Sony WH-1000XM3

Vychutnajte si slobodu a kvalitný hudobný zážitok kedykoľvek budete chcieť. Umožní vám to bezdrôtová technológia, pohodlná konštrukcia a účinné eliminovanie šumu z okolia. ...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka zdomu.sk

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 696 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 1 299 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma92 % • 3 942 recenziíĎalšie informácie

Kvalitné a pohodlné slúchadlá sú súčasťou základnej výbavy každého hudobného fanúšika. Bezdrôtový model je ideálny pre tých, ktorí sú neustále v pohybe. Ponúkajú úplnú voľnosť, bez obmedzovania zamotanými káblami. Prepracovaný systém eliminujúci okolité ruchy slúchadlá predurčuje aj do hlučného prostredia hromadnej dopravy. Čaká na vás naozaj excelentný zážitok - bezdrôtový prenos je totiž zdokonalený takmer na úroveň toho drôtového. Ergonomická konštrukcia slúchadiel je zárukou ich pohodlného nosenia počas celého dňa, ktorému v ničom nebráni ani batéria s veľkou kapacitou a jej následné rýchle nabíjanie. Pokiaľ budete chcieť uprednostniť ticho, slúchadlá stačí jednoducho poskladať a uložiť do praktického puzdra.

Kvalitný zvuk

Kvalitné výkonné slúchadlá s membránou Liquid Crystal Polymer prinášajú hlboké dunivé basy a krištáľovo čisté vysoké tóny. Prostredníctvom ekvalizéra môžete sami optimalizovať zvuk každej skladby.

Konštrukcia

• Prenosnosť a Bluetooth
    • Chabá kvalita zvuku
    • Pri pripojení na hovor sa automaticky kvalita hudby výrazne zhorší
    • Nie úplná pohodlnosť na hlave - nie je to najhoršie ale sú aj pohodlnejšie

Za 240 eur som očakával trochu kvalitnejši zvuk avšak popálil som sa… mal som väčšie očakávania avšak bol som sklamaný. Pohodlnosť 5/10 a kvalitou zvuku ich predbehnú 100€ HyperX slúchadla

• , zakúpené v AXDATA

• Rozhodol som sa na základe množstva pozitívnych recenzii.
    • Slúchadla majú skutočne kvalitné prevedenie hodné SONY.
    • Pekný zvuk cez kábel, priemerný cez bluetooth
    • Výrazný bass
    • bluetooth 4 -občas mi vypadol signál
    • nedokázal sa spárovať s televízorom Samsung
    • cena ...

Slúchadla sú pekné a pôsobia prémiovým dojmom.
    Hrajú pekne aj keď len cez kábel ,cez bluetooth je to lepší priemer(mňa to neohúrilo) .Oceňujem aplikáciu kde sa dá zvukový prejav upraviť podľa potreby.
    Nepríjemne ma prekvapil (2x) výpadok signálu a neschopnosť pripojiť sa k televízoru Samsung (telefón problém nebol)pri slúchadlách tejto cenovej úrovne by som to nečakal:(
    V uzavretých slúchadlách sa potia uši:)

• super pohodlne
    • kupil som strieborne ale nie su strieborne, su skor ako biela kava, pre mna vyhoda
    • NC - je ok (nemam s cim porovnat), AL - ok, trocha kovovy zvuk

Slúchadlá pre nedoslýchavých
Doba prehrávania
30 hodín

Dokonale sa prispôsobia

Inteligentná technológia Sense Engine sa automaticky prispôsobí čomukoľvek, čo práve robíte. Rozpozná, či práve cestujete alebo trávite čas v čakárni a následne eliminuje ruchy z okolia. Kým v prostriedkoch hromadnej dopravy maximálne utlmí vonkajší hluk, v tichšom prostredí sa postará o to, aby ste dobre počuli aj keď vás niekto osloví.
Dokonale sa prispôsobia

Menej ruchov z okolia

Nový procesor a kvalitná konštrukcia slúchadiel v akýchkoľvek podmienkach účinne eliminujú ruchy z okolia. Pri počúvaní hudby vás nič nebude rušiť ani v hlučnom prostredí hromadnej dopravy či lietadle. Unikátna optimalizácia atmosférického tlaku vo vysokých nadmorských výškach zaistí tie najlepšie výsledky.
Menej ruchov z okolia

