Sony MDR-ZX660AP

Zažite niečo nového. So slúchadlami MDR-ZX660AP si vychutnáte každý tón. Prekvapia vás svojimi dunivými a hlbokými basmi a vďaka ich pohodlnosti ich nebudete chcieť dať dole z uší. A navyše vyzerajú štýlovo! S káblových diaľkovým ovládaním môžete jediným tlačidlom ovládať počúvanie hudby a prijímať hovory bez toho, aby ste museli vyberať svoj mobilný telefón.

Mimoriadne pohodlné

Slúchadlá s 40mm reproduktormi vás pri počúvaní nadchnú nezvykle hlbokými basmi bez skreslenia i pri vysokej hlasitosti. Vďaka hladkému mostu cez hlavu a mäkko polstrovaným náušníkom sa budete cítiť pohodlne i po dlhom počúvaní. Vďaka posuvníku mostu cez hlavu s nerezovej ocele vám navyše perfektne padnú a sú vysoko odolné.

Konštrukcia
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
plné

• , zakúpené v Andrea Shop

• Výborná frekvenčná odozva.
    • Moderný dizajn.
    • Plochý kábel s mikrofónom.
    • Materiály z čoho sú vyrobené.
    • Cena oproti konkurentom je OK.
    • Nedajú sa zložiť na cesty.
    • Potia sa uši pri dlhšom počúvaní. Vymenil som za látkove náušniky .

Slúchadlá som kupoval lebo som chcel niečo modernejšie na cestovanie a samozrejme aby zvukovo lahodili môjmu uchu a to je u každého človeka iné.U mňa to funguje a som spokojný.Doporučil by som ich kúpiť skôr mladším ročníkom čo majú radi beat a nie audiofilom ča hladajú v hudbe detaily.

• , zakúpené v Digicom

• čistý zvuk

frekvencia zvuku aku clovek dokaže pocut je 20Hz-20000Hz,a to tieto sluchadla zvladaju

• super sound

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
plné

Rázne a rytmické basy

Zažite výnimočne čistý a vyvážený plnofrekvenčný zvuk so silným dolným dosahom. Veľké prieduchy vám zaistia reprodukciu ráznych a rytmických basov a samostatný kábel pre uzemnenie L/P znižuje vzájomné rušenie kanálov. Vďaka tomu vám bude sprostredkovaný čistý a neskreslený zvuk.
Rázne a rytmické basy

Káblové diaľkové ovládanie

Slúchadlá sú kompatibilné s inteligentnými telefónmi. Meniť skladby a telefonovať môžete i bez toho, aby ste museli vyberať svoj smartphone z vrecka. Zvládnete to jednoducho pomocou káblového diaľkového ovládania.
Káblové diaľkové ovládanie

Vychutnajte si skvelý hudobný zážitok vďaka náhlavným slúchadlám z dielne Sony. Tento produkt dokonale dotvorí váš zážitok pri počúvaní hudby či sledovaní filmov na vašom notebooku, tablete alebo mobilnom telefóne. Vďaka 40 mm reproduktorom slúchadlá vytvárajú naozaj unikátny zvuk, ktorý docení snáď každý, či už hudobný profesionál či úplný laik.

Dunivé basy, unikátne vysoké vokály
Už pri prvom nasadení slúchadiel vás budú doslova unášať dunivé basy, unikátne vysoké vokály alebo hlboké rytmy počúvanej hudby. Slúchadlá sú vyrobené z kvalitného plastu. Vrchnú časť zdobí pevný železný most, ktorý zaisťuje pohodlné nosenie.

Praktické nosenie
Veľkou výhodou je tiež plochý kábel s dĺžkou 1,2 metra, ktorý sa nielen nezamotá, ale umožní aj zákazníkom s vyššou postavou pohodlné pripojenie mobilného zariadenia v ich vrecku. Zaťažiteľnosť slúchadiel je 1000 mW a frekvenčný rozsah 5 - 25000 Hz.

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• výšky (1)
  • stredy (1)
  • kvalita (1)
  • , zakúpené v Andrea Shop

• Výborná frekvenčná odozva.
    • Moderný dizajn.
    • Plochý kábel s mikrofónom.
    • Materiály z čoho sú vyrobené.
    • Cena oproti konkurentom je OK.
    • Nedajú sa zložiť na cesty.
    • Potia sa uši pri dlhšom počúvaní. Vymenil som za látkove náušniky .

• , zakúpené v Digicom

• čistý zvuk

• super sound

kvalitny zvuk

• , zakúpené v Andrea Shop

• kvalita zvuku, plochy kabel, mikrofon v kabli, pekny dizajn
    • ziadne negativa

sonaky ma neprekvapili - zvukovo su skvele. starsi syn ma model V55, mladsi chcel mikrofon, tak sme vybrali ZX660-ky. hraju rovnako dobre ako V55-ky a ani mikrofon nesklamal. maximalne odporucam kazdemu, kto chce vyborny zvuk za velmi serioznu cenu.

• Dobrý zvuk zatú cenu.Výrazné basy aj výšky možno trošku chýbaju stredy ale za tú cenu fakt kúpa dobrá,
    • Tlačia na ušiach ale po troch dnoch sa mi zdá že si zvykám.
    • Sú trošku ťažšie.

Doteraz som mal koss porta pro a tie sedia na ušiach lepšie,ale tieto majú lepší zvuk

Používam ich so Sony Z5 Compact a som spokojný

• , zakúpené v MP3.sk

• vynikajúci zvuk, super basy, mikrofón

veľký konkurent slúchadlám Beats(150€)...
    mali sme možnosť vyskúšať oboje Sony sú na rovnakej úrovni...

• Super

Super

• , zakúpené v Alza.sk

• pevný rám, mäkký dosad na hlavu, kvalitné materiály, netlačia, prípadne len slabšie, je to o zvyku, a v lete dosť hrejú uši :)
    • slabá kvalita prednesu vo výškovom spektre

Som trochu sklamaný (alebo mám smolu na vadný kus?!), pretože v danej cenovej kategórii som očakával viac. Basy a stredobasy sú veľmi slušné, hutné, zvuky zrozumiteľné, čisté, šum nepočuť- pohoda, avšak chýbajú trochu výšky. Skúšal som slúchadlá na viacerých zariadeniach, avšak stále sa nemôžem zbaviť pocitu, že tam tie výšky chýbajú. Produkt by som odporučil, ak by bol výrazne lacnejší, povedzme do 30-40EUR.