Sennheiser HD 660 S

otvorené
Modelová rada
Sennheiser HD

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• To je ťažko vôbec povedať niečo dobré o týchto slúchadlách. Mám 6 rokov staré slúchadla za polovicu tejto ceny a sú kvalitou lepšie, ihneď som ich reklamoval.

• Zaostal za recenziami
  • , zakúpené v Techhouse

Perfektne slúchadla na hry, používam ich spolu so Sennheiser GSX 1000 , Lepší 7.1 zvuk na hry neexistuje. Mam toho skúsene veľa.

Momentálne idem nakupovať náhradne naušniky. s tymto eshopom som spokojny.

Konštrukcia
Typ slúchadiel
otvorené
Modelová rada
Sennheiser HD

slúchadlá cez uši • impedancia 150 ohmov • frekvencia 10 až 41 000 Hz • otvorená dynamická konštrukcia • reproduktor s nízkym harmonickým skreslením • kábel z OFC medi • puzdro v balení • redukcia na 3,5 mm jack v balení

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Zaostal za recenziami
  • , zakúpené v Techhouse

Momentálne idem nakupovať náhradne naušniky. s tymto eshopom som spokojny.

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

Hraju perfektne, recenzii na ich hudobnu stranku najdete mnostvo. Su proste ina liga ako moje Pioneer SE-MS5T-T. Ale je naozaj nevyhnutne na ich plne vyuzitie mat kvalitny DAC a zosilovac. Sluchadka mi velmi prijemne sedia, bal som sa ze budu tlacit. Nevyhoda sluchadiel je velmi dlhy kabel (3m), ktory nie je vhodny na pocuvanie pri pc. Z toho dovodu som objednal kratsi kabel(1,2m), ktory je ale v SR celkom problem zohnat. Balanced kabel, ktory je sucatou balenia je tazke vyuzit pri lacnejsich zosilovacoch. Odporucam zvazit ci su hodne cenoveho skoku v porovnani s HD 600 ( v case kupy 200€).

• , zakúpené v L-E.SK

• renomovana nemecka kvalita
    • dobre vybavenie/kabelaz
    • kvalitne spracovanie
    • krasne vyfarbenie instrumentov, vyvazene podanie
    • dynamika a rozsah, zvladaju aj depresivne ladene skladby (napr. k vojnovym soundtrackom)
    • zo zaciatku si treba zvyknut na mostik, moze tlacit na hlave
    • menej kvalitne subbasy, ale to je individualne u kazdeho posluchaca

Urcite odporucam, ale treba pocitat s tym, ze starsie nahravky nebudu v pozadovanej kvalite. Potrebny kvalitny zosilovac, AV receiver a ked sa streamuje v studiovej kvalite, tak nie je co vytknut. Skusal som s Cambridge DACMAGIC XS kvoli napojeniu na Apple produkty, ział, treba siahnut po inom prevodniku, tento nie je kompatibilny s iOS prenosnymi zariadeniami.
    Neskor som sa zacal zamyslat, ako hlasno ich pocuvat. Bolo to potrebne pri testovani, aby som vyfiltroval, co bolo potrebne. Treba si dat rozhodne pauzy .....

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• Výborná zvuková scéna
    • Silnejší bas
  • , zakúpené v L-E.SK

• lepšie ako HD650
  • Pokud se vám nechce kupovat pouze čínské výrobky, představovaná sluchátka německé značky Sennheiser vás potěší. Podobně ...