Úplná voľnosť

Zabudnite na nepohodlné a neustále prekážajúce káble! Bezdrôtová technológia vám sprostredkuje neuveriteľný komfort. Vďaka technológii LDAC navyše prenáša približne trojnásobne väčšie množstvo dát, než klasický Bluetooth. Výsledkom je tak prvotriedny zvuk vo vysokom rozlíšení, ktorého kvalita takmer zodpovedá drôtovému prenosu.
Úplná voľnosť

Maximálne pohodlie

Mäkká a poddajná výplň náušníkov zaistí pohodlie aj po niekoľkých hodinách nosenia slúchadiel. Ergonomická konštrukcia sa zasa postará o ich stabilitu. Slúchadlá sú navyše natoľko ľahké, že ich na hlave prakticky ani nebudete cítiť.
Maximálne pohodlie

Výborné pri cestovaní

Už sa vám nechce počúvať hudbu? Slúchadlá stačí jednoducho poskladať a uložiť do kompaktného ochranného puzdra.
Výborné pri cestovaní

Dlhá výdrž

Slúchadlá na jedno nabitie sprostredkujú až 30 hodín hudby. To už naozaj stojí za to!
Dlhá výdrž

Jednoduché ovládanie

Komunikujte bez toho, aby ste pri tom museli vypnúť slúchadlá. Priložením ruky k náušníku stlmíte hlasitosť a môžete sa rozprávať. Intuitívnymi gestami dokážete prepínať medzi skladbami i prijať telefonický hovor. Pokročilejšie nastavenia získate nainštalovaním aplikácie do vášho smartphonu.
Jednoduché ovládanie

POUZE HUDBA. NIC JINÉHO.

Se sluchátky WH-1000XM3 se díky dalším vylepšením špičkového odstranění šumu1 a funkci inteligentního poslechu Smart Listening, která se přizpůsobuje dané situaci, ponoříte ještě hlouběji do ticha.

Nechte se pohltit tichem

Díky špičkové technologii pro odstranění šumu uniknete zvukům města. Technologie pro odstranění šumu ve sluchátkách WH-1000XM3 je dosud nejpokročilejší díky přiléhavým náušníkům a HD procesoru QN1 pro odstranění
šumu.

Vyšší výkon = ještě méně šumu

S příchodem nového HD procesoru QN1 s technologií pro odstranění šumu se odstranění šumu výrazně zlepšilo. Dedikovaný procesor pro odstranění šumu zároveň zajišťuje, že výkon procesoru nebude nikdy zhoršovat
reprodukci hudby.

Lepší odstranění šumu

Většina sluchátek s technologií pro odstranění šumu při cestování blokuje hluk dopravních prostředků. Výjimkou nejsou ani sluchátka WH-1000 Noise cancelling (nový rychlejší procesor QN1), NFC, LDAC, Bluetooth, DSEE HX, S-MASTER HX
Frekvenční rozsah 4 Hz–40 000 Hz
Ekvalizér, ovládání polohy zvuku
Smart Listening pomocí aplikace Sony Headphones Connect
Vylepšení funkce hands-free (dva mikrofony)
Výdrž baterie při vypnutém odstranění šumu až 38 h - doba nabití 3 h

• puzdro na slúchadlá
    • aux kábel
    • adaptér do lietadla
    • fajn bass aj subbass
    • tlmia okolité hluky perfektne
    • komfortné spracovanie a mäkučké náušníky
    • fajn appka s rôznymi nastaveniami
    • zvuk je zahuhlaný
    • dotykové
    • nekompatibilita s bluetooth zariadeniami ako sú napr notebooky,niekto tu písal aj o telke,to som neskúšal a pod
    • kompatibilné zrejme len s android a apple zariadeniami aj to neviem,či so všetkými
    • pogumovaný povrch plastov
    • zle rozdelené úrovne hlasitosti

