Roland RH-200

Doporučená ponuka MUZIKER.sk

Na sklade • 1 variantDarček2,5 €97 % • 20 792 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 100 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové služby8 €100 % • 406 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €88 % • 265 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Dobrý zvuk
    • Ochrana jacku; káblu
    • Pekne sadnú, možnosť nastavenia na veľkosť hlavy
    • Všade samá umelá hmota, ale to je čisto moja “súkromná” záležitosť, nie je to žiaden katastrofálny problém

Slúchadlá fungujú na výbornú. Zvuk je kvalitne rozložený, materiálne zhotovenie dostačujúce, vzhľadom na cenu.
    Môj osobný názor, po dlhoročnom používaní viacerých AKG slúchadiel, obľúbila som si kombináciu plastu s kovom a Rolandky sú z veľkej časti čistý plast, ale to je čisto vec názoru.
    Oceňujem ochranu jacku - káblu, čo som si doposiaľ na slúchadlách iných značiek nevšimla.
    Veľká spokojnosť z mojej strany.

Konštrukcia
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

Slúchadlá Roland RH-200 ponúkajú výkon, komfort a presnosť potrebnú pre najrôznejšie potreby monitoringu. So 40 mm drivermi, neodymium magnetmi a CCAW (medeným jadrom a hliníkovým vinutím) cievkami ponúkajú tieto profesionálne slúchadlá jasný, presný zvuk a komfort potrebný na miešanie a tiché cvičenie. RH-200 sú vybavené pozláteným 1/8" stereo konektorom s 1/4" adaptérom a vysoko kvalitným káblom s prevenciou proti prepínaniu. Užitočné sú aj výmenné náušníky.

• konštrukcia: uzavretá

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Dobrý zvuk
    • Ochrana jacku; káblu
    • Pekne sadnú, možnosť nastavenia na veľkosť hlavy

Veľká spokojnosť z mojej strany.