Philips SHE1350

štuple

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Používam ich dlhé roky pretože majú výborný zvuk
    • Najlepší pomer ceny a kvality
    • Sú celkom odolné a ak sa používajú "každý deň", tak vydržia 1-2 roky.
    • Ak sa pokazia, tak sa väčšinou preruší kábel pri konektore

• +dlho vydrzia
    • + nemaju ziadne penove casti, co by sa mohli casom znicit
    • + sedia dobre aj v mojich malych usiach. v pripade inych sluchatiek sa mi stavalo, ze mi v usiach nedrzali, lebo tam nevosli

tieto sluchatka som mala napriek nizkej cene asi 4 roky bez toho, aby prestali fungovat a to som ich nosila zmuchlane v kadecom. predtym sa mi v pripade inych sluchatiek stavalo, ze nevydrzali ani 2 tyzdne. po 4 roch rokoch stalo fungovat jedno sluchatko a tak som si kupila presne take iste. dufam, ze vydrzia rovnaku dobu.

• dostatocna kvalita za tuto cenu
    • ziadne

su to moje druhe sluchatka po sebe, tieto som kupoval len preto,lebo sa mi prve pokazili asi po piatich rokoch, prestalo hrat jedno ucho, cize som spokojny, za tuto cenu som porovnatelnu kvalitu nenasiel, vrele odporucam

Konštrukcia

• Šírka: 8,3 cm..

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Používam ich dlhé roky pretože majú výborný zvuk
    • Najlepší pomer ceny a kvality
    • Sú celkom odolné a ak sa používajú "každý deň", tak vydržia 1-2 roky.
    • Ak sa pokazia, tak sa väčšinou preruší kábel pri konektore

• kvalitna znacka
    • ma kvalitny plochy kabel
    • cisty zvuk
    • dobre sedia v usiach
    • ziadne nema

Od znacky philips mam vacsinu produktov a som s ich kvalitou nad mieru spokojny, sluchadla maju cisty zvuk a kvalitne privodne kable, koncovku nema klasicku ale podobne ako SONY v tvare pismena L s ktorou mam dobre skusenosti lebo som mal podobne sluchadla vydrzali mi 6 rokov a pouzival som ich aj k mobilu aj k mp4ke. Preto som si objednal od tejto znacky zasa. Za malo penazi vela muziky. Zatial sa tejto znacke nevyrovnalo ani samotne dokonale Sony. Na porovnanie ked som mal sony bol ten zvuk dost nevyrazny.

• +dlho vydrzia
    • + nemaju ziadne penove casti, co by sa mohli casom znicit

• dostatocna kvalita za tuto cenu
    • ziadne

• super sedia na ušiach
    • super zvuk
    • asi po mesačnom používaní mi prestalo ísť jedno sluchadlo

su celkom v pohode.. cena aj vykon

• Sú super slúchadlá. Sedia dobre v ušiach a keď ich dáte naplno tak stíhaju hrať žiadne hrapčanie a podobne. Som snimy spokojný odporúčim.
    • Mali by mať trochu zvečšenú basovú frekvenciu.

tanto produkt ma zaujal lebo je od spoloćnosti hilips najlepšia spoločnosť akú poznám kvalita. Proste stýmy to slúchadlamy som spokojný keby niečo kontaktujte [email protected] poradím