    • - vyrazne stredy ( vyhoda ako pre koho)
    • - basy
    • - celkova kvalita zvuku
    • - mal som pocit ze niektore piesne zneju ako s rozhmasu alebo ruskeho tranzistora
    • - farba tomatto - nie je cervena ale ruzova
    • - slaby pritlak na usi

Pocuvam rap a edm. Nebol som s nimi spokojny. Ked som pridal basy mierne pod maximum (cez eq) tak zacali chrcat. Mali vyrazne stredy a pekne vysky - ale toto som ja nehladal. Niekomu to vyhovuje. Basy tam boli len aby sa nepovedalo. Kabel bol latkovy ale z konektorov som mal blby pocit.

• , zakúpené v SHARK.sk

• Super sluchadla a rocna zaruka na vsetko :)

• perfektne sedia na hlave/ušiach
    • basy, výšky
    • dizajn
    • kábel- šnúrka
    • kratší kábel
    • dobre tlmia zvuky okolia
    • kratší kábel

Tieto sluchatka sú skvelé. Výborne sedia na ušiach, netlačia. Majú skvelé basy až sa mám roztrasie mozog hlave :D Nemám nič čo by som im vytkol až nato, že na mojej Nokii nehrajú tak ako by mali, ale to nieje ich chyba.

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• Zvuk
    • Basy
    • Dizajn
    • Široký výber farieb
    • Kvalitné materiály
    • Nezamotateľný kábel potiahnutý tkaninou
    • PERFEKTNÁ izolácia hluku
    • Pri dlhšom počúvaní začínajú tlačiť na uši, ale nie je to nič čo by prekážalo.

Tieto slúchadlá som si kúpil preto, lebo mi na prvý pohľad padli do oka, navyše som o nich počul že majú naozaj kvalitný zvuk (o čom som sa presvedčil a je to pravda). Pokiaľ sťahujete hudbu vo vysokej kvalite, je to radosť počúvať. Dizajnom skutočne lahodia oku, mám ich vo farbe Pumpkin a tá je proste super, ale aj z iných farieb by sa dalo vyberať. Taktiež cenovo sú na tom dobre, v porovnaní s napr. Beats. Môžem ich len doporučiť, za priateľnú cenu dostanete kvalitné a pekné slúchadlá s kvalitným zvukom.

• Dizajn
    • Kvalita zvuku
    • Dĺžka kábla
    • Pri dlhom nosení tlačia na ušiach

Tieto sluchadla som dostala na narodeniny a bola som z nich nadšená. No po asi pol roku začali blbnúť, kvalita zvuku sa zhoršila. Neodporúčam. Viac sa oplati si kupiť drahšie sluchadla s vybornou kvalitou zvuku.

• veľmi dobrý zvuk, remeselné spracovanie. Proste perfektné.
    • za 43 eur nič

Je až ťažko uveriť že takéto sluchadlá niekto predáva za 43 eur. Istotne že sú aj lepšie sluchadlá, ale aj 6-10 x drahšie.
    No ale určite nehrajú 6-10 x lepšie. Výrobcovi gratulujem k tak skvelému výrobku.

• , zakúpené v SNOWBOARD ZEZULA

• výborný zvuk
    • dizajn - v jednoduchosti je krása
    • kábel a výstuž potiahnuté textíliou = menšia náchylnosť na mechanické poškodenie
    • široká paleta farebného prevedenia
    • dĺžka kábla
    • pri dlhšom nosení tlačia na uši

zvuk je perfektný, skôr basový, výborný na metal a podobné žánre ale nestratí sa ani pri ostatných, nakoľko počúvam všehochuť :) určite odporúčam, aj keď pri dlhšom počúvaní začnú nepríjemne tlačiť na uši, ale to zrejme závisí aj od typu hlavy :D vyberal som na základe iných recenzií a odporúčaní, bol to trochu risk, ale neľutujem :)

• bassy - uplne nic