Samson SR850

Doprava 5 €,Na sklade
Doporučená ponuka Profi-DJ.sk

Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka5 €93 % • 768 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4 €40 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové služby4,5 €98 % • 1 644 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,5 €97 % • 20 790 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Konštrukcia
3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ slúchadiel
polootvorené

• , zakúpené v Kytary.sk

Výborný zvuk aj spracovanie, v tejto cenovej relácii "top".

• Kvalitny zvuk
    • Kabel dlhy 2m
    • Polootvorene

• Výborný zvuk
    • Krátky kábel

Používam na mix a mastering.

Konštrukcia
Konektor
3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ slúchadiel
polootvorené

Na kvalitné počúvanie hudby či na nerušenie okolia je vhodné vybaviť sa slúchadlami. Tieto slúchadlá Samson SR850 vynikajú pohodlnou konštrukciou vďaka hlavovému mostu. Ich Polouzatvorená konštrukcia prinesie verný zvuk v príjemne znejúcom podaní. Slúchadlá Samson SR850 využívajú konektor 3,5 mm Jack. Zásluhou frekvenčného rozsahu 10 Hz až 30000 Hz si môžete byť naozaj istí, že precítite každý tón hudby. Pokiaľ pravidelne cestujete, určite oceníte skladaciu konštrukciu. Slúchadlá majú otočnú mušľu, preto sadnú takmer každému. Štuple si môžete aj vymeniť. Balenie obsahuje puzdro na bezpečné uloženie slúchadiel. Najzásadnejšie výhody slúchadiel Samson SR850 Konštrukcia týchto slúchadiel Samson SR850 je polouzatvorená Štýlová čierna farba Používajú konektor 3,5 mm Jack Kábel smeruje do jednej mušle

• , zakúpené v Kytary.sk

Výborný zvuk aj spracovanie, v tejto cenovej relácii "top".

• Kvalitny zvuk
    • Kabel dlhy 2m
    • Polootvorene

• Výborný zvuk
    • Krátky kábel

Používam na mix a mastering.

• za tu cenu veľa kvalitnej muziky
    • kábel nie je odnímateľný.

Kábel je dostatočné dlhý a je dodávaný aj s redukciou.
    Dúfam že sa tak skoro nepoškodí lebo by som asi musel spájkovať.

Sú pohodlné a aj bez nastavovania sedia na hlave 5 ročnej dcéry rovnako dobre ako mne. Ani po dlhšej dobe netlačili. Náušnice sú z príjemného materiálu dúfam že aj dlho vydržia.
    Nie sú tam žiadne zbytočné otočné kĺby tak sa tam nemá moc čo pohaniť.
    Zvuk je za tú cenu parádny. Používam na gitaru a ten rozsah je cítiť. Počujem každý detail. Vyhovuje my že nie sú uplne zadebnené a počujem aj čo sa okolo mňa v domácnosti deje.

• , zakúpené v iSpot.sk

• Pravdepodobne najlepší pomer cena/kvalita na trhu
    • Ľahké, pohodlné, výborne ozvučenie
    • Nemám žiadnu

Hľadal som cenovo dostupnejšie a hlavne otvorené slúchadlá do práce a musím povedať , že v dnešnej konkurencii slúchadiel sú práve Samsom SR850 veľmi príjemným prekvapením, čo potvrdzuje aj vysoký počet recenzií na internete.
    Jednoduchá a ľahká konštrukcia, veľké a pohodlné ušnice a kvalitný zvuk. Kto hľadá jednoduché slúchadlá s kvalitným zvukom a nieje obmedzený len na určite značky, tak tieto slúchadlá stoja za seriózne zváženie.

• Kvalita za nizku cenu, hraju asi ako 2x drahsie sluchatka. (V rozmedzi okolo 80 euro)
    • Konstrukcia by mohla byt lepsia. Za tu cenu sa to ale da prekusnut
    • Nausniky su dost nepohodlne (ja som ich vymenil za plstene z obdobnych sluchatok, len uz si nepamatam ktore to boli, ale myslim ze nejake AKG MK2 ci take cosi- stoji to ale 20 eur, ale su potom dost pohodlnejsie.

