Skullcandy Crusher

• pekne
    • dobre hraju
    • pacia sa mi takze som s nimi spokojní
    • zatial som nic nenasiel

k zhrunutiu by som povedal akurat to ze tento produkt sa pi zapacit tak som si ho musel kupit ze som si vybral prave tonto obchod asi nahoda ale som spokojnn informovali o vsetkom co sa dialo takze nemam co vycitat

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
polootvorené

Skullcandy Crusher White Mic1 sú slúchadlá systému cez uši, ktoré ponúkajú kvalitný zvuk a výkonné basy. Postará sa o to technológia dvoch reproduktorov Dual Driver. Basy budete doslova cítiť. Postará sa o to aj prídavný vibračný reproduktor, ktorý disponuje svojim vlastným zosilňovačom a možnosťou regulácie. Nosenie bude veľmi príjemné vďaka kvalitnému materiálu a umelej kože. Jednoduché prenášanie zabezpečí aj odpojiteľný kábel. Pokiaľ ide o atribúty zvuku, slúchadlá Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Vyborne balenie
    • Baterky vydrzia dlho
    • Perfektne basy priam neuveritelne na sluchadla vyrovnavaju sa dobremu subwoferu v aute :D
    • Nebolia z nich usi
    • nic

Slúchadla výborne odporučam este notebook so zvukovkou waves maxxaudio zvycajne plati pri notebookoch dell ja osobne som si este dokupil zosilovac na sluchadla a tym som z nich vytlacil maximum a musim povedat zena nepocuje televizor na usiach kraasny vybuch :)

• , zakúpené v Hamashopping

• pekne