Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Recenzie Sony WH-1000XM3

Štatistika hodnotenia produktu

80%

 
priemer z 2 hodnotení

0 % (0)
100 % (2)
0 % (0)
0 % (0)
0 % (0)

Odporúčania od zákazníkov

1 zákazníkov odporúča tento produkt

Overené recenzie Sony WH-1000XM3

Overený zákazník hhelektro.sk

Peter

Pridané: 18. novembra 2018

Zakúpený v hhelektro.sk

80%

Odporúča produkt
  • pokrokové funkcie
  • dostatočne dobré potlačenie okolitého hluku
  • výborná výdrž batérie
  • chýba mi funkcia automatického zapnutia pri pretočení slúchadiel do počúvacej polohy a vypnutia po ich opätovnom otočení do visiacej (odkladacej) polohy, ktorú som videl u jedného z predstaviteľov konkurencie. Považujem to za dobré, pretože počúvaný zdroj sa tým automaticky preruší, keď človek náhle musí zložiť slúchadlá z uší a po ich opätovom nasadení tak človek pokračuje tam, kde skončil.
  • pri priložení dlane na slúchadlo, čo spustí ambientný mód, umožňujúci počúvanie napr. hlásenia vo vlaku alebo lietadle, sa počúvaná hudba nepreruší a ďalej beží v pozadí. Lepšie by bolo, keby sa spustila pauza a po odobratí dlane by sa počúvaný zdroj opäť automaticky spustil. (Avšak ešte som nečítal návod, možno sa to dá nastaviť.)
  • občas nedostatočné reakcie dotykovej plochy
  • púzdro má textilný povrch, ktorý je síce príjemný, no obávam sa, že ak sa naň niečo vyleje, zanechá to stopy. Lepší by bol gumený, plastový alebo povrch zo syntetickej kože.

Celkovo si myslím, že ide o kvalitný produkt, ktorého kúpu neľutujem, no dokonalý ešte nie je.

www.techbyte.sk

Pridané: 4. októbra 2018

RECENZIA Sony WH-1000XM3: Absolútny víťaz najlepších slúchadiel s potláčaním okolitého hluku | TECHBYTE

Najlepšie bezdrôtové slúchadlá na trhu. Koncom 2018 nezoženiete nič, čo by v jednom produkte kombinovalo tak kvalitné potláčanie okolitého hluku, reprodukciu hudby a funkcie, ktoré dávajú zmysel a sú implementované tak jednoducho, až máte pocit, že ste sa so znalosťami ich používania už narodili.

Celá recenzia na www.techbyte.sk

Zobrazujem 1 - 1 zo 1 recenzií

Alternatívne produkty

Sennheiser PXC 550

Sennheiser PXC 550

od 284,84 € (15 e-shopov)

Sennheiser RS 185

Sennheiser RS 185

od 294,00 € (10 e-shopov)

Ďalšia od:

Logo AEG
Ďalšie slúchadlá Sony