Sennheiser PX 100 II

Typ slúchadiel
otvorené

• hrajú perfektne
    • nemám

Mám doma dvoje slúchadlá Sennheiser HD250 a HD598, ktoré stáli 5x viac ako tieto PX100, ale pri založení na uši som sa prichytil, ako si z nich vychutnávam príjemnú hudbu, prestal som vnímať svet a úplne ma tá hudba pohltila. Sú fakt ľahučké, dobre sedia, nebasujú tak veľmi ako Koss Porta Pro a ešte sú aj lacnejšie. Dajú sa výborne zbaliť a je k nim aj praktické púzdro. Na cesty a k MP3 prehravaču som zatiaľ lepšie slúchadlá nenašiel. Vrelo odporúčam.

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• Kvalitný, čistý zvuk, výšky aj basy.

Veľa závisí od kvality nahrávky každej skladby - týka sa to najmä z netu sťahovaných mp3-jok a zároveň od konkrétneho typu prehrávača. Používam zväčša vstavaný prehrávač v mobile (SGS4) alebo Poweramp. Kvalitu prehrávky veľmi ovplyvňuje aj zapnutý ekvalizér, resp. voľby jeho nastavenia, ktoré môžu v týchto slúchadlách kvalitu posluchu značne zhoršiť. Pri originálnych nahrávkach (kopie z CD - wma apod.) je kvalita super. Výhodná cena za veľmi dobrú kvalitu. Ja som si ich kúpil na počúvanie pri cestovaní (vlak, autobus), pretože slúchadlá do uší (kvalitné aj lacnejšie) mi vypadávali z uší, a naviac ma potom boleli ušné otvory z tlaku a oderov od slúchátok. Tento typ je pohodlný, slúchadlá netlačia, a sú poskladateľné, kvôli čomu som si ich o.i. aj vybral.

• - Velmi pekne hraju
    • Ak si chcem pustit hudbu hlasnejsie, tak rusim okolie. Ak pocuvam hudbu tichsie tak zasa moze okolie rusit mna :)

Sluchadla som si vybral preto, ze som uz pocul hrat povodnu PX100 verziu sluchadiel a bolo to krasne. Pocul som taktiez HD555 a bolo to este krajsie. Tak som si povedal ze tato znacka prinasa uspokojenie mojich hudobnych narokov. Ak chcete kvalitne sluchadla za rozumnu cenu, tak toto je podla mna dobra volba. Plus je aj to, ze ak niekto potrebuje aj mikrofon a regulaciu hlasitosti tak existuje aj taka verzia sluchadiel.

Konštrukcia
Typ slúchadiel
otvorené

SLÚCHADLÁ

POPIS:

PX 100-II sú všestranné otvorené slúchadlá, s ktorými si užijete svoju hudbu na každom prenosnom prehrávači. Ich dynamický, otvorený systém zaručuje prirodzenú reprodukciu s výraznými basmi. Tieto robustné, oceľou vystužené slúchadlá sa dajú jednoducho zložiť. Zložené výborne vojdu do dodávaného vrecka.

Vlastnosti

Otvorený systém pre prirodzenú reprodukciu zvuku

Jednostranný kábel pre pohodlné používanie

Oceľou vystužený hlavový most pre vysokú odolnosť

Optimálne pre MP3, iPod, iPhone a ďalšie prenosné prehrávače 2 ročná záruka

Skladací design

Dodávané s vreckom na slúchadlá

TECHNICKÉ PARAMETRE

• Konštrukcia: supraaural
  • Frekvenčný rozsah: 15 - 27000 Hz
  • Harmonické skreslenie (THD): 0,1
  • Akustický tlak: 114 dB (SPL)
  • Menovitá impedancia: 32 Ohm

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Pohodlne
    • Dobre stredy
    • Slabsie vysky
    • Celkova hlasitost mohla byt vacsia
    • Tenky kabel
    • Jack nie je pozlateny

Sennheiser PX 100 II su pohodlne sluchadla s pevnou konstrukciou-zda sa ale je to plast takze pri prisadnuti sa moze zlomit co koss nehrozi, zvukovo maju vacsie basy ako Koss Porta Pro a aj lepsie stredy, ale vysky maju slabe a aj celkovu hlasitost,
    kabel je tenky labilny, jack je obycajny.
    Porovnaval som to na roznych skladbach vazna hudba, rock, instrumentalna hudba.
    Podla mojho nazoru su lepsie Porta Pro

• hrajú perfektne
    • nemám

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• Kvalitný, čistý zvuk, výšky aj basy.

• - Velmi pekne hraju

• , zakúpené v BONUSKO

• Malé, ľahké, dobre sedia na hlave, výborný zvuk. Ideál na cesty.
    • Zatiaľ nič

Sú dobré na cestovanie, jednoducho Sennheiser (väčšina mojich slúchadiel boli a sú Sennheisery).

• výborný zvuk
    • chcel som vyskúšať túto značku
    • dobré basy

veľmi dobré slúchadlá za primeranú cenu
    doteraz som mal Koss Porta Pro a tieto sa mi zdajú o niečo lepšie
    odporúčam aj ostatným

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• perfektný zvuk, vydržia aj tvrdšie zaobchádzanie, praktické, skladné, kábel len z jednej strany, cena, perfektný počúvateľský zážitok

Možno skôr pre ´´rockovejších´´ poslucháčov, ale zvládne aj elektronickú hudbu. Super basy, výšky hĺbky, no proste parádny zvuk. Prevedenie pekné, štýlové, ľahké... topka.

• Pekné, malé, skladné
    • nepohodlné, tlačia ma na ušiach

Kúpil som ich hlavne pre kladné recenzie ako zvuk a najmä pohodlnosť. Mne však na ušiach vadia už po desiatich minútach. Práve ich mám na ušiach asi 3 hodiny, a už to je bolesť. Ak je niekto taký ako som bol ja, a hľadá pohodlné slúchadlá, odporúčam ich pred tým vyskúšať ako sedia aj keď v mnohých recenziách sa píše ako super pohodlné sú.

• Celkom slušné spracovanie
    • Nič moc zvuk,
    • po dlhšej dobe počúvania boleli uši (mal som ich otlačené)

Keď som si na svojich koss porta pro utrhol kábel, rozhodoval som sa ale nové slúchadlá si kúpim. Na Porta pro sa mi nepáčilo že majú dva káble a tak som na základe recenzií išiel do px II, ale bola to chyba, má Porta pro sa nechajú.

• Zvuk je neuveriteľný !!! /takýto zvuk sa nepočuje každý deň / ..
    • Každý x ked' si ich dám na uši a pustím, mám zimomriavky ..
    • jednoznačný TOP v tejto cenovej kategórii
    • na čo ešte čakáš ? ..už si ich mal mať !!
    • nepostačujúce púzdro - ak chcete ochrániť svoje slúchadlá tak pribalené vrecúško nie je vhodné na ich ochranu.. ale zhodou náhod mi perfektne sadnú do púzdra od slnečných okuliarov ktoré niečo vydrží... takže paráda !

Rozhodoval som sa medzi KPP a Senami a kedže som našiel viac pozitívnych recenzií na Sennheiserky tak som si ich kúpil .. neľutujem .. majú neuveriteľný zvuk a tie bassyyy !! dovidenia !