Philips SHL4000

• dobra cena
    • kvalita

odporucam tento produkt

• , zakúpené v HEJ.sk

• - velmi dobry zvuk na sluchadla v tejto cenovej kategorii (dobry frekvencny rozsah a taktiez hlasitost na krajnych hodnotach)
    • - po dizajnovej stranke pekne spracovane
    • - kvalitne materialy a konstrukcia

- rozhodne najlepsie sluchadla ake sa daju kupit za danu cenu (cca 20 eur), porovnaval som s obdobnymi sony
    - hej.sk ma jednu z najnizsich cien, v popularnych elektro retazcoch bola aj o 50% vyssia

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Konektor
3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

Nalaďte sa pomocou otočných náušníkov. Vďaka klasickému dizajnu hlavového oblúka a otočným vystuženým náušníkom sa budete cítiť pohodlne aj počas dlhého počúvania. 30mm vinutie reproduktoru zaručuje skvelý zvuk. Ideálna dĺžka kábla umožňuje umiestniť audio zariadenie kam budete chcieť. Design užívateľsky príjemnejších otočných mušieľ slúchadiel pre ľahšie počúvanie zvuku na pozadí. Vysoko kompaktné a sklopné - 3 jednoduché kroky ku skutočnej kompaktnosti, ktorá je skvelá Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• kvalitný zvuk
    • nízka cena
    • nízka váha

Hľadal som dobré slúchadlá a nakoniec som kúpil tento produkt. Mám ich cez 2 roky a stále vyzerajú a aj hrajú ako nové a to ich používam každý deň. Produkt odporúčam, za tú cenu sa to naozaj oplatí. Pre to rozmýšľam nad kúpou ešte jedných do zásoby, keby niečo. Maximálna spokojnosť.

• Nizka cena
    • Velmi nizka kvalita zvuku
    • Nepohodlne
    • Prislo mi jedno sluchadlo vacsie ako druhe cca o 4mm

Vzhladom na recenzie ktore som videl na tieto sluchatka som si ich kupil a myslel ze budu fajn. No opak je pravdou. Su strasne nepohodlne. Zhruba po stvrthodinke ma bolia usi a mam ich cele spotene. Kvalita zvuku takisto zaostava. A najhorsie co sa mi stalo ze mam jedno sluchadlo vacsie ako druhe. To som este nevidel. Celkovo su sluchadla len z plastu a aj ked ich zlozim su strasne labilne.

• dobra cena
    • kvalita