Prestigio PBHS1

20000 Hz
Konektor
USB

• , zakúpené v HEJ.sk

• Super cena .Super hraju .Nad mieru spokojny.
    • Nic

Super

• , zakúpené v Alza.sk

• kvalitný vyvážený zvuk
    • dlhá výdrž baterky
    • celkom dobre sedia na ušiach
    • trochu slabšie tesnia okolitý zvuk

Tieto slúchatká som kúpil pred týždňom a som maximálne spokojný. Konečne som sa zbavil otravných káblov. Dosah má dostačujúci na bežné používanie, avšak v dome má signál problém prejsť cez hrubšie steny, ale ako niektorí písali, že signál vypadáva pri chôdzi je čistý blud, dosah je viac než dobrý. Kavalita zvuku je naozaj vynikajúca, s jemnými vyváženými basami. Veľmi ma prekvapil výdrž baterky, počúval som veľmi veľa a vydržala 8 dní, čistého počúvania cca 30 hodín čo je mnoho. Odporúčam kúpiť aj napriek pre niekoho pomerne vysokej cene.

• , zakúpené v mobilonline.sk

Konektor
USB

Ocenenie

Produkt roku 2014 - Finalista

Bezdrôtová bluetooth slúchadlá Prestigio PBHS1 potešia nielen výkonom a veľmi jednoduchou konektivitou s vaším šikovým telefónom, tabletom alebo notebookom bez obmedzujúceho kábla, ale zároveň veľmi elegantným spracovaním v niekoľkých farebných kombináciách.

• Hlasitost zvuku
    • Jednoduche ovladanie na bokoch
    • Vydrz baterky
    • Prijemna cena
    • Pekny dizajn
    • Svetelna dioda
    • Zmestia sa lahko vsake ked sa zlozia

Toto su asi najkeosie sluchatka ake som kedy mal .. Hlasno hraju ,skoro ako tablet maju skvely dosah a obrovsku vydtz baterky

• Maximalna spokojnist
    • Dobry dosah cca 40m vo volnom priestore
    • Super zvuk
    • Mam ich vyse roka kupil by som ich este raz

Dobraa volba odporucam

• zasekava zvuk cca na 2-3 sekundy neodporucam na pocuvanie filmu ani pesniciek

neodporucam ako darcek zvuk dobry aj basy avsak sekaju zvuk dosah priblizne 7 m

Bol som s nimi spokojny, az pokial sa mi nezlomili pri nasadzovani na hlavu. Ale reklamacia presla bez problemov, takze aspon tak.

• dobry zvuk
    • casto vypadava zvuk na cca 2-5 sekund otravny zensky hlas pri zosilovany vypadava bluetooth

cenovo vyhodne avsak neodporucam na trvalu komunikaciu,lebo vypadava zvuk a tiez neodporucam ma prehravanie hudby pokial si ju chcete vypocut vypadava zvuk

• Od zaciatku mi neslo jedno sluchadlo
    • Vobec mi nereaguju
    • Po dlhom nabijani aj tak stale nejdu

Vyhodila som zbytocme vela penazi a vobec nefumguju bola som sklamana.. moj kamarat si ich tiez kupil a idu mu dobre tak neviem kde sa stala chyba..

• Skvelý design
    • Skvelý zvuk
    • Ľahké
    • Nekompatibilné s Windows 8
    • Pri rýchlejšom pohybe sa preruší spojenie
    • Taktiež pri rýchlejšom pohybe hlavou padajú
    • Trošku nedostačujúci manuál pre inštaláciu, môže robiť problémy nezainteresovaným

Skvelé slúchadlá za skvelú cenu. Jediné, čo sa im dá vyčítať je, že nie sú kompatibilné s Windows 8. Vrelo doporučujem!

• , zakúpené v HEJ.sk

• Super cena .Super hraju .Nad mieru spokojny.
    • Nic

Super