Sennheiser Momentum M2 Around-Ear Wireless

Slúchadlá s ovládaním hlasitosti
Slúchadlá s mikrofónom
Účel
Hi-Fi

Slúchadlá s mikrofónom Sennheiser MOMENTUM M2 AEBT Ivory: Máte po krk špuntov sa zašmodrchaným káblom? Ruší vás od počúvania muziky prechádzajúce autá, sanitky a verejná doprava? S bezdrôtovými slúchadlami Senheiser Momentum môžete obom problémom zamávať na rozlúčku. Kľúčové vlastnosti Mušle s koženým poťahom nedrú uši ani pri dlhodobom nosení Elegantná smotanová farba Autentický a čistý zvuk s výraznými basmi a výškami Dobíjacie batérie s výdržou až 22 hodín Odpojiteľný kábel Odolnosť a pohodlie na prvom mieste Skladacími posuvníky pre ľahšie uloženie do vrecka alebo batožinu zrejme Senheiser Momentum neprekvapí. Tromfom slúchadiel je však odolná konštrukcia z nerezovej ocele a mušle s koženým poťahom. Nežnejšie než ony objíme váš sluch leda zimné čiapka. Počúvanie bez vyrušenie Chytro vyriešený dizajn pomáha obmedziť vysokofrekvenčné ruchy zvonku, akými sú napríklad ambulantné sirény. Počúvanie hudby, rádia, podcastov alebo prednášok si budete môcť užiť bez vyrušenia aj v extrémne hlučnom prostredí, kde by ste inak museli pridávať volume. Bezdrôtovo znamená pohodlne U väčšiny slúchadiel sú základom pre počúvanie kábel, 3,5 mm jack a zvukový konektor. Senheiser Momentu

• lahke ale precizne prevedenie

• Nie sú prebasované.
    • Prémiové materiály.
    • Design.
    • Cena.
    • Ovládanie nemusí vyhovovať každému.

Kúpil som ich kvôli tomu, že viem, že Sennheiser sú kvalitné slúchadlá s perfektným zvukom. Nesklamali. Sú ukážkové. Počujem v nich každý maličký detail a hrajú až prekvapivo čisto. Basy nie sú ako v každých druhých slúchadlách, že ich cítite až v žalúdku, ale keď príde chvíľa, že ich treba, tak si s tým vedia poradiť. Páči sa mi design a materiály.
    Ovládanie je dobré, ale nemusí vyhovovať každému. Pre mňa je to vec zvyku. konštrukcia trochu tlačí do uší, no ja mám širšiu hlavu, takže u mňa sa to dalo čakať. Jediná vec, kvôli ktorej by ste mali premýšľať, či kúpiť, či nekúpiť, je cena. Je strašne vysoká a trošku ma mrzí, že som toľko dal za slúchadlá. Tento pocit ma však prejde, keď si ich dám na uši.

• Zvuk, universalne vyuzitie, dizajn a spracovanie

Odporucam, zarucena spokojnost.