Sennheiser HD 4.50 BTNC

Slúchadlá s rádiom
Doba prehrávania
25 hodín

• , zakúpené v BeGadget

Viete, nechcem hovoriť nič očierňovacie na tieto slúchadlá. A vyberám si aj recenziu len takúto zhrnutú.. Môžete to brat aj ako veľmi subjektívnu recenziu... Ja si len nemyslím že kúpa 120€ slúchadiel za toto nestála... Zatiaľ všetci máme ten pocit, že keď nie je zapnutý ANC tak je taky okresany ten zvuk pri hudbe a keď si ho zapnete máte skôr len pocit že vám tam pustili nejaký dunivý zvuk.... Ale ako hovorím, ja to nemám s čím porovnať. Ale ja, ako...len užívateľ fajnej hudby na bežnej báze uvažujem nad tým či 120€ nebolo zbytočné stačilo kúpiť nejaké Bluetooth JBL ka. Viete, bolo to len také mätúce, 120€? No nevim...taka som stále skeptická zrejme si ich už nechám ale druhýkrát by som si ich nekúpila. To jest môj verdikt

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Velmi dobra kvalita za rozumnu cenu. Overena znacka.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Sluchátka som si vybral kvôli značke a NC funkcii.
    • kvalitný, príjemný zvuk výšky aj basy tak akurát, možno by mohli byť výšky trošku ostrejšie
    • Noise canceling - funguje dostatočne dobre, keď je hudba pustená tak výborne
    • nedajú sa náušníky otočiť o 90 stupňnov tým pádom sú menej skladné na cestovanie
    • aplikácia je na dnešnú dobu zaostalá, komplikovaná, ťažké vytváranie playlistov
    • zapínanie a vypínanie NC funkcie - zbytočne komplikované
    • náušníky sú z nasavého materiálu - uši sa potia

Výborný produkt hlavne po zvukovej stránke, za Black Friday cenu okolo 100eur fantastické.
    S malými nedostatkami sa dá v pohode žiť. Za málo peňazí super veľa muziky.

Konštrukcia
Slúchadlá s MP3
Slúchadlá s rádiom
Doba prehrávania
25 hodín

Sennheiser HD 4.50 BTNC univerzálne bezdrôtové uzavreté Bluetooth slúchadlá vhodné aj na cesty vďaka funkcii potlačenia ruchov NoiseGard • Podpora aptX kodeku pre bezstratový bluetooth prenos zvuku • NFC kompatiblita zaručujúca najrýchlejšie spárovanie •

• , zakúpené v BeGadget

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Velmi dobra kvalita za rozumnu cenu. Overena znacka.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Sluchátka som si vybral kvôli značke a NC funkcii.
    • Noise canceling - funguje dostatočne dobre, keď je hudba pustená tak výborne
    • zapínanie a vypínanie NC funkcie - zbytočne komplikované
    • náušníky sú z nasavého materiálu - uši sa potia

S malými nedostatkami sa dá v pohode žiť. Za málo peňazí super veľa muziky.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• dobré spracovanie, kvalitné materiály
    • kvalitný zvuk
    • pripája sa k viacerým zariadeniam naraz (PC a telefón) a plynule medzi nimi prepína
    • funguje slušne aj ako handsfree (hlas je dobre počuteľný) ale treba rátať, že mikrofón chytá aj okolitý zvuk, čo môže byť pre druhú stranu nepríjemné, na conf call som ich radšej vypol
    • ovládacie tlačítka na sluchádlách fungujú dobre, veľmi veľa funkcií sa dá ovládať priamo na slúchadlách
    • potlačenie okolitého zvuku nie je dokonalé, t.j. bez zvuku stále počujete okolitý svet ale pri hraní hudby či počúvaní zvuku je to postačujúce
    • sú pomerne tesné a pri väčšej hlave tlačia, uvidím či sa po čase trochu roztiahnu, bolí ma z nich jedno ucho čo je nepríjemné
    • chýba indikácia, či je potlačenie zvuku zapnuté alebo vypnuté
    • zvuk občas praská ale to je možno spôsobené pripojením dvoch zariadení naraz (PC a telefón)
    • CapTune aplikácia nefunguje na prehrávanie hudby a zvuku z iných appiek (podporuje len local hudbu a Tidal), čiže ani EQ zvuk vôbec neovplyvňuje, dokonca sa mi nepodarilo rozbehať ani soundcheck (neviem prečo), aplikácia neumožňuje kontrolovať sluchádla (stav nabitia, nastavenie NoiseGuard a pod.) čo by mal byť dnes už štandard
    • zvuk pri telefonovaní je niekedy veľmi čistý a inokedy rozostrený skoro až neidentifikovateľný, nepodarilo sa mi zistiť prečo to občas robí pri niektorých telefonátoch

Kúpil som ich za super cenu na Black Friday takže za túto cenu dobrý produkt, ale obávam sa, že ak sa trochu neroztiahnu alebo neuvoľnia tak ich nebudem môcť nosiť hodiny v kuse (zatiaľ ich mám týždeň). Neviem si predstaviť, že ich vydržím mať na hlave hodiny napr. v lietadle.