Koss UR5

Kmitočet max
    18000 Hz
    Konektor
    3,5 mm Jack

Rada UR je určená najmä pre domácich užívateľov, s vyššími nárokmi na kvalitu, pre milovníkov hudby i náruživých počítačových hráčov.

Model Koss UR5 je základným modelom tejto triedy. Jedná sa o veľmi ľahké sluchátka s malými otvorenými molitanovými náušníkmi a nastaviteľnou konštrukciou.

Technická špecifikácia:

• Kmitočtový rozsah: 80 - 18 000 Hz
    • Skreslenie: < 1 %
    • Citlivosť: 91 dB SPL (1 mW)
    • Impedancia: 32 Ohm
    • Hmotnosť: 60 g
    • Kábel: priamy 1,25 m, 3,5 mm jack

1zákazník odporúča produkt

• Kvalitný zvuk
      • Prijateľná cena
      • Som poloprofesionálny štúdiový inžinier hrajúci na 12tich hudobných nástrojoch a môžem s pokojným srdcom povedať, že to, čo ponuka Koss UR5 za túto priam až neuveriteľnú cenu je absolútne úžasné. Po kúpení jedného kusu som siahol na vinylovú platnu od mojho vzora W. A. Mozarta na jeho Die Schuldigkeit des ersten Gebots a hudobný a pocitový zážitok vo mne zbudil priam až kultúrny orgazmus.
      • mohli by byť aj lacnejšie.

• Slabý výkon (zvuk)
      • Odfláknuté
      • Zle držia na hlave
      • Pri počúvaní hudby počuť zrnenie
      • Veľmi nekvalitné spracovanie

Mal som odporúčanie od kamaráta že sú dobré, neviem, možno mám len chybný kus ale mne idú veľmi zle, dal som ich reklamovať, reklamáciu mi neuznali, vraj idú "výborne". Ľahký, veľmi jemný plast. Veľmi nevýhodná kúpa. Na moje prekvapenie zlý pomer cena/výkon. V žiadnom prípade NEODPORÚČAM!!.

• zlá kvalita
      • odfláknuté

Kupoval som nové, vydržali týždeň. Najhoršie slúchadlá, aké som kedy mal.