Urbanears Plattan 2

• dobre sedia na ušiach a izoluju okolitý zvuk
    • pekný zvuk, len basov mohlo byť menej
    • kvalita spracovania
    • dosť veľa basov

Sluchatka som kupoval, nakoľko som pred tým vlastnil Platan I, s ktorými som bol nadmieru spokojný. Kvalita prevedenia je na dobrej úrovni, len sa mi zdá že majú viac basov ako Platan I, ale to je iba subjektívny pohľad a niekomu to môže vyhovovať.

• ľahké, skladné
    • mäkké, netlačia na hlave
    • možnosť pripojiť kábel na tu stranu, ktorá mi vyhovuje
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

• Všetky drobné mínusy z verzie Plattan 1 sú v tejto dvojke vylepšené. Veľmi dobré sluchadlá. Super pomer cena/výkon.

TOP

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
TRS 3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
otvorené

Urbanears Plattan 2, indigová Niektoré slúchadlá sa zaobstarávajú kvôli reprodukcii hudby, niektoré kvôli štýlu. Urbanears vyzerajú, ako keby patrili do druhej skupiny – sú typické škandinávskou úhľadnosťou a čistotou, farbami a kvalitným vyhotovením. Vo vnútri však skrývajú oveľa viac... Symfónia pre dvoje slúchadlá Urbanears Plattan 2 používajú tzv. ZoundPlug. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• kvalitný kábel
    • dobre sedia na ušiach a izoluju okolitý zvuk