Koss PRO3AA

Slúchadlá pre iPhone
Účel
štúdiové

• , zakúpené v DATART.sk

• Verná reprodukcia zvuku v celom frekvenčnom rozsahu.
    • Celouzavretá konštrukcia = dostatočná izolácia od ext.zvukov.
    • Popis technických parametrov nie je marketingovo nadsadený.
    • Mierne vyššia váha.

Výrobca u mňa opätovne potvrdil kvality svojich produktov.
    Odporúčam kúpu týchto sluchátok ľuďom hľadajúcim vyšší štandard.

Konštrukcia
Slúchadlá pre iPhone
Účel
štúdiové

pouzivane

Profesionálne slúchadlá Koss PRO3AA sú kompromisom medzi robustnosťou a pohodlím. Titanom potiahnuté membrány. Veľmi čistý prednes. Špičkový dizajn, uzavreté koženkové náušníky.

Technická špecifikácia:

• Kmitočtový rozsah: 15 - 20 000 Hz
  • Skreslenie: < 0,1 %
  • Citlivosť: 100 dB SPL (1 mW)
  • Impedancia: 60 Ohm
  • Hmotnosť: 300 g
  • Kábel: priamy 2,5 m, 3,5 mm pozlátený jack, redukcia 3,5/6,3 mm jack

1zákazník odporúča produkt
3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v DATART.sk

• Verná reprodukcia zvuku v celom frekvenčnom rozsahu.
    • Celouzavretá konštrukcia = dostatočná izolácia od ext.zvukov.
    • Popis technických parametrov nie je marketingovo nadsadený.
    • Mierne vyššia váha.

Výrobca u mňa opätovne potvrdil kvality svojich produktov.
    Odporúčam kúpu týchto sluchátok ľuďom hľadajúcim vyšší štandard.

• Zvuk
    • Krehkosť

Mne vydržali asi 6 rokov kým sa zlomili. Ale je pravda, že to uchytenie mušlí je skonštruované veľmi hlúpo a skôr či neskôr sa to asi zlomí každému.
    Zvuk je veľmi dobrý, ale keďže sú uzavreté, tak ma z nich po pol hodina začne bolieť hlava.

• kvalitne basy
    • musle zakryju cele usi
    • zlomia sa
    • po hodine z nich boli hlava

tieto sluchadla maju kvalitny zvuk, bohuzial to nevykrylo ich zlomenie sa..mala som ich cca 3 mesiace, takmer som ich ani nepouzivala, aj napriek maximalnej opatrnosti, na veci si davam riadny pozor, sa zlomil uchyt musle. poskodenie bolo mechanickeho charakteru, takze jedina zaruka, ktoru som si mohla uplatnit, bola dozivotna. sluchadla neodporucam, aj ked si ich nasadite a date dole maximalne opatrne, urcite sa zlomia..dalsou nevyhodou je, ze maju pevne tesnenie, vdaka ktoremu okolite ruchy takmer nepocut, ale boli z toho hlava..po hodine som si ich musela dat dole , neviem si predstavit, ako musia tlacit chlapov.

• - zarucene sa zlomia

Nekupujte tieto smejdy, podporujete tym arogantneho dovozcu ktory zaraba na "dozivotnej zaruke" - zarucene sa vam zlomia cca po pol roku pouzivania.

• kvalitny zvuk na danu cenovu kategoriu
    • navykove basy
    • nausniky do ktorych sa vojdu cele usi
    • vzhlad
    • dozivotna zaruka (za mensi poplatok)
    • mimoriadne nekvalitne uchytenie musli
    • nedrzia na hlave dokonale

Tieto sluchadla som pouzival niekolko rokov. Musel som ich ale vymenit, najskor vsak ku kvalite zvuku. Ten je skvely, aj ked nie dokonaly, sluchadla su uzavrete, takze po urcitej dobe je uz ciastocne skresleny. Basy su uzasne a uz mi chybaju, aj ked mam kvalitnejsie sluchadla.

Teraz k najvacsiemu problemu tohoto modelu - a to je konstrukcia. Nausniky sedia velmi dobre, zakryju cele usi, co je nenahraditelne, izolacia je takmer dokonala, dizajn je super. Lenze! Sluchadlovy most je plastovy a jeho tvar sposobuje ze pri pohyboch hlavy do stran, alebo aj miernych pohyboch vpred a vzad sa sluchadla hybu a aj ked nespadnu az tak lahko, nie je to pohodlne a treba si na to zvyknut, rozhodne sa to da, ale su vhodne len na doma, do kresla. To ale nie je ten najvacsi problem!

Sluchadla sa mi asi po roku bezneho pouzivania zlomili - a to pri skladani z hlavy, tak ako 100x predtym. Vdaka dozivotnej zaruke som dostal nove, na mensi poplatok, ale tie sa mi zlomili na tom istom mieste. O probleme uz pisu aj niektore eshopy. Je to ozaj skoda, inak by som ich nikdy nevymenil.

Doplnenie recenzie: Tieto sluchadla nemozem odporucat, aj pri maximalnej opatrnosti sa po case urcite zlomia, robia zle meno znacke.