Sony MDR-RF865RK

Už žiadne rozmotávanie kábla, žiadny rušivý šum. S týmito bezdrôtovými slúchadlami budete počuť prvotriedny bohatý zvuk s hlbokými basmi. Špičkové technológie sa postarali o to, že je zvuk čistý a bez rušivého vonkajšieho šumu. Vďaka bezdrôtovému dosahu a budete môcť vzdialiť od prehrávača až na 100 metrov. Iné slúchadlá už nebudete chcieť!

Nerušené počúvanie

Slúchadlá sú vybavené špičkovou technológiou, ktorá odstraňuje šum, zaručuje stopercentne čistý zvuk a blokuje vonkajší hluk. Navyše sú uzavreté, takže s nim môžete počúvať hudbu alebo sledovať film bez toho, aby ste rušili svoje okolie.

Konštrukcia
25 hodín

• Zle počujem,ale pomocou sluchátiek je to dobré,

Odskúšal som vaiac typov ale tento sa mi osvedčil

• Splnil očakávanie

• Dobrá výdrž batérie aj dosah je super.
    • Krátky kábel z doku do TV, keďže TV máme na stene. riešil som to predlžovacím káblom + €.

Splnil všetky očakávania za tú cenu super.

Konštrukcia
k TV
Doba prehrávania
25 hodín

Vychutnajte si každučký tón

40mm meniče vstavaných reproduktorov so širokým frekvenčným rozsahom vám ponúkajú mimoriadne hlboké basy a zvuky s dynamickými detailmi.
Vychutnajte si každučký tón

Zvuk vás neopustí

Slúchadlá ponúkajú maximálne pohodlie pri počúvaní hudby či televíznej zábavy. Vďaka 100m dosahu vám neunikne ani kúsok zábavy. Zvuk bude s vami aj vo chvíli, keď sa budete musieť vzdialiť od televízie či iného zariadenia.
Zvuk vás neopustí

Len tak sa neunavia

Vďaka úctyhodnej 25hodinovej výdrži akumulátoru sa nebudete musieť báť, že zvuk vypadne v nevhodnej chvíli. Stojan, na ktorý slúchadlá odkladáte, totiž disponuje funkciou automatického dobíjania.
Len tak sa neunavia

Napájanie: integrovaná Li-Ion batéria
Hmotnosť: 320 g

Dodávané príslušenstvo
AC napájací adaptér
Audio kábel (3,5 mm jack - 2x RCA)
Užívateľská príručka
Typ pripojenia Bezdrôtové, cez vysielač

• Zle počujem,ale pomocou sluchátiek je to dobré,

Odskúšal som vaiac typov ale tento sa mi osvedčil

• Splnil očakávanie

• Dobrá výdrž batérie aj dosah je super.

Splnil všetky očakávania za tú cenu super.

• môžem potvrdiť kvalitu výrobku ktorá je na recenziách,celkom slušný zvuk,pohodlné,výborne spracovanie,odporúčam ktorý ešte váhajú s kúpou
    • Nic

• - jednoduchosť,
    • - kvalita,
    • - dobrý zvuk,
    • - dobrá cena
    • zatiaľ neviem

Slúchadlá som kupovala bratovi a tatinovi, sú kvalitne spracované, netlačia na ušiach, a bez namenších problémov ich "spojazdnili" i bez prečítania návodu na používanie. Zatiaľ veľká spokojnosť.

• su pekne to je cele
    • Basi ziadne zvuk onicom ! mal som ich 10min na hlave a daroval som ich katastrofa co som aj ocakaval za tu cenu.ak ich chcete na hudbu a mas rad kvalitu tak toto ti neodporucam .

kupel som ich na zaklade toho ako ich tu kazdy ospevuje noo asi ste nemali riadne sluchadla na usoch vedel som ze to nebude nic moc ale ze to bude tak moc zle to som necakal.
    ak chcete bezdrotove sluchadla nesetrite tak ako ja .

• komfortne nausniky
    • velky dosah
    • lahke
    • pevne
    • nic

nemaji chybu

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• kvalitný zvuk, žiadne šumy

OK Len sa nedať pomýliť komunikáciou

• , zakúpené v Alza.sk

Odporúčam

• Dobry vzuk.
    • Dobre sedia na usiach (po dlhsej dobe sa ale zacne potit pokozka na ktorej sluchadla sedia, cize treba seba aj usnice na sluchadlach troka poutierat :) )
    • Signal pri pripojeni k TV vypadava.
    • Ak nejde zo sluchadiel zvuk, obcas zacnu sumiet a v pozadi pocut neake radiovy signal, popripade vysielanie neakej TV stanice.

Pri pripojeni na telku casto vypadaval signal. Aj kazdu 3. minutu.. Treba potom vytiahnut kabel zo zariadenia, pripojit spat a ist si lahnut do postele, popripade gauca. Je to ale na nervy to robit opakovane.
    Kolega mal presne ten isty problem, sluchadla vratil.
    Ja som si ich nechal, momentalne su pripojne k PC a funguju bez problemov. Dosah maju fakt dobry. Byvam na 4. poschodi a ak nieco robim v aute na parkovisku tak hudbu pocujem bez sumu. Vo vytahu sa signal trocha vytrati, ale po vystupeni je opat spat.
    Odporucam sluchadla vypinat ak sa nepouzivaju, pretoze funguju na baze prijmu radioveho signalu a obcas pocut v sume neake radiove alebo televizne vysielanie. Vtedy to vie cloveka trocha vylakat ak je dlhsie ticho. A to nevravim v noci ked sa clovek zobudi na to, ze nieco v izbe vydava divny zvuk.
    Vydrz baterie som neako specialne netestoval. Ale neakych 15hodin v kuse by nemal byt problem. Najlepsie je ale ich odlozit na stojan a oni sa zacnu nabijat.