Sennheiser HD 518

• the sound is amazing
    • perfect fit
    • you can wear them all day
    • not that i know off

those are the best headphones i ever had.

• , zakúpené v HEJ.sk

• super zvuk
    • zatial som nenašiel

za tu cenu nič

• jedným slovom príjemné
    • a dôležité je, že sa nepotí ucho :-)
    • niekomu by mohlo vadiť že ho počuje okolie a naopak, ja to považujem za klad, lebo subjektívne je to ako počúvanie na bedne, ale určite nebudím dcérku :-), počuť to len trocha

Výborné k počítaču a hlavne, pokojne aj na 8 hodín denne (a dlhodobo).

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Citlivosť
108 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
otvorené

Ide o otvorené dynamické high-endové slúchadlá vybavené systémom E.A.R. (Ergonomic Acoustic Refinement - patent Sennheiser), vďaka ktorému je cesta do ucha úplne optimálna a znie prirodzene a verne. Mimoriadne silné neodymové magnety pohybujú cievkou a membránou z materiálu Duofol, zaručuje vernú a živú reprodukciu vrátane všetkých špičkových hudobných detailov. Materál mušle obmedzuje vznik a šírenie vibráciiznižuje skreslenie v hudobnom obraze. Pozlátený 6,3mm konektor jack je inštalový na novom, jednoducho odnímateľnom kábli. Nový bajonetový spôsob uchytenia umožňuje mimoriadne jednoduchú manipuláciu. Vďaka mimoriadne dobrej reprodukcii a vynikajúcim pomerom výkon/cena sú HD 518 ideálnym vstupom do audiofilného sveta. Ich vyvážený zvuk využíva možnosti reprodukcie kmitočtov od 14 - 26000 Hz. Slúchadlové mušle sú vyrobené v atraktívnej antracitovej čiernej s efektným mriežkovanímotvorenej časti ozvučnice. Vynikajúce možnosti posluchu sú doplnené o excelentný komfort, nakoľko sa vedia dokonale prospôsobiť poslucháčovi a ten iste ocení veľmi mäkké náušníky a minimálnu hmotnosť slúchadiel. Vlastnosti

Vynikajúci pomer výkon / cena

Výkonné magnety a membrána z materiálu Duofol

Pevná konštrukcia hlavového mosta

Kvalitné polstrovanie slúchadlových mušlí

Kvalitný odnímateľný kábel

Obsah balenia

Slúchadlá HD 518

Adaptér 6,3 / 3,5 mm

Záruka orginality - Slúchadlá Sennheiser sú od autorizovaného distribútora pre SR. Spolu so zásielkou dostávate potvrdený záručný list

Parametre

Dlžka kábla (m): (vymeniteľný

Pozlátené konektory: áno

Základný konektor: 3.5mm

Konvertibilný konektor (adaptér): 6.3 mm redukcia

Ovládanie na kábli (in line): - (-) znamená, že údaj nie je relevantný (?) znamená, že údaj nie je k dispozícii

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• the sound is amazing
    • perfect fit
    • you can wear them all day
    • not that i know off

those are the best headphones i ever had.

• , zakúpené v HEJ.sk

• super zvuk
    • zatial som nenašiel

za tu cenu nič

• jedným slovom príjemné
    • a dôležité je, že sa nepotí ucho :-)

Výborné k počítaču a hlavne, pokojne aj na 8 hodín denne (a dlhodobo).

• cisty zvuk
    • velmi pohodlne
    • vyrazne basy
    • vhodne k pocitacu (hraju dobre aj bez zosilovaca)
    • pomer cena/vykon
    • velka redukcia na 3.5mm jack

Podla mojho nazoru v danej cenovej kategorii ide o jedny z najlepsich sluchadiel, ak si človek kupuje sluchadla k PC alebo Mp3. Porovnaval som na tom istom notebooku viacere sluchadla a ak niekto nema zosilovac, tak je uplne zbytocne investovat viac, lebo zvuk moze byt este slabsi. Maju cisty zvuk s vyraznejsimi basami, co mne uplne vyhovuje. Najviac mi na nich prekaza, ze prepustaju zvuk a su tazko prenosne kvoli velkosti. Preto su podla mna vhodne iba na domace pocuvanie za zavretymi dverami, co som vsak medzi nevyhody neuviedol, kedze su to otvorene sluchadla a tie su uz raz take.

• Kvalitný čistý zvuk
    • 6.3mm konektor
    • Presne sedia na ušiach
    • Lahké
    • Nezničiteľné
    • Zvýraznené basy

Sluchadlá mám už takmer 5 rokov, zatial s nimi nebol žiadny problém, ak nie ste zrovna prachatý, tak sú super riešením aj na produkciu hudby. Zvýraznené basy vyhovujú hlavne na počúvanie elektronickej hudby, ale vďaka diamantovo čistému zvuku sú vhodné na všetko. Najlepšia kúpa sluchadiel za tu cenu.

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

Kvalitný zvuk skvelé počúvanie a komfort na ušiach.

• , zakúpené v PGS.sk

• Silne basy
    • Pohodlne na nosenie
    • dobry pomer cena/kvalita
    • Strasne velka redukcia na 3,5mm jack

Nizsia rada audiophile sluchadiel od Sennheiser.
    Sluchadla poskytuju kvalitne podanie zvuku, aj ked nepratria medzi najvyssie v rade. Basy zvyknu byt kritizovane ako prilis silne, ale mne skor vyhovovali.
    Su strasne pohodlne na nosenie, aj na celodenne pouzivanie.
    Vzhladom na to ze su sluchadla otvorene, mozete pocuvanim hudby obtazovat svoje okolie, preto sa velmi nehodia na vonkajsie pouzivanie.
    Sluchadla sa daju pouzivat bez zosilnovaca bez problemov, ale na vyuzitie ich plneho potencialu treba zvazit jeho kupenie. Nieje to ale az taky problem ako pri vyssich radach sluchadiel od Sennheiseru.
    Produkt vrelo odporucam ludom, ktory niesu ochotny investovat do high-end sluchadiel, no napriek tomu si chcu uzit kvalitne podanie hudby.

• Zvuk, pohodlie
    • Horšia skladnosť a prenosnosť

Slúchadlá používam niečo vyše týždňa a som s nimi nadmieru spokojný. Keď som si ich prvýkrát nasadil, prekvapilo ma, aké sú ľahké a pohodlné. Nevadí mi ani dlhšie počúvanie. Na počúvanie hudby vonku nie sú veľmi vhodné. Ak by aj nevadila ich veľkosť, tak 3-metrový kábel a jack (na kábli je 6,5mm + adaptér na 3,5mm), ktorý je väčší ako hociktorý mp3 prehrávač isto vadiť budú. No ich najväčším plusom je zvuk. Nie som audiofil, takže neviem to tak presne opísať, ale slúchadlá majú mierne zvýraznené basy, čo asi nie je u pravých audiofilov žiadané, no keďže počúvam hlavne elektroniku, tak mi to dosť vyhovuje. Navyše basy majú príjemný mäkký zvuk, no samozrejme neprehlušujú ostatné spektrá. Aj pri počúvaní klasiky je nádherne počuť každý sláčik a flautu. Keď si tak v pohodlnom kresle privriem oči a ponorím sa do hudby, mám pocit, ako keby Enya sedela vedľa mňa a ticho mi spievala priamo do uška.
    Slúchadlá vrelo odporúčam. Aj kvoli dobrému pomeru cena/výkon.