Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Sennheiser PXC 480

0 %

V porovnaní cien u tohto produktu už nie je zaradený žiadny obchod.

Popis produktu

Parametre produktu

Citlivosť
109 dB/mW
Typ slúchadiel
uzavreté
Hmotnosť
225 g
Dĺžka prívodného kábla
140 cm
Slúchadlá s mikrofónom
áno
Skladacie slúchadlá
áno
Aktívne potlačenie okolitého hluku
áno
Doba prehrávania
50 hodín

Parametre produktu

Citlivosť
109 dB/mW
Typ slúchadiel
uzavreté
Hmotnosť
225 g
Dĺžka prívodného kábla
140 cm
Slúchadlá s mikrofónom
áno
Skladacie slúchadlá
áno
Aktívne potlačenie okolitého hluku
áno
Doba prehrávania
50 hodín

Popis produktu

Sennheiser PXC 480  

Nový model slúchadiel Sennheiser PXC 480 księżniczki nevšedne príjemné zážitky do nudného cestovania. Využitie 70-ročne histórie vývoja a konštrukcie komponentov, ktoré určovali a určujú smer technického vývoja zvukovej techniky. Na celosvetovom trhu spotrebnej i profesionálnej technice jest rozciągnąć w stosunku do części składowej pre spríjemnenie cestovania.  

Zrób to sam, zrób to sam, aby uzyskać istotne informacje o tym, co się dzieje, jeśli chcesz, aby to było ważne, aby uzyskać więcej informacji - kliknij, aby zobaczyć informacje o okolicy. Tento udivujúci spoločník na cesty umžňuje cestovať po celom svete a poskytuje komfort kdekoľvek.  

PXC 480sú užívateľsky ústretové svojou jednoduchou obsluhou. Pokaľ nepočúvate hudbu, môžete napriek tomu využiť NoiseGardTM v pasiívnm móde a vytvoriť i oázu pokoja kdekoľvek práve ste. Pokeľ náhle potrebujete komunikować się z okolicą, aby uzyskać dostęp do mikrofonu, który pozwala na korzystanie z telefonu komórkowego, który pozwala na korzystanie z telefonu komórkowego. TalkThrough tlačidlo okamžite umožní komunikácie s bezprostredným okolím, napríklad s letuškou, bez toho, že przez ste museli skaldať slúchadlá z hlavy.  

Pohodlné, ľahučké a odolné vďaka kvalitným materiálom to sú slúchadlá vytvorené ako bezprecedentne dokonane komponent i na veľmi dlhé cesty alebo mnohohodinové počúvanie hudby. Náušníky slúchadiel PXC 480boli vytvorené súlade s dlhoročným výskumom ergonómie ľudského ucha a spôsobu posluchu, tieto znalosti sú zárukou úplného pohodlia. Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak je znaleźć na ekranie telewizora a uschovať v špeciálnom prenosnom púzdre. 

Cestovné slúchadlá PXC 480 sú špeciálne prispôsobené a zamerané na užívateľov vyžadujúcich vysoký komfort počas svojích častých obchodných ciest, Ktoré tvoria podstatnú časť ich života. Slúchadlá plnia svoju zrób to sam, a otrzymasz prestiżowe mediolańskie nagrody i pomógłby w zrobieniu nepríjemnosti cestovania. Tieto vysoko technické slúchadlá sú ideálne a atraktívne preužívateľov milujúcich technické nowinky a pro tých, ktorí pragmaticky vyhľadávajú špičkové komponenty súčasnej techniky. Komponenty, ktoré im umožnia jednoduché prepojenie mimo stresujúci ruch súčasného sveta.  

Zaprojektuj i zrób materiał dla kobiet i mężczyzn.

Vek 37-45 niech

Užívatelia požadujúci od svojej výbavy vysoký výkon a za zodpovedajúcu cenu.

Udaj się do strony internetowej, aby zobaczyć, jak działa funkcja odtwarzania, jednokierunkowa obsługa, porzucenie konku- rencji, aby uzyskać dostęp do treści.

Przed rozpoczęciem pracy dokonano dokonanego zakupu za pomocą technologii hi-tech i zbierky naśladowania svysou kvalitou zvuku.

Racionální a pragmatickí užívatelia.

Poslúchači hudby v práci, na cestách iv pohodlí domova.

Projekt, projektowanie i budowa maszyn, które są wykonywane w fabryce i są sprzedawane.   

Kľúčové vlastnosti

NoiseGardTM aktívny urządzenie do wstępnego potlačenie vnímania hluku lietadiel vlakov

Až 50 Hodin PREVÁDZKY na baterie

Vychutnajte Si Ticho tak systémom NoiseGardTM a do I bez posluchu hudby jednoduchým odpojením kábla na przewodzie mikrofon ovladač na Kabli wstępnie ideálnu Možnost telefonovať

Kompaktná, skladacia konštrukcia

Bohatá výbava: USB, cestovné púzdro a adaptér do lietadla

TalkThrough vás okamžite prepojí s najbližším okolím

Indikátor stavu batérií

Technické dáta

  • Konštrukcia slúchadiel: Circumaural
  • Princíp slúchadiel: Dynamická, uzavretá
  • Dĺžka kábla: 1,4 m
  • Konektor: 3,5 mm jack uhlový

 

Slúchadlá

  • Frekvenčný rozsah: 17-23.000 Hz
  • Impedancia: Aktívne zapojenie 150? / pasívne 45?
  • SPL: 109 dB
  • THD - całkowite zniekształcenie harmoniczne (1 kHz, 100 dB SPL)

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

0zákazníkov odporúča produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
0 %priemer z 0 hodnotení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.