Koss Porta Pro KTC

slúchadlá cez hlavu • frekvencia 15 až 25 000 Hz • citlivosť 101 dB • impedancia 60 ohmov • mikrofón • 3,5 mm jack • skladacia konštrukcia • prenosné puzdro v balení...
Doprava 3 €,Info v obchode

• Skvelý zvuk, aj napriek tomu, že sú to náušníky
    • Doživotná záruka
    • Skvele spratné
    • Nemožnosť ovládať hlasitosť na obyčajnom zariadení

Koss portapro mám už asi 10 rokov a toto sú druhé čo si kupujem. Jediné čo ma zamrzelo, že nejde ovládať hlasitosť, iba na zariadeniach od Apple. Funguje iba tlačidlo pauzy. Výrobca to ale uvádza, takže moja chyba.

• Kvalitný prenos hudby,
    • možnosť telefonovania,
    • dobre sa nosia aj niekoľko hodín
    • Jediná nevýhoda, že tlačítka na slúchadlách komunikujú len s mob. telef. Apple. A to som sa nikde nedočítal, len na krabičke.
    • To je podľa mňa jediná chyba.

Slúchadlá KOSS používam od roku 1995 a som s nimi véľmi spokojný. Chcel som vyskúšať aj telefonovať a nesklamali ma.

• , zakúpené v Alza.sk

• Asi najlepšie slúchadlá tejto triedy. Čím viac sa "vyhrajú", tým lepší zvuk.

Jedny už dlhšie vlastním a som veľmi spokojný. Druhé som objednal pre vnuka ako darček.Zaslúži si kvalitu.

100 g
Hi-Fi
Slúchadlá pre nedoslýchavých
Slúchadlá s MP3
Slúchadlá s rádiom

• Tradície značky. Jednoduchosť. Kvalita.
    • NEUPLATŇUJE SA

Vynikajúci zvuk, obľúbený nadčasový dizajn.

• Vynikajúci pomer ceny a kvality
    • Neviem

• Doživotná záruka
    • Skvele spratné
    • Nemožnosť ovládať hlasitosť na obyčajnom zariadení

• Skladnost
    • Funkční ovládání zvuku pro iPhone
    • Doživotní záruka
    • Rozhodně nic pro milovníka čistého zvuku ale na nošení venku to je tak akorát
    • Nutno zasáhnout ekvalizérem, ale jinak jsou v phodě

• Kvalitný prenos hudby,
    • možnosť telefonovania,
    • dobre sa nosia aj niekoľko hodín
    • To je podľa mňa jediná chyba.

• zvuk je skvelý, basy výborné

Na moje uši je to presne to, čo potrebujem /a ten trulo nado mnou by sa mal naučiť aspoň písať, keď už je hluchý/

• , zakúpené v Alza.sk

• Asi najlepšie slúchadlá tejto triedy. Čím viac sa "vyhrajú", tým lepší zvuk.

• AWE... Wait for it ... SOME!!

Bozi sluchatka, vsichni vedi, ze jsou nejlepsi:)

• Skvelý zvuk.
    • Handsfree funguje super.
    • Namiesto dodávaného obalo by to chcelo pevnejší tvrdý kruhový obal. Ja som ho dodatočne objednával z Číny.

Skvele sa nosia a sú veľmi kompaktné. Keď sa stočia a zapnú o háčik tak sa zmestia do malého vystuženého obalu a môžem ich nosiť stále so sebou bez toho aby sa poškodili. Keď sa náhodou potrhajú molitany na slúchadlách, dajú sa dokúpiť náhradne priamo tu na alze.

• obicajne sluchadla nic co by malo stat 77 eur
    • odhadovana cena za tak sluchadla asi 17 eur