JVC HA-RX700

Doprava 2,98 €,Do týždňa
Doporučená ponuka Mironetcz.sk

Do týždňa • 1 variant2,98 €97 % • 2 403 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant14 neoverených recenziíĎalšie informácie

• vyborny zvuk
  • , zakúpené v talkive

• Vyborne basy
    • Dobra cena
    • Na uzavrete sluchadla slusny priestor
    • Po case sa mierne potia usi
    • Pri velmi rychlej hudbe uz trochu nestihaju

Uvedeny produkt som si vybral na zaklade skusenosti uzivatelov znameho medzinarodneho fora head-fi. Za nizku cenu ponuka velmi dobry zvuk najma v oblasti nizsieho pasma. Sluchadla su vyborne predovsetkym pre elektronicky styl hudby ako house, tribal, drum and bass, rnb ale aj napr. folk. Ich zvuk je zabavny, s udernymi basmi, bez ostrych vysok preto je ho mozne pocuvat aj dlhsie bez toho aby ste boli unaveny. Vlastnim aj sluchadla niekolkonasobne drazsie (Beyerdynamic DT880 za 300 eur) a rozdiel medzi nimi nie je az taky ako napoveda cena. Dokonca na uvedene styly hudby su JVC HA RX700 vhodnejsie. Samozrejme ze nie su tak detailne ako DT880 ale stale ponukaju detailnost aka je v danej cenovej kategorii vynimocna. Rozhodne odporucam.

Konštrukcia
Konektor
6,3 mm Jack
Typ slúchadiel
polootvorené

JVC HA-RX700 káblové čierne slúchadlá Uzavreté, dynamické stereo slúchadlá s vynikajúcou basovou odozvou a maximálnym komfortom. Vysokokvalitný a dynamický zvuk vďaka 50 mm neodymovému meniču a akustickému dizajnu. HA-RX700 Uzavreté dynamické stereo slúchadlá s vynikajúcou basovou odozvou a maximálnym komfortom Vysokokvalitný a dynamický zvuk vďaka 50 mm neodymovému meniču a akustickému dizajnu Uzavretá mušľová konštrukcia pre dynamický zvuk Pohodlný, široký hlavový most a mäkké náušníky pre maximálne pohodlie 3,5 m kábel s pozláteným konektorom Súčasťou balenia je 6,3 mm adaptér

• , zakúpené v www.eletech.sk

• kvalitne sluchadla
    • vyborny zvuk
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • -Dobrá zvuková izolácia od vonkajšieho hluku
    • -Dlhý kábel
    • -Pohodlné nosenie aj na dlhé vzdialenosti
    • -Vďaka otočným hlavám sa perfektne nosí na jednom uchu
    • -Jasný vysoký a stredný rozsah
    • (+1 konvertor konektora je súčasťou balenia)
    • -Nízka spotreba materiálu na časti, ktorá prilieha na ucho
    • -Nízke a bezvýrazné basy pod 50 Hz
    • -Môže byť o niečo tichší ako niektorí jeho kolegovia, ale to je osobná preferencia

Pred týmto produktom som mal veľa slúchadiel. V tejto kategórii je to zatiaľ pravdepodobne najlepšie zariadenie, ale existujú aj oveľa lepšie slúchadlá a reproduktory. Určite neočakávajte basy ako pri slúchadlách, ktoré vám budú posielať vzduch priamo do uší, ale v slúchadlách som počul lepšie. Zvonka vyzerá odolne. Mám ho už niekoľko mesiacov, ale aj tak sa oň starám, nemyslím si, že sa pokazí. Pohodlne zakrýva celé ucho a dobre sa nosí. Vrchný popruh sa pohodlne nasadí na hlavu. Z hľadiska materiálu možno obe strany vyzerajú ako lacný plast, ale na niečom sa muselo ušetriť. Aj vankúšik na uši nie je veľmi kvalitný, ale svoju úlohu plní. Kábel je oveľa dlhší, než bolo potrebné. Dodáva sa s konvertorom 3, 5 jack. Veľmi dobre izoluje vonkajší hluk, ale zvuk je pre okolie počuteľný aj pri polovičnej hlasitosti. Zvukovo je plochý ako Alföld bez EQ, ale po malom doladení znie príjemnejšie. Pre mňa priniesli o niečo menej, ako stáli, ale neočakával by som basy a kvalitu slúchadiel za 50 tisíc. Výšky sú pekné, stredy sú celkom dobré, ale nejako sa mi nepodarilo dostať basy na správnu úroveň. Membrány sa začínajú pohybovať pri 20 Hz, ale ak je v pozadí trochu hluku alebo nie sú len basy, nepočujete ich. Okolo 25 Hz sú basy výraznejšie, ale až do 50-55 Hz akoby boli basy stiahnuté na 25 % zvyšku rozsahu. Rozhodne je lepší ako jeho kolegovia zo supermarketov, ale je aj v rámci svojej cenovej kategórie.

