Philips SHE3595

Slúchadlá pre iPhone
Účel
k mobilným telefónom

• , zakúpené v DATART.sk

• Po týždni používania hodnotím veľmi kladne. Zvuk je kvalitný, slúchadlá sedia (možnosť vybrať si z 3 veľkosti stuplov). Mikrofón funguje dobre, údajne ma je počuť lepšie ako s handsfree Sony, ktoré som dostal spolu s Xperia Z1 compact.
    • Chýbala mi len úchytka na pripevnenie kábla na oblečenie (používam tú zo starých slúchadiel).

Pomer cena/výkon je super. Odporúčam.

spokojnosť, odporúčam.

Slúchadlá s ovládaním hlasitosti
Slúchadlá pre iPhone
Účel
k mobilným telefónom

Philips je značka, ktorá prináša už tradične kvalitné spotrebiče, a nie je tomu inak ani pri slúchadlách. V tomto prípade vám ponúkame PHILIPS SHE3595BK/00, slúchadlá do uší, ktoré vám poskytnú dlhé hodiny kvalitného počúvania vašej obľúbenej hudby. Skvelo vám padnú do ucha a nebudú nepríjemné ani pri dlhšom počúvaní. PHILIPS SHE3595BK/00 poskytujú frekvenčný rozsah 12 – 23500 Hz, impedanciu 16 Ohm, a citlivosť 103 dB. Pripojenie a prenos zabezpečuje kábel o dĺžke 120 cm Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v DATART.sk

Pomer cena/výkon je super. Odporúčam.

• Na obale píše "superbass" no záleží od veľkosti štupla ...pri väčších sú samozrejme vyššie basy no výhodou je, že nevynechávajú výšky a stredy ostávajú rovnaké
    • -malé štuplíky sú tiež fajn keďže basy sa až tak nestratia no trošku skresľujú výšky
    • zatiaľ nič, akurát sa mi tie tenké kábliky nepozdávajú

Také malé zhrnutie štýlov:
    Solídny zvuk aj pre tvrdšiu hudbu (rock,metal...)
    Pre hip-hop a rap určite postačia
    Celkom potešia aj fanúšikov techna, ale nečakajte, že vám basy odtrhnú uši :)
    Dokonca aj na ľudovky sú fajn

Sluchátka mám zatiaľ prvý deň a vyzerajú byť na bežné počúvanie hudby celkom dobré. Ak chcete kvalitne počúvať hudbu vyskúšal by som niečo lepšie. No ak nemáte dobrý prehrávač a stačí vám mp3 kvalita, tak tieto sluchátka sú dobrým riešením.

spokojnosť, odporúčam.

• -na svoju cenovú kategóriu hrajú veľmi dobre
    • -basi sú na veľmi slušnej úrovni
    • -dizajn sa mi tiež páči
    • kratší kábel (1m)

Tieto sluchátka ma milo prekvapili za tú cenu čo som ich kúpil (20€) hrajú veľmi slušne, rozhodne by som ich doporučil... Neľutujem že som si ich kúpil.

Super