Sony MH1C

• , zakúpené v 123mobil.eu

• Zvuk
    • Gumovy kabel

• Dobry zvuk,kvalita

Stavila som na osvedcenu znacku,ktoru poznam,urcite odporucam.

• Kupil som za 20e, ze tie prachy niet o com
    • Slusne hraju, basy akurad
    • Tie silikonove nadstavce sa dost rychlo opotrebuju- sa mi stalo ze i uviazol v uchu-treba raz za 6-8 meciacov vymenit samozrejme zalezi od pouzivania
    • Neviem este kde kupim nahradne nadstavce- nenasiel som

Velmi dobre hrajuce sluchadla, za bezkonkurencnu cenu

Konštrukcia
za uši
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
štuple

Náhlavní souprava drôtová, stereofónne. Sony MH1C je stereofónny drôtová náhlavná súprava, ktorú iste ocenia všetci milovníci hudby a kvalitného zvuku.Táto náhlavná súprava prináša používateľom špičko

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• ZVUK ZVUK ZVUK
    • Kvalitne spracovanie
    • Ovladanie na kabli
    • Kabel

Hodnotenie musim rozdelit do dvoch osobitnych kategorii, prvou bude zvuk. Ten je na tuto cenovu kategoriu neobycajne dobry, rozsah je fantasticky, vyvazenost takisto. Ani by som si nemyslel ze vobec moj telefon je schopny takeho zvuku. Nemam najmensiu pripomienku, basy su mozno mierne zvyraznene, ale nie na nejakej sialenej frekvencii (ako napriklad slovenske DROTy ktore zvyraznuju nejakych 70Hz, WTF) a celkovo posobi cele basove pasmo vyvazene, rovnako ako aj jeho zvysok.
    Druha, nie az tak super kategoria je mechanicke spracovanie. To sice vobec nie je zle, samotne sluchadla ako aj konektor maju kovove telo a nic neposobi labilne, ale ten kabel, to je hroza. To ze je plochy by mi nevadilo, na to som si zvykol u aJays, ale preco je dopekla hranaty a taky tvrdy (malo ohybny)? Kek.
    Inak ocenujem mnozstvo nasad do ucha, k sluchadlam su styri velkosti v ciernej a styri v kriklavo kankalinkovej.
    Pre tych ktori nevedeli: to sluchadlo si nemusite pchat do ucha komplet nadoraz az vam bude z usnej dierky trcat len kabel. To si tam vopchate len tak aby bolo dobre, ono to pri vhodne zvolenej velkosti gumky nevypadne.

! Netreba si ich mylit s MH1 (tie s logom Sony Ericsson), tie su na tom sice zvukovo rovnako aj ked stoja podstatne menej, no maju iny pinout na jacku a s novymi telefonmi nebudu fungovat ! MH1C, teda tie s logom SONY su kompatibilne so vsetkymi novymi telefonmi !

Zvuk: 10/10
    Kvalita spracovania: 9/10
    Kabel: 3/10

• Dobry zvuk,kvalita

Stavila som na osvedcenu znacku,ktoru poznam,urcite odporucam.

• Kupil som za 20e, ze tie prachy niet o com
    • Slusne hraju, basy akurad
    • Neviem este kde kupim nahradne nadstavce- nenasiel som

Velmi dobre hrajuce sluchadla, za bezkonkurencnu cenu

• , zakúpené v mobilonline.sk

• podla recenzii sú kvalitné
    • ale ako SONY nefungujú na mobiloch SONY čo je velmi zvláštne tak sú mi zbytočné....

sony xperia nevie spolupracovať s vyrobkami sony ,kupil som si CREATIVE sluchaka a tie funguju výborne.

• , zakúpené v Alza.sk

• perfektný zvuk, ovládací panel na prepínanie pesničiek a ovládanie hlasitosti
    • asi iba ten plochý kábel. nespratný, dosť veľký mikrofonický efekt, tažký

Aj napriek tomu káblu sa oplatí kúpiť tieto sluchátka. Asi najlepší headset pre telefóny. Slúchadlá kupované na Sony Xperia Sola.

• , zakúpené v MP3.sk

• výborný zvuk - basy, stredy i výšky
    • veľmi dobre sedia v ušiach
    • vúborne izolujú od okolia
    • tlačidlá + a - ovládajú hlasitosť smartfónu s Androidom
    • mikrofón
    • silný mikrofonický efekt kábla
    • štvrté tlačidlo u smartfónov inej značky než SONY nefunguje

Tieto slúchadlá sa spočiatku predávali za cenu okolo 15€ (bombastický pomer cena/výkon), následne šla ich cena hore a hore, ale i za 30-40€ je to výborná kúpa. Majú veľmi pekný zvuk, dobre sedia v ušiach a izolujú od okolia, dá sa nimi regulovať systémová hlasitosť prehrávania hudby v Androide, majú mikrofón, teda funguju ako headset... Ako mínus treba zmieniť pomerne silný mikrofonický efekt, teda prenášanie nežiadúceho zvuku do uší vplyvom trenia kábla slúchadiel o oblečenie... dá sa to zminimalizovať vhodnou fixáciou kábla dodaným štipčekom.
    Tieto slúchadlá sa predávaju v čiernej resp. bielej verzii. Ich kúpu rozhodne neľutujem, šiel by som do nich opäť.

• Perfektný zvuk
    • len kôli kompatibilite so smartfonmi

Dobrá kvalita za dobrú cenu

• Super zvuk
    • Nieje kompatibilita s tlačidlami pre Huawei Sonic

Perfektné sluchadlá za takú cenu. Akurát sú prispôsobené viac mejen na telefóny XPeria.

• pre
    • proti