Prvý dojem bol wau efekt,mám drahé a poriadne slúchadlá,ktoré v recenziách vychvaľujú do neba,zrejme budú super...krásne balenie,puzdro,super design slúchadiel,príjemne sa nosia.Nasadil som si ich na uši,super,príjemné,nikde netlačia,mäkučké náušníky.Spároval som s mobilom cez bluetooth,stiahol som appku,zapol ANC a pustil hudbu a prišlo sklamanie...To čo je za zvuk?? začal som v appke kadejako nastavovať ekvalizér,nijako mi to nevyhovovalo,stále taký zahuhlaný zvuk,proste nečistý a niekde v pozadí...skúšal som rôzne mobily cez bluetooth,cez SBC kodek cez LDAC,žiadna zmena...proste oničom.Bassy,uznávam,boli slušné,dokonca subbassy,tomu nemám čo vytknúť,ale ten zvyšok...potom som skúsil ešte cez kábel,taktiež som nepostrehol výraznú zmenu...za takú vysokú cenu som maximálne sklamaný,zvuk oničom,nekompatibilita,občas mi vadilo aj ANC,som mal zaľahnuté v ušiach,pôsobilo to dosť nepríjemne. Vadila mi aj hlasitosť,nevedel som si nájsť optimálnu hlasitosť,buď tichšie,alebo som pridal o jedno a zrazu až moc hlasno,nič medzitým,proste zle podelené a skúšal som s viacerými zariadeniami...Chcel som bluetooth slúchadlá s kvalitným zvukom,no nespĺňajú ani jedno,zvuk oničom a nekompatibilita s bluetooth zariadeniami... Troška mi vadilo aj dotykové ovládanie,keďže pri každom nasadení,zosadení sa človek nechtiac dotkne tej dotykovej plochy,treba veľmi dávať pozor,aby ste sa nedotkli omylom.Mám na porovnanie JBL Tune 660BTNC a musím povedať,že zvukovo sú lepšie aj keď nemajú až také nízke frekvencie ako sony,a cena je polovičná!!Veľké sklamanie,vyhodené peniaze,po pár dňoch som ich aj vrátil...Za takú vysokú sumu určite nájdete oveľa oveľa lepšie slúchadlá.

• , zakúpené v AXDATA

• Rozhodol som sa na základe množstva pozitívnych recenzii.
    • Slúchadla majú skutočne kvalitné prevedenie hodné SONY.
    • Pekný zvuk cez kábel, priemerný cez bluetooth
    • Výrazný bass
    • bluetooth 4 -občas mi vypadol signál
    • nedokázal sa spárovať s televízorom Samsung
    • cena ...

Slúchadla sú pekné a pôsobia prémiovým dojmom.
    V uzavretých slúchadlách sa potia uši:)

• Super zvuk
    • Bombove basy ktore si viete pridat ubrat podla svojich poziadaviek
    • 360 stupnove audio je zaujimava skusenost
    • Kvalitne prevedenie
    • Perfektny box na prenasanie
    • Dlha vydrz na jedno nabitie.
    • Komfortne,netlacia...
    • Vysoka cena ... Ohodnotil by som ich tak na 160 eur max. Ta technologia tolko nestoji ako ich navysuje znacka Sony.

Moje najlepsie sluchadla ktore som mal. Preferoval som zvacsa stuplove sluchadla ale tie stoja za prd. Troska sa vam uvolni stupel a hned sa zmeni charakteristika zvuku.
    Toto je super pre moju domacu potrebu a na obcasny vylet.
    Mozem len odporucit. Ale treba si zvazit ci vam ti stoji za tie peniaze. Ja som kupil cisto nove na inzertnom portali za ovela lepsiu cenu.

• super pohodlne
    • NC - je ok (nemam s cim porovnat), AL - ok, trocha kovovy zvuk
    • puzdro
    • mam z nich pocit krehkosti

Odporucam

• , zakúpené v HDmobil

• Najlepšie ANC na trhu
    • celkom dobrý zvuk
    • 210 eur, no zvuk je "v hodnote" 100 eurových slúchadiel. Platíte hlavne za funkcie, dotykové ovládanie atď...

Vlastním bezdrôtové slúchadlá JBL 750BTNC, sú vynikajúce, no chcel som skúsiť niečo "drahšie".

Sony XM3 sú lepšie iba ohľadom noise cancelingu. Ak si kupujete slúchadlá kvôli zvuku, a nie kvôli funkciám, tak JBL 750BTNC sú zvukovo úplne identické ako tieto Sony. Čo sa týka basov, stredov, aj výšok, sú totálne identické ako JBL 750BTNC, ktoré som kúpil v akcii za 72 eur v NAYku, a bežne stoja okolo 90 eur.

• Vyborny noise cancelling
    • Vyborny zvuk
    • Vydrz na baterie
    • Dobre ovladanie
    • Pohodlne sedi na hlave
    • Bezproblemove parovanie
    • Vacsie na prenasanie
    • Nema deklarovanu odolnost voci vode.

Oproti inym sluchatkam co som mal neporovnatelne lepsi noise cancelling a lepsie ovladanie.

• , zakúpené v Fitparadise.sk

• Zatial sa s nimi zoznamujem...
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

Je to jednička na trhu