Recenzie Marshall Major III Bluetooth

Overený zákazník HiFisluchadla.sk

Janek

Pridané: 26. januára 2019

Zakúpený v HiFisluchadla.sk

• Veľmi príjemný zvuk s mierne vyšším nákresom basové zlozky
  • Skvelý bezdrôtový dosah
  • Na ľavom sluchátka sa mi kábel vychádzajúci z hlávkového mosta a vedúci do sluchátka nejak zvláštne skrutil oproti svojej pôvodnej polohe a bojím sa ze sa mi časom zlomí... Na pravom sluchátka drží od výroby tak ako ma
  • Poslucháčov s väčšou hlavou môže prítlak slúchadiel po chvíli otravovať.

Sluchátka som vyberal žiaľ len na základe recenzií... Pred týmito Marshallmi som si v inom obchode kúpil Sony wh ch700, ktoré podľa recenzenti podávali rovnej si zvuk bez zvýraznení určitých pásiem. Po dvoch dňoch som ich ale sklamaný vrátil. Siahol som po Marshalloch a som spokojný. V stredoch zďaleka nežnej tak plechov ako spomínané Sony. Počúvam od jazzu cez hip hop, elektroniku až po death ci black metal a Marshalle naozaj hrajú príjemné. Na prehrávači mam rovný zvuk bez ekvalizér. Je pravda ze na niektorých nahrávka h by to chcelo trosku viac výšok, ale v zásade je to stále ok. Odporucam ich naozaj bez výhrad... Výdrž batérie som nemeral, za ten čas co ich mam som ich ešte nemusel nabíjať, zatiaľ je na nich nahratých odhadom 15 hodín. Počúvam len v interiéri pri nízkej hlasitosti takže predpokladám ze výdrž uvádzaná výrobcom je viac než reálna.

Overený zákazník Profi-DJ.sk

Juraj

Pridané: 18. decembra 2018

Zakúpený v Profi-DJ.sk

• velka vydrz aj 3 dni na zaciatku tlacili ale teraz su uz pohode netlacia odporucam top produkt
  • ziadne

• Bezšnúrový

Overený zákazník MUZIKER.sk

Pridané: 30. septembra 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Slúchadlá sa nedali spárovať cez bluetooth so žiadnym telefónom ani laptopom. Síce sa určite jedná o chybu kusu, zanechali vo mne nepríjemný dojem.
  • Počas nabíjania pískajú.

Andrey

Pridané: 18. júna 2018

• Dizajn
  • Výdrž
  • Možnosť zapojiť kábel v prípade vybitia batérie
  • Nadpriemerná kvalita zvuku
  • Nie sú najpohodlnejšie