SoundMAGIC PL11

Typ slúchadiel
štuple

• Vynikajuci zvuk
    • Kabel by mohol byt hrubsi, bojim sa, ze sa zlomi

Aj ked je Soundmagick prakticky neznama znacka, s kvalitou zvuku som spokojny.

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• Dobrý zvuk v celom frekvenčnom spektre,hlavne basy.
    • Náhradné silikony sa ťažko navliekaju na sluchadka.Maju o polovicu menší vnutorný priemer ako tie čo su na sluchadlách.Musel som ich roztiahnuť pinzetou a tak opatrne natiahnuť.

Použival som koss porta pro,ktoré boli kupované v roku 1992 priamo v USA, ziadna čína,hrajú doteraz bezchybne.Možem povedať,že PL11 majú podobný zvuk ,snáď trošku sú slabšie v oblasti stredov a výšok.PL11 hrajú skutočne pekne a pri takej cene ozaj odporúčam.Ten kto ma rád pekné basy a nie plechový zvuk, tak pri takej cene SUPER!

• zvuk, balenie

Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
štuple

Sluchátka špunty sa ťažko uveriteľným basom, 9mm neodymové ovládače, 20Hz - 22kHz, 100dB. Kompaktní sluchátka SoundMAGIC PL11 vám poskytnou kvalitní zvukový doprovod kamkoli vyrazíte. Jejich

• hladal som stuplovu alternativu k porta pro,preferujem basovejsi zvuk,popripade sa da pohrat s equalizerom v powerampe a velka spokojnost.mal som Jays one,sli prec koly plochemu kablu,zvukovo podobne,ale PL11 sa mi javia po dvoch tyzdnoch pouzivania celkovo zivsie v prednese ,plus klasicky kabel je na nezaplatenie,plochy na jays one prenasa zvuky pri pohybe a je nemotorny.spracovanie pl11 sa javi kvalitne,vsetko licuje,plasty detto.pocuvam vsetko od extreme metalu po massive attack ,cez industrial ebm a usi si lebedia.
    • zatial nic.

slusne sluchadla pomer cena kvalita,pre mna lepsie ako jays one,ci sennheiser cx 300,mam rad basovy zvuk.equalizer takisto vselico napravi.odporucam.

• Vynikajuci zvuk
    • Kabel by mohol byt hrubsi, bojim sa, ze sa zlomi

Aj ked je Soundmagick prakticky neznama znacka, s kvalitou zvuku som spokojny.

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• Dobrý zvuk v celom frekvenčnom spektre,hlavne basy.

• zvuk, balenie
    • L koncovka