Sennheiser HD 419

• Dobrý zvuk
    • Výborné basy
    • Krátky kábel

Zatiaľ som spokojný a kúpil by som ich opäť

Sluchadla som zakupil len nedavno,ale doterajsi dojem je velmi dobry,myslim si,ze cena zodpoveda kvalite..
    Kupil som ich na sledovanie TV a oproti modelu ktory som mal doteraz su neporovnatelne lepsie,zakryvaju celu usnicu,vdaka comu nerusim okolie a to bola pre mna prvorada poziadavka..

super sluchatka za super cenu

Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

Slúchadlá HD 419 boli predstavené na výstave IFA 2011 v Berlíne. Ide o uzavreté, rozmernejšie slúchadlá, ktoré sú účelným spojením atraktívneho dizajnu a dynamického akustického prejavu. Uzavretá konštrukcia izoluje od okolitého hluku a poskytuje kľud na sústredené počúvanie v rôznych priestoroch. Zvuk má dostatok nízkych kmitočtov. Jednostranne vyvedený kábel zvyšuje komfort posluchu. Ich elektrické vlastnosti sú vďaka primeranej impedancii a citlivosti prispôsobený k použitiu s prenosnými MP3/MP4 prehrávačmi vyššej triedy, prístrojmi PDA. Vďaka zvukovej kvalite a primeranej cene ich je možné odporučiť i na použitie v domácom prostredí s najnovšími radami notebookov a kvalitnejšími hudobnými aparatúrami.

• Veľmi kvalitný stereo zvuk s vyrovnanou kmitočtovou charakteristikou a bohatým basovým základom
  • Výrazne zreteľná kresba stredných a vyšších kmitočtov
  • Prekreslený zvuk s mnohými odtieňmi jednotlivých tónov
  • Priehľadná priestorová lokalizácia
  • Veľmi silné neodymové magnety pre dynamický zvuk
  • Slúchadlá sú mimoriadne pohodlné i pri dlhodobom počúvaní
  • Uzavretá konštrukcia izoluje od okolitého hluku

Vhodné aj na Hemisféry Proteus.

• Cena za sit
    • Vsetko

Tieto sluchadla som kupil na zaklade mnohych recenzii.
    Vytriezvenie prislo rychlo, a to nie som ,,hifista,,
    Odpudivy dizajn a tenky kabel je ta najmensia chybicka.
    Zvuk ako s kartonovej skatule, trochu basov, stredy a vysky neexistuju.
    Obdivovatelia tohto senheisru asi nemaju usi.
    Moje male Nu Force 600 za 25 Eur maju asi 100000x lepsi zvuk.
    Prosim Vas, nekupujte to, budete velmi sklamani.
    ..koho s nimi obdarujem, ma smolu :-)

• , zakúpené v PGS.sk

• Dobrý zvuk