Rozhodol som sa napisat recenziu na sluchatka, ktore pouzivam od roku 2012. Kedze mi islo o kvalitu, rozhodol som sa pre tieto sluchatka, ktore mi boli odporucene na audio-forach. Zohnal som ich za 25 euro, kedze prave vtedy tam boli odkazy, ze sa predavaju ako dvoj-pack za 50 euro. Isiel som do toho s kamosom. Mozem povedat po rokoch, ze nelutujem. Ani on. Dokonca, on bol sokovany viac ako ja. Niesu to moje primarne sluchatka, lebo neskor som dokupil HD600, kedze sa mi vstup do audiofilskeho sveta pacil. No nakoniec som ich skoncil pouzivat (rozne dovody, nechcelo sa mi tahat HD600 vsademozne, plus potom mi odisiel kabel na HD600 a nemal som prachy akurat, tak som ostal pouzivat tieto rok aj pol).

Co povedat. Takze, za tu cenu, co sa tyka kvality, si myslim, ze neexistuju lepsie sluchatka na trhu. Teda, dostanete najvyssiu kvalitu zvuku, za tak nizku cenu. Subjektivne, by som povedal, ze hraju asi na urovni priemernych 80 eurovych sluchatok. Pozor na to, su to studiove monitory. Karol z predoslej recenzie napisal, ze to oznacenie je zavadzajuce, to je pravda. Pretoze, to evokuje, ze kvalita bude akoze ultra vysoka. Tak to nieje. Su aj kvalitne studiove monitory, aj nizkokvalitne. Tieto su nizkokvalitne. Na monitorovanie studiovych nahravok to ale staci. Cize, necakajte "pekny" vycackany zvuk, studiove monitory su vzdy nato, aby podali zvuk neskresleny, a aby boli nastroje dobre oddelene, a bol tam pocut kazdy detail. Takze to moze priemernemu posluchacovi vadit, lebo on chce proste pocut dobru hudbu. Studiove monitory nikdy nehraju "dobre", v tom zmysle, ze nikdy hudbu neprikrasluju, aby znela zabavne. Preto ani necakate nejake dobre basy. To ale nemaju ziadne studiove monitory. Vacsina tuctovych sluchatok oznacenych na "entertainment" ma zvysene basy, ktore ale prekryvaju a prehlucia cast nahravky. Studiove monitory su ale primarne urcene na odhalovanie nedostatkov, takze je to proste o inom. Musite byt ten typ, co chce pocut hudbu neskreslenu, vtedy tento typ ocenite. A na to potrebujete aj kvalitny vystup. Hoci su to nizkoohmove sluchatka, aj tak potrebuju urcitu vstupnu kvalitu, aby hrali dobre, lebo inak odhalia kazdy nedostatok, cize ak je zly vystup na audio prehravaci, uz to nezachrania. Naopak, take tuctove tam mozu zniet lepsie, lebo tu nahravku zakryju. Tazko to opisat. Proste, studiove monitory su robene na odhalovanie nedostatkov, takze ak je nedostatok uz vystup na audie, tak oni to este zvyraznia. Tak by som to charakterizoval. Treba teda aspon priemerne kvalitny prehravac, alebo audio zariadenie. S tym pocitajte.

Pre koho to doporucujem? Treba si vyskusat, ci vam nevadi, maju dost vysoke vysky,su take vyrazne prilis. Hlasne, by som to nazval. V niektorych skladbach je to vyhoda.
    Takisto konstrukcia moze niekomu vadit, ze tam trcia take kovove tycky. Kabel by mohol byt tiez trochu dlhsi. Osobne si myslim inak, ze kabel este bere trochu na kvalite, keby sa dal odnimat a vymenit, za kvalitny, stalo by to za to. Este aj nausniky som vymenil za MK2, a dost sa oplatilo. Take plstene.

