Koss SB45

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

za dobrú cenu výborná kvalita
    nemajú ovládanie, moja chyba, neuvedomil som si to pri kúpe

• , zakúpené v L222

Super nie len na telefonovanie cez ale aj na HAM aktivity!

Konštrukcia
Slúchadlá s Bluetooth
Slúchadlá pre nedoslýchavých
Slúchadlá s MP3
Slúchadlá s rádiom

Produktová rada KOSS SB sa rozširuje o ďalšiu novinku - Koss SB45. Maximálna izolácia od okolitého prostredia a extra hlboké basy sú samozrejmosťou. Novinkou je možnosť zložiť slúchadlá pri transporte, ako aj automatická redukcia šumu mikrofónu pomocou patentovanej technológie CVT.

Technická špecifikácia:

• Kmitočtový rozsah: 18 - 20 000 Hz
  • Skreslenie: pod 0,2 %
  • Citlivosť: 103 dB SPL (1 mW)
  • Impedancia: 100 Ohm
  • Hmotnosť: 315 g
  • Kábel: priamy 2,5 m, 2 vstupy, 3,5 mm pozlátený jack,
  • Elektretový mikrofón: 100 - 16000 Hz, -36dB V/Pa

Mäkké uzavreté koženkové náušníky - maximálna izolácia od okolitého prostredia

Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 838 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €97 % • 223 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

za dobrú cenu výborná kvalita
    nemajú ovládanie, moja chyba, neuvedomil som si to pri kúpe

• , zakúpené v L222

Super nie len na telefonovanie cez ale aj na HAM aktivity!

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant6 €97 % • 223 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v HiFiMAX

• pomer kvalita/ cena
    • primeraná kvalita zvukovej reprodukcie
    • vysoká citlivosť aj pri pomerne vysokej impedancii, nie je problém vybudiť priamo z výstupu bežnej zvukovej karty
    • z môjho pohľadu je jediné mínus dizajn

V cenovej hladine do 40€ asi prvé kvalitné sluchátka vhodné pre VoIP komunikáciu. Prekvapila ma vysoká citlivosť vďaka ktorej aj pri impedancii 100 ohmov nie je problém vybudiť sluchátka z integrovanej zvukovej karty. Za mínus sa dá považovať horšie pozorovateľný mikrofón a priemerné snímacie vlastnosti mikrofónu. Vzhľadom k nadobúdacej cene aj s prepravou okolo 35€ (verzia bez doživotnej záruky) ide o výhodné zariadenie ktoré stojí za pozornosť.

• , zakúpené v talkive

podľa ceny by som ho odporučil zákazníkom, ktorý očakávajú kvalitu za nižšiu cenu.

• , zakúpené v Alza.sk

• dobré slúchadlá za dobrú cenu
    • značka
    • trochu vyššia cena

Odporúčam

• , zakúpené v PGS.sk

• su to velmi kvalitne sluchadla s vybornym zvukom
    • tento produkt som sa rozhodol kupiť aby som mal lepši pôžitok z hrania hier

tieto sluchadla som si zaobstaral pretože si potrpim na kvalitu a taktiež z hrania hier som chcel mať zažitok takže moja volba bola jasna ..
    sluchadla su pohodlne a s pijemneho materialu, niekedy sa citim ako keby som ich ani nemal na sebe :)
    tento produkt rozhodne odporučam aj ostatnym, či už ide o herne zažitky alebo volanie cez internet zo znamimi
    kedže ja moc sluchadla nepouživam, teda aspom rpedtym som ich nepoužival, bol osm prijemne prekvapeny a potešeny ked sa mi dostali do ruk
    tento produkt ma všestranne viužitie, či už ide o hranie hier, počuvanie hudby alebo volanie cez internet
    čo sa tyka kupy a zaobstarania si tychto sluchadiel ide o velmi vyhodnu kúpu čo sa tika ceny a kvality