Monacor MD-460

Dizajnové stereo slúchadlá Vynikajúci akustický výkon Otvorený systém Otočné skladacie slúchadlá Polstrované ušné vankúše a čelenka 1.2 m pripájací kábel s látkovým poťahom,...
Doprava 2,7 €,Info v obchode

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Veľmi prijateľná cena v porovnaní s konkurenciou a vzhľadom na vyhotovenie a parametre.
    • Odpojiteľný kábel.
    • Dobrý zvuk (pripojené k prehrávaču Fiio M3K), solídne vyhotovenie, páčia sa ženám :)
    • Nie som si vedomý žiadnej nevýhody (samozrejme znovu v rámci cenovej kategórie a po cca 1 týždni používania).

S firmou Monacor som mal doteraz skúsenosť len čo sa týka reproduktorov. Táto kúpa bola tak trochu naslepo, keďže sme na tieto sluchátka nenašli žiadne zmysluplné recenzie. Za mňa ich môžem s čistým svedomím odporúčať (nie som samozrejme audiofil so sluchom netopiera).

Konštrukcia
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

Dizajnové stereo slúchadlá

Vynikajúci akustický výkon Otvorený systém Otočné skladacie slúchadlá Polstrované ušné vankúše a čelenka 1.2 m pripájací kábel s látkovým poťahom, snímateľným, s pozláteným 3.5 mm konektorom

• Description: headphones
  • Transmission method: cable