• Dĺžka kábla 3,5 m, čistý zvuk, prijateľná cena v danej triede
    • ešte nevznikla.

Hľadal som káblové slúchadlá tejto kategórie za rozumnú cenu.

• - dobré využitie materiálov
    • - dobre blokuje vonkajšie zvuky
    • Existujú 3 základné problémy so slúchadlami:
    • - Rozsah nad 18 kHz je mŕtvy
    • - pravá a ľavá strana majú rôznu hlasitosť, ľavá strana nie je o niečo hlasnejšia
    • - niekde okolo 4-5 kHz je "pokles", všetky vokály sú tlmené
    • Aj keď nemám veľmi veľkú hlavu, musel som nastaviteľný popruh úplne nastaviť a je to správna veľkosť; pre väčšie hlavy by slúchadlá mohli byť malé.

Zo slúchadiel mám zmiešané pocity. Roky som si pochutnával na HA-RX300 a myslel som si, že toto bude dobrý nástupca. Mýlil som sa. Okrem nedostatkov sú to celkom dobré slúchadlá. Pri prvom počúvaní to znelo dosť drsné a drsné, ale po 2 dňoch nepretržitého používania, počúvanie znova, som mohol počuť rozdiel; to potrebovalo prestávku. Vďaka svojej citlivosti 105 dB môže byť dostatočne hlasný aj pri ovládaní z telefónu. Celkovo môžem dať 3 hviezdičky. Pomer ceny a kvality nie je zlý, ale ani zďaleka nie je vynikajúci. Napríklad slúchadlá Superlux HD681, ktoré stoja približne o polovicu menej, považujem za oveľa lepšie. Bohužiaľ, nenasledoval príklad modelu RX300 (ktorý so svojou nedávnou cenou 6-7 tisíc HUF prakticky porazil všetko do 25 tisíc HUF v kvalite zvuku).

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi dobrý zvuk, dlhý kábel, pohodlné.

Manželove staré slúchadlá boli v dosť zlom stave, tak som mu dala darček.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Basové zvuky sú príjemné, ale nerozbíjajú ušné bubienky.
    • Minimálne skreslenie pri vysokej hlasitosti (výstup z notebooku)

Za tie peniaze som dostal dobré zvukové slúchadlá, dúfam, že to vydrží. Znie to pekne

• Vynikajúca kvalita zvuku

Viac ako vhodné na sledovanie televízie

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobre držia v uchu, príjemné výšky, dynamické basy, dlhý kábel, prepracovaný dizajn.
    • Ultrazvuk nemôže... NIČ!!!

Víťaz cenovej kategórie pre mňa.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • BASY A VÝŠKY SÚ VYNIKAJÚCE. UZAVRETÝ SYSTÉM. A CENA JE PRIMERANÁ.
    • NEVIEM O ŽIADNYCH NEVÝHODÁCH.

FREKVENČNÉ PRENOSOVÉ PÁSMO. JE, ŽE UZAVRETÉ A CENA.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi dobrá kvalita zvuku, ale za prijateľnú cenu.

Veľmi dobrá hodnota za peniaze