Sennheiser HD 380 PRO

uzavreté
Účel
Hi-Fi

• , zakúpené v MelodyShop

...zatiaľ som produkt nedostal a vôbec neviem čo je s ním...

• , zakúpené v Techhouse

• kvalita zvuku, pohodlnosť nosenia

• korektnosť, rýchlosť, profesionalita

Rád počúvam kvalitnú hudbu všetkých žánrov , technická úroveň mojich zariadení nie je úplný vrchol diania, ale myslím , že predstavujem zdravý stred - Pioneer, Sony, ...atď. v audio Hi-Fi. K výrobku Sennheiser HD 380 PRO, všetko zodpovedá technickému popisu, frekvenčný rozsah, verné podanie, separácia nástrojov, dynamika, pekný plný zvuk, vyššia impedancia nie je problém. Všestranne použiteľné, možnosť balenia na cesty. Spokojnosť.

220 g
Typ slúchadiel
uzavreté
Účel
Hi-Fi

Skladacie high-end slúchadlá - ideálne pre účely monitorovania. HD 380 Pro je vynikajúca pasívne tlmenie okolitého hluku poskytovať uzavretý circumaurálne konštrukcie. Vstavaný slúchadlá Sennheiser E R. (Eargonomic Acoustic Refinement) technológie, zvukový signál priamo do užívateľovho slúchadiel do ucha riadi.

• Frekvenčný odozva: 8-27000 Hz,
  • Impedancia: 54 ohmov
  • Akustický tlak: 110 dB
  • Skreslenie: 0,1%

• , zakúpené v MelodyShop

...zatiaľ som produkt nedostal a vôbec neviem čo je s ním...

• , zakúpené v Techhouse

• kvalita zvuku, pohodlnosť nosenia

• Velmi pekny zvuk
    • Pekne basy
    • Dlhy kabel :)
    • Tazky kabel
    • Dlhy kabel :)
    • Po "vyhrati" hraju lepsie

Za tuto cenu super zvuk. Trosku som neveril tomu ze casom po zabehnuti/vyhrati sa zlepsi zvuk ale je to asi pravda :) Pohodlne na nosenie, pritlak je trosku silnejsi ale nevadi mi. Vcelku uspokojiva izolacia zvuku, aj ked uz som mal na usiach aj lepsie izolujuce sluchadla.
    Odporucam ich aj ked som laik v sluchadlach boli jedny z kvalitnejsich ake som skusal.

• korektnosť, rýchlosť, profesionalita

• , zakúpené v Profi-DJ.sk

Čítal som pomerne veľa recenzií v angličtine na tieto sluchátka a vybral som si ich starostlivo. Prioritou bol pre mňa referenčný zvuk, lebo ich chcem používať pri mixáži v domácom štúdiu. Recenzie sa zhodovali, že ide o model, ktorého zvuk sa výrazne zlepšuje dlhodobejším používaním - vyhratím. Taktiež si myslím, že si na ne ešte musím zvyknúť. Preto zvuk ešte nebudem recenzovať. Celkovo si však myslím, že ide skôr o sluchátka pre štúdiovú prácu, lebo nehrajú "ľúbivo", ale skôr analyticky presne. Basy sú dostatočne hlboké a primerane vyvážené. Nechýbajú a nie sú prebasované ako väčšina slúchadiel. Pokiaľ ide o prevedenie sluchátok, naplnili moje očakávania. Sú pohodlné, skladné. Pokiaľ ide o izoláciu od vonkajšieho hluku, určite nie je 32 dB ako sa uvádza. Považujem za ich nevýhodu, že keď si ich dám dole z hlavy, mušle sa nespoja. Brašňa na prenášanie je praktická. Celkovo myslím že sa za svoju cenu asi oplatia.

• pekny zvuk
    • vyborny obal
    • asi nic...

na domaci posluch viac ako vyborne!

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

• Skvelý zvuk, veľké náušníky - zmestia sa mi tam celé uši.
    • Kábel je trochu ťažký.

Zvuk je perfektný, vyrovnaný, basov je tam tak akurát. Pre niekoho, kto by ich používal s mp3 prehávačom može byť výhodou malá impedancia.

• , zakúpené v HiFisluchadla.sk

Kvalitné štúdiové slúchadla.

• , zakúpené v Profi-DJ.sk

• super zvuk za super cenu
    • trosku vacsie nie velmi pre male hlavy

odporucam

• - nadherny, cisty zvuk, pocujem zvuky, ktore som predtym v skladbach nepocul
    • - na uzavrete sluchadla velmi dobra charakteristika
    • - skladacie
    • - prakticke puzdro v baleni
    • - kovovy napinak na hlavu
    • - perfektne tlmi okolity zvuk
    • - nevadia ani okuliare na hlave pocas pocuvania!
    • - 50 Ohm: dokaze ich vybudit aj mobil, alebo prenosny prehravac
    • - tazko zohnatelne, nikde ich nemali na vyskusanie, musel som risknut
    • - trochu vyssia cena, ale plne jej zodpoveda zvuk
    • - toceny kabel je trochu mohutny
    • - v lete sa mi asi budu trochu potit usi

Urceny pre ludi, ktori nepocuvaju MP3 a podobne formaty niciace kvalitnu hudbu.
    Vsetky chyby, ktore stratova kompresia produkuje, budete pocut
    Kupil som si ich na pocuvanie v praci, 100% spokojnost a 100% splnene ocakavania

vyskusal som desiatky sluchadiel, lacnejsie aj drahsie, ale konstrukcia "okolo usi" mala vzdy problem s okuliarmi na hlave. Konecne som nasiel sluchadla zvukovo, konstrukcne, aj vizualne zodpovedajuce mojim poziadavkam. Kto chce prenosne sluchadla do hlucneho prostredia a nevadi mu vyssia cena, berte, stoji to za to.