Trust 20115

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
plné

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• Slúchadla reprodukujú zvuk.
    • Boli deklarované ako bezdrôtové a s tým vedomým som ich objednával. Keď mi prišli, prekvapilo ma načo k nim pribalili kábel jack/jack 3,5. Už viem. Som mrzutý zo zavádzajúcej informácie o produkte na portáli heureka, ale nestojí mi to za tú námahu (čas), tovar vracať.

Tovar je v poriadku, v neporiadku sú šlendriánsky a zavádzajúco vyplnené údaje o tovare. Ako pozerám recenzie, nie som prvý kto bol pri tomto výrobku zavedený do omylu. Moja chyba, mal som si popis preveriť na viacerých portáloch.

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
plné

Kvalitné slúchadlá Mobi od spoločnosti Trust ponúkajú predovšetkým štýlový dizajn a kvalitnou upraviteľnou konštrukciou. Slúchadlá sa môžu pýšiť naozaj krásnym a štýlovým dizajnom, vďaka ktorému ich nosenie nebude spojené len s počúvaním hudby, ale stanú sa vašim módnym doplnkom. Jedinečný vzhľad je však len čerešničkou na torte plnej ďalších vynikajúcich funkcií. Medzi tie patrí aj kvalitná a pevná konštrukcia s upraviteľným hlavovým mostom, ktorá je však zároveň aj veľmi ľahká a skvele sa nosí. Most aj...

3zákazníci neodporúčajú produkt

• funguju
    • nie su bezdrotove ako bolo deklarovane
    • po pol roku pouzivania sa poskodil kablik, chrcia. budem reklamovat. ked spocitam cas pouzivania, neboli pouzivane ani mesiac.

radsej sa poobzerajte po niecom inom

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• Slúchadla reprodukujú zvuk.

• hrajú celkom fajn
    • sú dosť tesné aj na detskú hlavu
    • nie sú bezdrôtové. káblik je len odnímateľný, ale bez neho nefungujú

Kúpil som ich v domnení, že sú bezdrôtové, kvôli zavádzajúcemu popisu.