Zobraziť celú recenziu na www.hifiroom.cz

• - fantastický a vyvážený zvuk
    • - ako majiteľ legendárnych HD650 musím povedať, že ma slúchadlá veľmi prekvapili a doslova nadchli, absolútne ten istý problém ako keď som dostal do rúk prvý krát HD650 -tky....absolútne nedokážete prestať počúvať, neuveriteľne “návykový” zvuk, ktorý Vás neunaví ani po hodinách počúvania
    • - kombinácia toho naj z HD600 + HD650, ktorej výsledok je naozaj skvelý, - krásne stredy (ako pri Sennoch vždy), hladučké výšky, pevnejšie basy
    • - “nový” (žeby z modelu HD700 ale to nikto nevie naisto?!) menič, ktorý je detailnejší a nebudete mať problém počuť viac detailov, perfektné pre porovnávanie rôznych mastrov, vinyl ripov....DSD, inými slovami ako kvalitný bude vstup taký bude aj výstup, nič neprikrášľujú - neutrálny ale stále zábavný zvuk, žiadne pásmo/frekvencia zbytočne nevyčnieva, neznášam slovo neutrálny ak ide o zvuk ale inak sa to popísať nedá
    • - iné podanie basov ako pri HD650 - niekedy sa pri nich stávalo, že sa podľa môjho názoru zmiešavali so stredmi (čo nie je vždy na škodu :)), pri HD660S sú basy pevnejšie o dosť prekresleňejšie
    • - prechody a rekcie meniča sú ĎALEKO rýchlejšie ako pri HD600/650, v tomto ohľade naozaj o triedu/dve vyššie - ani som neveril aký je to rozdiel pri akejkoľvek hudbe ale hlavne rocku
    • - imaging je skvelý - presne dokážete povedať “odkiaľ” zvuk prichádza z priestoru, ktorý pres Vami slúchadlá “vytvoria” (soundstage)
    • - niekomu sa môže zdať konštrukcia lacná ale to ani omylom - tieto slúchadlá Vám sadnú na hlavu a môžete si vyskúšať headbang challenge - zaručene prehráte - vyskúšané osobne :)
    • - slúchadlá, ktoré zvládnu každý žáner, absolútne hocičo čo na ne hodíte
    • - ak váhate jednoznačne im dajte aspoň šancu
    • * testované na Schiit Jotunheim zosíku + interný dac modul (delta-sigma - áno plánujem niečo iné čo týka dac-u ale tento je naozaj skvelý ako kombo, škoda, že u nás sa nedá priamo kúpiť ako veľa iných vecí) na symetrickom výstupe - XLR 4pin
    • - nič nie je 100%-tné (aj keď moje skóre paradoxne je, naozaj si ho zaslúžia) ale ťažko sa hľadá negatívum - jediné vidím len to, že samotný Sennheiser ich prezentuje ako slúchadlá, ktoré môžete použiť pre mobilné zariadenia čo je totálny nezmysel (možno LG V20 a V30 by to dali ako tak) ale zďaleka nie s takou dynamikou a detailami ako dedikovaný externý dac +amp, takže zabudnite, kto by to aj tak robil, keď si ich v kľudne môžete užiť, tak aby ste z nich dostali čo najviac, sú to aj tak otvorené dynamické slúchadlá čo znamená, že moc dobre neizolujú okolitý zvuk - inými slovami okolie počuje to čo počúvate a vy počujete okolie.
    • - dúfam, že HD650 neskončia - to by bola tá najväčšia chyba vôbec, všetky tri sa perfektne dopĺňajú v tom aký zvuk ponúkajú, HD650 nikam nejdú, naopak je zábava ich neustále porovnávať

- cena podľa mňa zodpovedá kvalite, kľudne lepšie ako omnoho drahšie modely - aj v násobkoch ceny čo nie je pre sériu HD6xx žiadna novinka
    - ako vraví krabica ....“Legenda pokračuje...” ja si osobne myslím, že jednoznačne áno

• vysokokvalitné slúchadlá po každej stránke
    • pekný klasický dizajn
    • výborný zvuk
    • balenie zodpovedajúce cene
    • snáď len cena?

Výborný produkt, zatiaľ úplná spokojnosť. So slúchadlami sa zatiaľ len zžívam, ale zatiaľ som nimi nadšený.
    Plnohodnotný a vyvážený sound!