JBL T450

Slúchadlá s Bluetooth

• , zakúpené v ELU.SK

• Kvalita /cena
    • Vysoký prítlak

Kvalitná reprodukcia. Hlboké basy. Celkom neutrálne takže ani dlhé počúvanie neomrzí. Za tú cenu je laťka kvality absolútne vyhovujúca. Tutovka, žiadne prekvapenie typické pre lacné výrobky. Proste kvalita. Určené sú na prenosné počúvanie. Prítlak na uši je vyšší. Tlmenie vonkajších zvukov je dobré. Koncovka jack 3.5mm 4 piny, takže je možné zdvihnúť hovor z telefónu tlačidlom na mikrofóne, alebo pauzu na skladbe.

• , zakúpené v mobillacno

spĺňa očakávanie, zvuk výborný

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Kvalitné sluchadla, ktoré ma zo zaciatku velmi nenadchli, ale po urcitom case pouzivania som im prisiel na chut. Kto ocakava vyrazne a prudke basy, ten nech si ich nekupuje. Ale to neznamena, ze ich sluchadla nemaju. Maju. Ale primerane k ostatnym frkvenciam, takze aj stredy a vysky su v pomere k basom vyvazene a dostanete tak kvalitny zvuk, ktory sa hodi na akykolvek zaner. Skusal som ich porovnat s viacerymi sluchadlami, ci uz na usi alebo stuplove do usi a vzdy mi JBL vysli ako najkvalitnejsie. Necakajte, ze vas zvuk ohuri tak, ze spadnete zo stolicky. Ale ak nechcete minut za sluchadla viac penazi a zaroven chcete kvalitu, tak je to idelane. Pritlak na usi je priemerany, snad zo zaciatku citit vacsi tlak, ale to sa casom podda. JBL T450 je proste slusna kvalita za malo penazi.

Prenos signálu
Skladacie slúchadlá
Typ slúchadiel
otvorené
Slúchadlá s Bluetooth

Predstavujeme vám slúchadlá na uši JBL T450. Pod náušníkmi slúchadiel, je pár 32 mm meničov katapultujúcich seriózne basy, pričom dochádza k reprodukovaniu JBL Pure Bass zvuku, aký ste zažili v koncertných sálach, na štadiónoch a v nahrávacích štúdiách po celom svete. A pretože ide o skladacie, ľahké, pohodlné a kompaktné slúchadlá, s praktickým plochým káblom odolným voči zamotaniu, ktorý je vybavený diaľkovým ovládačom a mikrofónmi, sa zo slúchadiel stáva váš každodenný spoločník v práci, v domácnosti a na cestách.

JBL Pure Bass zvuk
1-tlačidlový diaľkový ovládač s mikrofónom
Ľahká a skladacia konštrukcia
Plochý kábel odolný voči zamotaniu

JBL Pure Bass zvuk
Už viac ako 60 rokov, navrhuje JBL presný, pôsobivý zvuk, aký nájdete na veľkých miestach konania po celom svete. Tieto slúchadlá reprodukujú rovnaký JBL zvuk, pričom vydávajú basy, ktoré majú hĺbku ako aj výkon.

1-tlačidlový diaľkový ovládač s mikrofónom
Ovládajte prehrávanie hudby pomocou praktického jedno-tlačidlového diaľkového ovládača. Máte prichádzajúci hovor? Prijmite ho za behu pomocou vstavaného mikrofónu.

Ľahká a skladacia konštrukcia
Vďaka ľahkým materiálom sú tieto slúchadlá pohodlné na ušiach a naplocho skladacia konštrukcia zaisťuje to, že slúchadlá pasujú presne do vašej tašky.

Plochý kábel odolný voči zamotaniu
Plochý kábel, ktorý je odolný a nedôjde k jeho zamotaniu do uzlíkov.

Prípojka: 3,5 mm

• Skladnosť
    • Basy
    • Spracovanie
    • Pri dlhšom používaní tlačia

Tieto slúchadlá majú výborný čistý zvuk vzhľadom k cene. Taktiež majú pekné basy. Slúchadlá používam na strih videí, kde doslova musím počuť každý tón napr. piesne, do ktorej video strihám a za túto cenu je kvalita týchto slúchadiel vynikajúca. Jedinou nevýhodou je pre mňa to, že ma pri dlhšom používaní tlačia. Nosím okuliare a po niekoľkých hodinách používania mi slúchadlá začínajú tlačiť na okuliare, ktoré mi tlačia na hlavu a je to celkom dosť nepríjemné.

Celkový dojem zo slúchadiel mám však veľmi pozitívny a určite tento produkt odporúčam.

• Kvalitný zvuk
    • Super čisté Bassy
    • Plastové prevedenie ale kvalitné
    • Plochý kábel
    • Trochu tlačia pred kúpou treba vyskúšať

Sluchátka JBL t450 sú za tu cenu kvalitne spracované a majú kvalitný zvuk a bassy sú čiste. Ak máte väčšiu hlavu tak tlačia ale po čase sa dá na to zvyknúť.

• Veľmi dobrý zvuk
    • Skvelá priľnavosť
    • Super Basy
    • Tenučký a krátky kábel, odolný voči zamotaniu
    • vhodné na cestovanie
    • Niekoho môže po čase používania bolieť hlava

Za mňa najlepšie slúchadlá do 30 €. Pre niekoho kto má približný rozpočet, určite doporučujem

• Kvalita zvuku
    • Mikrofón
    • Naozaj výborne basy a vyšky s upraveným equalizerom
    • Nemá rozlišenie na Left a Right
    • Nie sú veľmi pohodlne na používanie v posteli

Po dlhej dobe používania Panasonicov som sa rozhodl pre zmenu, nakoľko sa už štvrte pokazili. Moje požiadavky boli priemerne slúchadla s mikrofon s využitim najmä na pripojenie k Xbox One ovladaču s postačujucím zvukom. Očakavania sa naplnili, JBL sa naozaj oplatili a nie je im čo vytknuť.