Onkyo IE-FC300

22000 Hz
    Typ slúchadiel
    štuple

ONKYO IE-FC300

Slúchadlá Onkyo IE-FC300 využívajú nezvyčajne veľké 14,3 mm membrány.Ich základnými prednosťami sú odolnosť, verný zvuk a schopnosť reprodukovať v širokom frekvenčnom rozsahu. Rigidné uloženie meničov a minimalizáciu reziduálnych rezonanciou potom obstaráva šasi z kombinácie hliníka a živice. Výsledkom dlhodobého ladenie a následného testovania sú presne definované basy

• Su kvaitne sluchadla, potom su velmi kvalitne sluchadla a potom su sluchadla ONKYO. Nie nahodou znamena Onkyo v preklade "zvukova rezonancia". Porovnaval som ich s Kroskami, JBL, Fiio, Sennheiser... bez sance, porazili vsetky znacky. Nadherny cisty presny zvuk, perfektne neutralne podanie, proste bez konkurencie. Mam od ONKYO prakticky vsetky Hi-FI komponenty a vzdy ma neprestava fascinovat ich dynamicky rozsah.
      • roky marne hladam nedostatky, nenasiel som.

Onkyo je the best!

• Kabel je pri pohybe velmi hlucny a pocut ho v sluchadlach
      • Niektore stredne tony by mohli byt zivsie, zda sa ako keby boli v uzadi
      • V usiach citit, ze su sluchadla dost velke
      • Kabel by mohol byt o 20-30cm dlhsi

Celkovo ide o kvalitne sluchadla s kvalitnym zvukom. Na svoje si pridu hlavne milovnici hlbokych a mohutnych basov. Vysky su tiez fajn, akurat stredne tony sa mi zdaju niekedy ako keby zahalene (napr. zensky spev, niektore slacikove nastroje, atd.).
      Na sluchadlach mi vsak dost vadi to, ze prepustaju niektore zlozky okoliteho hluku. Kabel, ktory je ku sluchadlam dodavany sa da odmontovat a vymenit kedykolvek za iny. Tym, ze sa volne pohybuje v sluchadlach, tak sposobuje dost hluku pri hybani hlavou. Taktiez pocut hluk pri suchani kablu napr. o oblecenie. Neodporucam pouzivat pri aktivnom sportovani.
      Chvilu mi trvalo kym som si zvykol na velkost sluchadiel a kym som nasiel spravny sposob ako ich dat do usi.
      Celkovo som vsak spokojny.

• Kvalitny zvuk
      • Mohutna basova zlozka
      • Vymenitelny kabel
      • Nedokonale tlmenie okoliteho hluku
      • Kabel je pri pohybe velmi hlucny a pocut ho v sluchadlach
      • Niektore stredne tony by mohli byt zivsie, zda sa ako keby boli v uzadi
      • V usiach citit, ze su sluchadla dost velke
      • Kabel by mohol byt o 20-30cm dlhsi

Na sluchadlach mi vsak dost vadi to, ze prepustaju niektore zlozky okoliteho hluku. Kabel, ktory je ku sluchadlam dodavany sa da odmontovat a vymenit kedykolvek za iny. Tym, ze sa volne pohybuje v sluchadlach, tak sposovuje dost hluku pri hybani hlavou. Taktiez pocut hluk pri suchani kablu napr. o oblecenie. Neodporucam pouzivat pri aktivnom sportovani.
      Celkovo som vsak spokojny.