Celkovo spokojnost. Aj ked z mojej recenzie mozu byt zmiesane pocity, ci do nich ist, i tak si stojim za tym, ze ak ich zozeniete pod 35 euro, tak je to bestbuy. Za 45-50 ako ich uz casto vidim, by som povedal, ze stale sa oplatia, ale je to uz len tak o trochu. Ja som ich zohnal za 25 v roku 2012. Cize kto ich moze zohnat za 30, urcite ich berte. Za 50 ale zvazte, ci nepriplatite este 30-50 a za 100 nezoberiete ine. Proste 50 by som za ne nedal. Maximalne 35 by som za ne dal.
    Doporucujem ich primarne na pocuvanie hudby, na kvalitnom zosilovaci, headphone DACE. Nedavajte to do nizkokvalitnej on-board audio, skupte zvukovku aspon za 20 euro k nim. Niesu basove, pozor na to. Maju velmi cisty, az krystalovo cisty zvuk, by som povedal. Na hry su tiez vhodne, lebo pocut kazdy efekt. Basove sluchatka niesu dobre na hry. Pozor na to, su polootvorene. Povedal by som, ze su na 80% otvorene, a na 20% uzavrete. To uzavretie je uplne minimalne. Co je dobre, kedze maju byt studiove monitory (otvorene studiove monitory maju vzdy najkvalitnejsi a najmenej skresleny zvuk).
    Niektore nahravky na nich mozu posobit "raw", bez zabavy, lebo take v skutocnosti su. Dajte si takisto pozor na loudness (zvysenie hlasitosti nahravky, ktore ale oreze vlny - to na nich pocut velmi vela a nahravka je proste fadna, bez zivota... tak sa robi bohuzial velka cast nahravok dnes... potrebujete stare dobre nahravky, ktore su potichu, a tym padom nedojde k orezaniu ziadnej vlny). A ktomu teda potrebujete urcite aspon priemerny zosilovac. Ja bezim na audio-gd NFB 12.1 Takze asi tak, dokazu vytazit aj z 200 euroveho zosiku. Je to tam pocut. Samozrejme na HD600 sa nechytaju, to je uz iny zazitok. Pre audiofilov ich nedoporucujem, tam urcite volte HD600, alebo AKG701, alebo nejake vyssie beyeri. Ale ako zalozne za 25 euro ich berte urcite. Doporucujem to takisto amaterskym audiofilom, ktori su velmi limitovany peniazmi, a chcu zostavu napriklad za 100 euro, zosik za 75, sluchatka za 25. Z tohto komba vytazite maximalnu kvalitu. Povedal by som, ze ta kvalita tychto sluchatok co sa tyka zvuku, je na najnizsej moznej audiofilskej urovni. Teda, uz ste audiofil, ked ich kupite. Ono ved hraju ako za 80 euro, tak sa nieto co cudovat. Vacsina ludi kupuje tuctove sluchatka za 20 euro maximalne. Tak toto je uz urcite kvalita, co je nadpriemerna, co ponukaju. Na zaver teda napisem, a kedze som taky rad, ze ich mam, zachranili ma, ze nelutujem ziadne euro, a ine by som nevolil, keby som mal max 40 euro na sluchatka. Za 50 by som ich nekupoval, oplatia sa aj tak, ale pockajte si, az ich niekde vychytate za 35 euro alebo menej. Za zvysnych 20 eur si potom dokupte tie nausniky a budete mat sluchatka v hodnote 100 euro.

• Dobrá cena
    • Kvalitný zvuk
    • Dobrá citlivosť
    • Pohodlné na hlave
    • Kvalitný kábel a konektor
    • Pevne pripojený kábel
    • Kapánek málo basov /subjektívny dojem/

Za danú cenu veľmi kvalitné sluchátka. Ale charakteristika, "štúdiový monitor", je mierne zavádzajúca.

• Dlžka kábla
    • Dobré parametre
    • Dobrý prenos zvuku s TV a HIFI
    • Za tú cenu nič

Som spokojný, vyrovnajú sa aj mojim starým slúchadlám, ktoré boli podstatne drahšie a už doslúžili.