Sennheiser IE 60

Slúchadlá s MP3
Slúchadlá s rádiom

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• spokojnost

milo prekvapeny som zastanca bose ale IE60 ma nesklamali vrelo odporucam ak sa niekto nevie rozhodnut

• , zakúpené v MP3.sk

Slúchadlá pre nedoslýchavých
Slúchadlá s MP3
Slúchadlá s rádiom

Sennheiser IE60 nahradil model IE6

IE rada bola pôvodne pre profesionálne užívanie v nahrávacích štúdiach a pre hudobníkov. Vzhľadom k širšej ponuke kvalitných prehrávačov ztúpol záujem o mimoriadne kvalitné slúchadlá rady IE i medzi bežnými poslúchačmi.

IE 60 majú dynamické reproduktory so silnými neodymiovými magnetmi. Tieto, do ušných kanálov hrajúce slúchadlá, poskytujú zvuk na vynikajúcej hi-fi úrovni, s mnohými podrobnosťami vo avuku a so silným, neskresleným basovým základom.

Vďaka svojej konštrukcii výborne tlmia okolitý hluk. Rada IE je vyrobená pre bezstarostné užívanie s odolným káblom vystuženým teflonom. Slúchadlá sú dodávané s exkluzívnym pevným púzdrom a sadou odlišných ušných adaptérov v rôznych veľkostiach. Dostanete tiež nástroj na jemné čistenie slúchadiel. Vlastnosti

Dynamické reproduktory so silnými neodymovými magnetmi

Mimoriadne presne definovaný zvuk so silným basovým základom a mnohými zvukovými detailmi

Vynikajúce utlmenie okolitého hluku

Extrémne odolná konštrukcia vrátane kábla zosilneného teflonom

Ergonomický tvar a spôsob nasadenia na ucho poskytujú dlhodobé pohodlné užívanie a nerušený posluch

Optimalizované pre profesionálny monitoring, sú ideálne pre všetky prehrávače vyššej kvalitatívnej úrovne 2 ročná záruka

Obsah balenia

Slúchadlá IE 60

Prenosné púzdro

Sada ušných adaptérov

Nástroj na čistenie

Klip na kábel

Záruka orginality - Slúchadlá Sennheiser sú od autorizovaného distribútora pre SR.

Parametre

Kategória:

Do uší - high-end

Systém: dynamické

Typ: uzavreté

Frekvenčná odozva (Hz - kHz): 10-18

Citlivosť (dB/mW, dB/V): 115

Max. vstupný výkon (mW): ?

Impedancia (ohmy): 16

Hmotnosť (g): 5

Kožený hlavový pás: -

Skladací mechanizmus 3D: áno

Dlžka kábla (m): 1,2

Pozlátené konektory: áno

Základný konektor: 3.5mm

Konvertibilný konektor (adaptér): -

Ovládanie na kábli (in line): - (-) znamená, že údaj nie je relevantný (?) znamená, že údaj nie je k dispozícii

• Nechtěl jsem obyčejná sluchátka, vsadil jsem na kvalitu.

Investice do kvalitních sluchátek (špuntů) se vyplatí. Odměnou za to je kvalitní poslech plný detailů se solidním prostorem.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• spokojnost

• mechanicke zpracovani je dobre a mechanicky vypadaji odolne
    • mikrofonni efekt je potlaceny nadprumerne
    • okolni hluk tlumi vyborne
    • Nejako mi nevyhovuje transportni pouzdro

Kvalitni sluchatka, ktera si svou cenovku zaslouzi.
    Zvuk je na svou kategorii primereny, kabliky jsou odolne a nemotaji se samovolne, prislusenstvi je bohate a jedine, co mi prilis nevyhovuje, jest transportni pouzdro.
    Je totiz tvrde a ma relativne ostre hrany, takze si prilis nerozumi treba se cteckou, ktera by se ocitla ve stejne kapse batohu. Krome toho je vnitrni prostor vyuzit na 100 %, takze je problem umistit konektor, aby nevycuhoval a pouzdro se dalo zavrit. Ponekud to zdrzuje.
    Sluchatka sama o sobe jsou na cesty idealni.

• - najlepší zvuk čo som počul v in-ear slúchadlách
    • Žiaľ sa mi 3x pokazili - prestalo hrať slúchadlo 1x ľavé 2x pravé. Možno môj ušný maz, ale čistil som ako som vedel aj s tým nástrojom čo k tomu je. Žiaľ nie úplne ideálne sa to dá urobiť.

Dobré slúchadlá, ale ja asi nemôžem mať tento typ. :(

• výborný zvuk
    • kvalita provedení
    • bohaté příslušenství
    • vyšší cena

Kvalitní sluchátka od profesionálního výrobce. Jsou sice i sluchátka s lepším poměrem cena/výkon, ale po předchozí zkušenosti se značkou Sennheiser jsem se rozhodl opět pro ni.

• , zakúpené v MP3.sk

• cistota,neskresluju,kvalitny kabel co sa nelame

sennheiser najlepsie sluchatka,nahradne nausne nadstavce,prakticke puzdro

Velmi dobrá sluchátka, dobré odstínění okolního ruchu