Philips SHB3060

Bezdrôtové slúchadlá Philips vás na prvý pohľad zaujmú výborne padnúcou, na mieru nastaviteľnou konštrukciou a elegantným designom inšpirovaným špičkovými hudobníkmi. Vďaka technológii Bluetooth vás už nebude obmedzovať dĺžka otravných a večne prekážajúcich káblov. Slúchadlá Philips vám totiž bez straty signálu sprostredkujú príjemnú voľnosť v okruhu pätnástich metrov. Poteší vás aj diaľkové ovládanie hudby a hovorov priamo na konštrukcii slúchadiel. O kvalitu zvuku sa zasa postarajú široké membrány reproduktorov, ktoré do vašich uší privedú hutné, avšak dokonale čisté basové tóny. Vďaka uzavretej konštrukcii slúchadiel vás tak nebude rušiť hluk okolia.

Absolútny zvuk

Slúchadlá Philips obsahujú široké, 32mm reproduktory, ktoré sú zárukou hlbokých a pritom čistých a vyšperkovaných basových tónov. Spolu s pohodlnou a predovšetkým dobre padnúcou uzavretou konštrukciou meničov vám poskytnú ničím nerušený hudobný zážitok.

Konštrukcia
10 Hz
Kmitočet max
22000 Hz

• , zakúpené v www.marketworld.sk

• Neodporucam produkt pretoze seka zvuk a casto najme ked nieco clovek pocuva s internetu

Su pekne a materialom aj kvalitne ale sekaju takze by som sinich uz nekupil

dodanie na druhý deň..

• Super zvuk
    • Dlhá výdrž batérie
    • Kvalitne sedí na ušiach
    • Bez kábla (u mňa veľké plus)
    • Dosť výrazne blikajúca modrá kontrolka, ruší to hlavne v noci.

Používam ich každý deň niekoľko hodín, zatiaľ bez závad.
    Odporúčam každému, kto má rád kvalitný zvuk a potrebuje dobré slúchadlá.
    U mňa 100% spokojnosť.

10 Hz
Kmitočet max
22000 Hz

Pohodlie zaručené technológiou Bluetooth

Dôverne známa technológia Bluetooth sa v prípade slúchadiel Philips postará o ovládanie prenosu hudby aj hovorov. Hovor si preberiete jediným dotykom, bez nutnosti vyberania telefónu. Nikde vám tak nebudú prekážať zamotávajúce sa káble a navyše sa môžete od zariadenia prenášajúceho hovor či hudbu vzdialiť až na 15 metrov.
Pohodlie zaručené technológiou Bluetooth

Ovládanie priamo na ušiach

S týmito slúchadlami môžete prestať myslieť na to, kde je váš telefón, a sústrediť sa len na svoju obľúbenú hudbu. Ovládanie budete mať totiž doslova na dosah ruky – priamo na slúchadlách. Rýchlo si tak vyberiete hudbu, nastavíte hlasitosť či pozastavíte prehrávanie. Poteší vás tiež tlačidlo na príjem hovorov, ktoré budete môcť ihneď vybaviť.
Ovládanie priamo na ušiach

Dokonalé na cestovanie

Ak vás počúvanie hudby unaví, nie je nič jednoduchšie, než si slúchadlá zložiť. Kým väčšina dostupných produktov sa tým zaraz premení na neskladný predmet, slúchadlá Philips poskladáte do viacerých kompaktných tvarov.
Dokonalé na cestovanie

Stereo slúchadlá Bluetooth

Bezdrôtové ovládanie hudby a hovorov
Dizajn umožňujúci zloženie naplocho uľahčuje prenášanie
Nastaviteľné náušníky a hlavový oblúk vhodné pre akýkoľvek tvar hlavy

Zvuk:

Možnosti pripojenia:
Profily Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Maximálny dosah: do 15 m
Regulácia hlasitosti
Správa hovorov: prijatie/ukončenie hovoru, odmietnutie hovoru
Opätovné vytočenie posledného volaného čísla, stlmenie mikrofónu, podržanie hovoru, prepínanie medzi hovormi a hudbou

Napájanie:
Doba hovoru: 11* hod.
Doba výdrže v pohotovostnom režime: 200* hod.
Doba prehrávania hudby: 11* hod.
Typ batérie: Lítiovo-polymérová

Príslušenstvo: kábel USB na nabíjanie, Stručná príručka
Rozmery produktu (Š x V x H): 15,5 x 16 x 7 cm
Hmotnosť: 0,141 kg

2zákazníci neodporúčajú produkt

Su pekne a materialom aj kvalitne ale sekaju takze by som sinich uz nekupil

• Ukázka, popis a test sluchátek.

Zobraziť video recenziu

dobrá cena, kvalita...
    funguje ako má, nemám výhrady
    určite odporúčam
    dostupný pre každého, kto má rád kvalitný zvuk
    dodanie na druhý deň..

• Dobra cena
    • Otrasne odstávaju na hlave, tlačia a zvuk je uplne bez basov .. vôbec som s nimi neni spokojný lebo sa nedaju nosiť.. na verejnost by som ich nikdy nevzal

Nespokojný

• Super zvuk
    • Dlhá výdrž batérie
    • Kvalitne sedí na ušiach
    • Bez kábla (u mňa veľké plus)
    • Dosť výrazne blikajúca modrá kontrolka, ruší to hlavne v noci.

Používam ich každý deň niekoľko hodín, zatiaľ bez závad.
    Odporúčam každému, kto má rád kvalitný zvuk a potrebuje dobré slúchadlá.
    U mňa 100% spokojnosť.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• praktické
    • skvelý dizajn
    • svetelná signalizácia
    • výdrž batérie
    • nabíjajú sa cez microUSB
    • pomer cena-kvalita
    • tlačidlá sú dosť malé a ťažko nahmatateľné
    • blikanie svetla je niekedy otravné, napr v noci v aute to ruší
    • po dlhom hraní niekedy začnú sekať a je potrebný reštart
    • chýba mi kožený materiál na mieste styku s hlavou - po čase to začne tlačiť

zamilovala som si ich, sú skvelé

• , zakúpené v eTECHSHOP.sk

• kvalita zvuku
    • dizajn
    • výdrž batérie
    • dobrá hlasitosť
    • jednoduchá a rýchla pripojiteľnosť
    • ovládanie hovorov, hlasitosti, prepínania na slúchadlách
    • dobre tesnia
    • dostatočný dosah
    • trochu malé - na väčšiu hlavu sedia len tak tak
    • na hlave sú veľmi vyduté na bokoch - zvláštne sa dotláčajú a tvarujú
    • pri dlhšej dobe môžu tlačiť na uši, lebo prítlak je naozaj silný, ale aspoň dobre tlmia okolie

Nie som žiaden audiofil ale podľa mňa hrajú veľmi slušne na to že sú to BT slúchadlá z tej lacnejšej rady tak super. Dobré basy, výšky aj hlasitosť. Samozrejme záleží na kvalite média. Kvalita na videách YT neni nič moc. S pripojením žiaden problém či už k mobilu, alebo počítaču sú pripojené do 5s. Tlačítka na ovládanie na slúchadlách sú veľmi malé ale dá sa na ne zvyknúť.
    Jediné čo sa mi nepáči je spôsob ako sa ohýbajú....nelícujú hlavu ale sú vyduté do bokov čo môže pôsobiť divne ale možno je to len osobný dojem. A mohli by byť trochu väčšie...pri maximálnej veľkosti ich mám len tak tak. Inak nelutujem ich kúpu