Samsung EO-BG950

• , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

funguje

Typ slúchadiel
štuple

Bluetooth. Verzia: 4.2. Profil: A2DP, AVRCP, HFP. Audio Streaming: Áno. Pripojenie viacerých zariadení: Áno. Všeobecné informácie. Mikrofón: Áno. Obsah balenia: Ear Tips (S, M, L) , USB Cable, Quick Start Guide. Funkcie hovoru.

• , zakúpené v smartzona.sk

• kvalitné spracovanie, ovládanie a zvuk výbornej kvality
  • , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

funguje

• Slúchadlá Samsung U Flex môžem odporučiť každému, komu vadia káble a hľadá čo najlepšie vlastnosti za rozumnú cenu. Poča...

Zobraziť celú recenziu na fontech.startitup.sk

• Pohodlné nosenie okolo krku
    • Flexová časť vydrží veľa ohýbania
    • Prekvapivo kvalitný zvuk
    • Priaznivá cena
    • Pekné balenie
    • Pohodlné a intuitívne ovládanie
    • Akčné (programovateľné) tlačidlo
    • Rýchle spárovanie
    • Výdrž batérie
    • Rozmery (ťažko sa balia do nejakého púzdra, musel som použiť vrecúško z iných slúchadiel)
    • Trochu sa obávam, či vydržia kábliky slúchadiel
    • Po dlhšej dobe môžu (ale nemusia) byť nepohodlné

Jedná sa rozhodne o kvalitné slúchadlá a v pomere k cene sa určite oplatia. Sú vhodné aj na šport, pekne držia v ušiach a relatívne ľahko sa na ne dá počas aktivity zabudnúť. Aplikácia Samsung Level ponúka ešte rozšírené možnosti ako naprogramovať si aktívne tlačidlo na hlasového asistenta, na oznámenie o čase alebo otvorenie ľubovoľnej aplikácie, alebo zapnutie oznámení. Rovnako vám počíta, ako dlho používate slúchadlá a či by ste si nemali odpočinúť od počúvania. Mala by poskytovať aj širšie nastavenie zvuku, ale to som tam zatiaľ neobjavil.
    Flexibilná časť sa dá schovať pod tričko, takže ju takmer nie je vidieť.
    Stredná veľkosť špuntov do uší mi nesedí 100%, lepšia je menšia veľkosť, ale pri menšej veľkosti mi pripadá, že zvuk je trochu slabší a taký naturálnejší, kedy bicie a basa sú menej výrazné a skôr je počuť gitaru a spev. Ideálne to je pri takej pianovej hudbe, prípadne možno klasickejšom rocku, kedy gitary pekne režú. Zvukovo mi pripomínali AKG, ktoré Samsung dodáva ku Galaxy S8, S8+ a Note 8.
    Pri strednej veľkosti špuntov mi zvuk pripadal hutnejší a aj silnejší, čo mne vyhovuje viac. Neviem, či to je iba môj pocit alebo je možné, že veľkosť špuntov ovplyvní zvuk, ale skúšal som všetky možné nastavenia, či už v telefóne alebo v počítači, počúval som rôzne hudobné žánre, pozeral film a stále bol zvuk dynamickejší a bohatší (alebo viac skreslený) pri strednej veľkosti špuntov.
    Ako som ale písal, za tú cenu výborné slúchadlá s čistým zvukom. Určite odporúčam.

• Záverom môžem slúchadlá Samsung U Flex určite odporučiť, keďže ponúkajú vynikajúci dizajn, perfektný zvuk a pohodlnosť p...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk