Marshall Minor II Bluetooth

Marshall Minor II Bluetooth  Bezdrôtové slúchadlá do uší vybavené technológiou Bluetooth 5.0 Qualcomm aptX disponujúce vysokým komfortom a bohatým, detailným vyváženým zvukom...
Garantovaný nákup z Originalky.cz

Na sklade • 1 variant3,59 €88 % • 1 244 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode3,5 €4 recenzieĎalšie informácie
Info v obchode2,98 €97 % • 2 416 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Konštrukcia
Typ slúchadiel
štuple

• , zakúpené v www.Digital24.sk

• kvalitny zvuk

• skladne, dobre sa nosia, az prekvapivo dobre drzia v usiach (a to ako na 110% :) )
    • vyborna kvalita zvuku
    • aj ked mam zopar minusov aj tak som s nimi spokojny,
    • neviem ci je to len mojim produktom, ale ten ovladac je az velmi pohyblivy - zapnutie vyzaduje drzat 5s stlacene tlacidlo, ale niekedy neviem ci drzim tlacidlo v spravnej polohe (a teda zapnutie/vypnutie trva dlhsie a niekedy je to otravne
    • celkom zle izoluju vonkajsi ruch, na chodenie popri rusnej ceste tda rozhodne nie su

toto su uz moje 2. Marshall sluchadla (prve boli MODE EQ) a som celkovo spokojny, splnaju ucel, dobre hraju, dobre sa nosia (ani pri behu nevypadavaju), mna osobne netlacia v usiach
    Ako minus davam, ze neizoluju zvuky okolia (ale to som ocakaval a vlastne som to aj chcel) a vsesmerove tlacidlo je niekedy otravne na zapinanie/vypinanie (pri vypnutych sluchadlach sa tazko urcuje ci ich stlacam dobre aby som ich zapol)
    za mna 7.5/10

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Zatiaľ všetko ako má byť.

Konštrukcia
20000 Hz
Typ slúchadiel
štuple

Marshall Minor II Bluetooth

Bezdrôtové slúchadlá do uší vybavené technológiou Bluetooth 5.0 Qualcomm aptX disponujúce vysokým komfortom a bohatým, detailným vyváženým zvukom. Ponúkajú 12 hodinovú prevádzkovú dobu a inovatívny nastaviteľný systém vložiek do uší. Dokážu skvelo izolovať ruch z okolia. Slúchadlá sú ďalej vybavené špeciálnymi 14,2 mm drivermi, viacúčelovým ovládacím gombíkom, možnosťou magnetického stopnutia hudby a kompaktným, odolným dizajnom.

• Citlivosť driverov: 117 dB SPL (179 mV @ 1 kHz).
  • Frekvenčný rozsah: 20 Hz-20 kHz.
  • Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth 5.0 s Qualcomm aptX.
  • Dosah Bluetooth: 10 m.
  • Ovládací gombík: Áno.
  • Mikrofón a ovládanie: Áno.
  • Prevádzková doba: 12 hodín bezdrôtového prehrávania.
  • Doba nabíjania: 2 hodiny

• čistý zvuku
    • 12h výdrž
    • rýchle nabitie
    • ovládanie
    • sila zvyku pri nosení v uchu
    • treba sa pohrať s nastavením a presným zapadnutím do ucha

Marshall je sama o sebe značka s výbornou kvalitou zvuku a produkty ako také majú aj kvalitné prevedenie.Oceňujem 12hodinovú výdrž, ktorá dobre zaistí dostatočnú dobu počúvania. Zvuk je čistý, krásne basy (v závislosti od kvality súboru, nie je to chyba ale slúchadiel!) Zvuk je veľmi príjemný aj počas prebiehajúceho hovoru. Menšie mínus je nosenie v uchu.Chvíľku to trvá, kým si človek nájde miesto, ako presne zapadnú, prípadne sa pohrá so slučkou, aby sedeli ako majú.Zo začiatku môže byť nosenie troška nepríjemné, ale naozaj je to len sila zvyku a nakoniec je nosenie veľmi príjemné. Celkovo ich hodnotím veľmi kvalitne,smaozrejme, 100ľudí 100 chutí
    Marshall vie ako na to :-)

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Zatiaľ všetko ako má byť.

• Kvalita
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

• Skvely zvuk, 12 hodinova vydrz baterie, moznost pripojenych az 2 zariadni sucasne (mam MacBook Pro a iPhone).
    • Chvilu si treba zvyknut a nastavit sluchadla pre usi, ale potom to uz hra naozaj skvelo.
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

• Zle sedí v ušiach, počuť zvuky zvonku
  • , zakúpené v Techhouse

• Dobre sedia, zvuk super