Recenzie JBL T450

Overený zákazník MUZIKER.sk

derick03

Pridané: 27. novembra 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

Kvalitné sluchadla, ktoré ma zo zaciatku velmi nenadchli, ale po urcitom case pouzivania som im prisiel na chut. Kto ocakava vyrazne a prudke basy, ten nech si ich nekupuje. Ale to neznamena, ze ich sluchadla nemaju. Maju. Ale primerane k ostatnym frkvenciam, takze aj stredy a vysky su v pomere k basom vyvazene a dostanete tak kvalitny zvuk, ktory sa hodi na akykolvek zaner. Skusal som ich porovnat s viacerymi sluchadlami, ci uz na usi alebo stuplove do usi a vzdy mi JBL vysli ako najkvalitnejsie. Necakajte, ze vas zvuk ohuri tak, ze spadnete zo stolicky. Ale ak nechcete minut za sluchadla viac penazi a zaroven chcete kvalitu, tak je to idelane. Pritlak na usi je priemerany, snad zo zaciatku citit vacsi tlak, ale to sa casom podda. JBL T450 je proste slusna kvalita za malo penazi.

Peter

Pridané: 28. októbra 2018