Magnat LZR 588 BT

Slúchadlá s mikrofónom
Konektor
USB
Slúchadlá s Bluetooth

Štýlové slúchadlá s bezdrôtovou technológiou Bluetooth. Vysoká kvalita zvuku a štýlový dizajn. Vstavaná 300mA batéria. Výdrž batérie na jedno nabitie až 17 hodín.

• Frekvenčný rozsah: 15-23000Hz
  • Zvuk: (1kHz,1V RMS) 118dB
  • Váha: 213g
  • Obsah balenia: slúchadlá, kábel s DO, vrecúško na prenos

Test DoUcha.sk

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• perfektná kvalita prevedenia, jasný a čistý zvuk, jednoduché ovládanie
    • Dobry zvuk ,dosah, ovladanie, vydrz
    • Zlomeny uchyt na nosniku uz obe strany .Zda sa ze niesom jediny

• Pomer cena výkon

• pomer cena / výkon
    • výborný zvuk
    • Nemacká kvalita
    • Slovenský popis / Slovenská Web stránka
    • kvalitný kábel v cene na pripojenie bez BT
    • dobrý dosah BT
    • kompaktný tvar, vrecko na prenos v cene
    • trochu tesne na veľkú hlavu (ale ja mam zas obvod 64 cm)
    • tak po dvoch hodinách sa mi už spotia uši
    • Slabá plastová konštrukcia mostíka

Pôvodne som hľadal niečo k TV s kvalitnejším zvukom za rozumné peniaze. Nakoniec som skončil na tejto nemeckej značke a zatiaľ neľutujem.

Slúchadlá majú príjemne prebasovaný zvyk, a na bežné použitie s TV alebo telefónom úplne postačujú.

Jedinú drobnú pripomienku by som mal ku komfortu nosenia. Ak ich porovnám so starými Bose QC15, ktoré boli na druhú stranu 4x tak drahé, tak tu sa mi po dvoch hodinách už mierne potia uši a cítim aj prítlak mostíka. Ale nie je to nič hrozné.

Ak to budete chcieť pripojiť k TV nepomlíte si ako ja Receiver s Transmitterom. Okrem toho bežné TV neposielajú do USB zvuk, takže vám nepostačí hocijaký dongle za pár korún. Osobne odporúčam nepoužívať tie cez jack, aby ste si neodpojili pokaždé reproduktory na TV, ale skôr niečo takéto (MEE Connect TV)

DOPLNENÉ PO CCA 7 mes.
    Pri nasadzovaní sa mi zlomil úchyt na mostíku. Najskôr sa len nalomil, takže začalo mierne odstávať, kým som došiel o čo ide , zlomil sa úplne. Škoda , s kvalitou zvuku som bol spokojný , prevedenie je však sklamaním. Čakal som vydrží dlhšie.

• Nadherny dyzajn, kvalitny zvuk, basy su perfektne, ktore sa daju upravit v nastaveniach mobilu. Dobra vydrz baterie. Som velmi prekvapeny zvukom a kvalitou prevedenia.
    • Nie je co dodat...!

• Dlhá výdrž integrovanej batérie
    • Možnosť počúvať aj vybité 588BT
    • Praktický skladací mechanizmus
    • Ovládacie tlačidlá hlasno cvakajú

Z hudobného hľadiska nemožno slúchadlám vytknúť nič, kvalita zvukového prejavu je vynikajúca, všetky zložky zvuku sú vyrovnané. Hoci sú basy pomerne dunivé, všetky zložky pásma tú majú pomerné zastúpenie. Ak hľadáte slúchadlá, ktoré ponúkajú skvelú produkciu zvuku, model Magnat LZR 588BT môžeme odporúčať. Slúchadlá ponúkajú okrem kvalitného zvuku aj veľmi dobrú ergonómiu a kvalitné konštrukčné spracovanie. Vzhľadom k cene, ktorá sa pohybuje okolo 75 – 110 eur ide o perfektnú voľbu, odporúčame.

• Magnat je nemecký výrobca audio príslušenstva, pričom v jeho portfóliu možno nájsť viacero zaujímavých zariadení. Nami t...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• dobry zvuk
    • dizajn
    • neposobi lacno - elegantne prevedenie
    • bluetooth
    • nabijanie pocas posluchu
    • baterka vydrzi 19 hodin realne
    • mohli byt trocha hlasnejsie ale to je vec nazoru :)

mal som zalusk na Beats vyssej triedy, no toto mi prislo ako rozumnejsie riesenie, aj vzhladom k prevedeniu, kdze mi pridu dizajnovo prepracovanejsie ako beats. Rovnako aj co sa tyka zvuku je to na porovnatelnej urovni, mozno aj lepsie. Z pomeru cena-prevedenie-zvuk mi toto vyslo ako jednoznacna volba c 1. Odporucam