JBL E45BT

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
plné

• , zakúpené v Andrea Shop

Produkt samotný je podľa môjho názoru výborný. Kvalita zvuku a spracovania slúchadiel je skvelá. Bohužiaľ som dostal kus, ktorý mal technickú vadu( zaseknuté tlačidlo play/stop). Ak bude táto vada odstránená tak by som dal tomuto produktu 5* z 5*.

• , zakúpené v mzone.sk

• Kvalita zvuku
    • Dizajan
    • Dobre sedia na ušiach
    • Výdrž Batérie
    • Možno trochu menej kvalitná "koža".

Kvalitné slúchadlá za slušnú cenu z pekným dizajnom a pohodlnou výdržou batérie.

Konštrukcia
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
plné

Zvuk, ktorý vás rozhýbe, keď ste na cestách.

Bezdrôtové slúchadlá na uši JBL E45BT prinášajú charakteristický JBL zvuk priamo do vašich uší. E45BT sú jedným z najvšestrannejších výrobkov vôbec, majúce až 16 hodinovú výdrž batérie, inovatívny, štýlový tkaninový hlavový pás a ergonomický dizajn na uši. To znamená, že vaša zábava pokračuje a váš faktor zábavy začne stúpať, bez ohľadu na to čo práve robíte – pracujete, cestujete alebo sa len tak túlate po meste. Môžete napríklad plynule prepínať medzi hudbou z vášho prenosného zariadenia na zvonenie vášho telefónu, takže nikdy nezmeškáte telefonický hovor. S elegantným vzhľadom, rozličnými farbami a dodatočným pohodlím odpojiteľného kábla s diaľkovým ovládačom a mikrofónom, už nikdy nebudete chcieť byť bez svojich slúchadiel E45BT. Naplnia váš deň farbami a zábavou.

• Charakteristický JBL zvuk
  • Až 16-hodinová výdrž batérie
  • Dve hodiny nabíjania
  • Prepínanie medzi zariadeniami
  • Pohodlne pasujúci tkaninový hlavový pás
  • Ovládače zvuku na slúchadle
  • Textilný kábel odolný voči zamotaniu
  • Jedno-tlačidlový univerzálny diaľkovýovládač s mikrofónom
  • Vylepšený ergonomický dizajn

• , zakúpené v Andrea Shop

• Zvuk
    • Vzhľad

Zvuk je prirovnatelny k cenovej kategorii, úprimne mne stačí, žiadny orgazmus v ušiach, ale dá sa. Vyzerajú super, materiál je v celku dobrý, treba si ale na ne zo začiatku zvyknúť (vedeli tlačiť po pár hodinách, ale to je ocakavatelne). Jedno velke mínus vidím v softvéri(neviem či je to androidom alebo že mám trojročnú šunku) prepojenie 2 zariadení je veľmi nešťastné a ked si mením zariadenie, na ktorom počúvam, treba mi vypnúť to druhe.(možno to ide aj za jazdy, ale ešte som neprišiel na to ako) S kúpou som napriek tomu spokojný!!

• "prepychový" vzhľad
    • Pohodlnosť pri nosení
    • Izolácia okolitého zvuku
    • NEprebasovaný zvuk
    • Sú tvorené z iných materiálov ako plast
    • Neskutočná výdrž (vydržali mi na jedno nabitie 35 hodín)
    • Rýchle pripájanie
    • Môžem sa vzdialiť aj na veľkú vzdialenosť a neodpojí sa
    • Privysoká cena (dal by som tak 70€ max.)
    • Sú pomerne malé (to môže byť aj výhoda)
    • Po dlhšom čase začnú byť mierne nepohodlné, ale to je normálne

Nevedel som sa rozhodnúť či si kúpiť tieto, alebo lacnejší model. Pre tieto slúchatka som sa rozhodol, lebo vyzerajú lepšie a sú tvorené prioritne povrchovo z iných materiálov ako plast. Zvuk nie je úplne excelentný, ale ako zlý ho určite nemôžem označiť... preto som ho nedal ani do pozitív ani negatív, ale myslím, že by sa väčšine ľudí bez problémov páčil. Nemám ich dlho, ale zatiaľ som spokojný.

• , zakúpené v mzone.sk

• výborný zvuk
    • rýchle párovanie
    • rýchle nabíjanie
    • výdrž na jedno nabitie

• -Dobrý zvuk
    • -možnosť pripojiť káblom
    • -veľmi pekný dizajn
    • -Za tú cenu sa dajú aj lepšie zohnat
    • -basy sa mi zdali veľmi slabé
    • -napr.- za 50€ máte JBL t450bt-hraju veľmi podobne a hlavne že sú za polovičnú cenu
  • Hodnocení sluchátek JBL E45BT je velmi jednoduché. Při ceně 2600 korun (100€) se jedná o velmi zajímavou eventualitu p...

Zobraziť celú recenziu na www.letemsvetemapplem.eu

Nejlepší místo k nákupu? Časopis Stereo a Video! Za 2990 Kč totiž obdržíte nejen tato sluchátka a jejich bezplatné doručení, ale také roční předplatné tohoto měsíčníku, který tak dorazí každý měsíc až do Vaší schránky. Ideální i jako dárek. Víc viz. www.stereovideo.cz/predplatne

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Kvalita zvuku
    • Dizajan
    • Dobre sedia na ušiach
    • Výdrž Batérie
    • Možno trochu menej kvalitná "koža".

• , zakúpené v iStores

• super zvuk
    • perfektná výdrž batérie
    • možnosť pripojiť káblom

• - dlhá výdrž batérie
    • - flexibilné (dajú sa skladať)
    • - ak sa vybijú je možné ich pripojiť cez JACK 3.5
    • - mäkké, netlačia na ušiach
    • - zvuk PERFEKTNÝ (skúšal som aj marshall, sony, beats .. tieto hrali najlepšie z nich v danej cenovej kategórii)
    • - sem tam sa nepripoja hneď k zariadeniu, treba cez nastavenia pripojiť (nič hrozné)

Išiel som do týchto slúchadiel na slepo keďže sa nedali nikde skúsiť ale nakoniec to neľutujem a spĺňajú všetko čo som požadoval. Odporúčam každému kto sa neviem rozhodnúť.