Jays a-Jays Two

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
štuple

• , zakúpené v Alza.sk

Sluchatka som ušiach nemal :-) sú tak krásne zabalené že sa mi ich nechce ani odtiaľ vyberať. Jednoznačne najkrajšie zabalené sluchátka s akými som sa stretol... viem že väčšine kupujúcich ide o zvuk nie o zabalenie... mal som už viac sluchátok tuším to boli Sennh. 300 alebo tak nejak cena okolo 30 hrali v pohode, ja som bol strašne spokojný so sluchátkami od Sony ktoré boli dodávané k mobilu Sony Ericsson w800i taký bielo oranžový. To boli pecky. Sem tam som ich vyskúšal lebo to boli sestrine k mobilu. Sluchatka dodávané k iPodom alebo asi môžem povedať k Apple výrobkom sú celkom v pohode ale nie sú to špunty ale na to že sú dodávané k mobilu alebo ipodu tak hrajú celkom pekne... Rozhodol som sa že si kúpim niečo drahšie ale sklamaný som bol dosť za nejakých 100e som siahol po Koss ale hrali úplne normálne tak som ich vrátil a doteraz som mal Sony za cca 24e hrali veľmi dobre... stratil som ich :-( teraz som chcel niečo podobné a siahol som po Jays ak bude niekto chcieť nejaké info echo kľudne napíše [email protected] majte sa pani a dámi ;-)

• , zakúpené v Alza.sk

• Plochý kábel, ktorý sa nezamotáva.
    • Výborná dynamika zvuku
    • Detail na obstojnej úrovni a priestor taktiež
    • Stredné pásmo je podané výborne
    • Príslušenstvo, päť nástvcov
    • Bas občas zakryje výšky a detail.
    • Mikrofonny efekt na kábli

Jaysi som kupoval za 27 euro, v cenovej kategorii štyridsať eur, sa dajú kúpiť aj lepšie špunty, ale za 27 eur sa jednalo o top produkt v danej cenovej kategorií.

• spracovanie
    • design
    • prislusenstvo
    • kable
    • zvuk (aj ked za tu cenu)
    • kable

Sluchatka su male, nenapadne, sadnu dobre do usi. To ze pocut narazy kablu o bundu - ano, ale staci si dat vyssiu hlasitost a je to ok. Vyhoda toho kablu je jeho nezamotatelnost.
    Po hudobnej stranke su fajn. Nic svetoborne, ale za tu cenu clovek nemoze oakavat zazraky.
    V porovnani s Koss Pota pro, pripadne AKG, su basy zliatejsie, zahuhnanejsie a nepresnejsie. Stredy su v poriadu bez zvlastnych skresleni. Vysky su ostre a obcas az moc agresivne. Priestorovost je slabsia. Celkovo je ale dojem dobry a staci sa pohrat s equalizerom a kazdy si pride na svoje.

Konštrukcia
do uší
Citlivosť
96 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
štuple

Slúchadlá a-JAYS Two od Jays zaruc;ia neporovnateľný zážitok z poc;úvania. Obsahujú transduktory 8.6 mm, a-JAYS Two dodávajú bohaté a hlboké basy, aby ste objavili svoje obľúbené skladby v novej kvalite. Navyše technológia JAYS Sound Isolating System tiež prispeje k úc;innej izolácii redukovaním okolitých ruchov.S a-JAYS Two dáte zbohom zamotaným káblom a padajúcim slúchadlám. Tieto slúchadlá znac;ky Jays ponúkajú plochý kábel 1.15 m,...

• Čistejšií zvuk som nepočul.
    • V pohode zvládajú aj 8hz vlny.
    • Kábel sa nikdy sám nezamotá.

Keby sa dalo dám viac hviezd.Odporúčam každému kdo chce slúchadlá čo veľa znesú a majú čistý zvuk

• , zakúpené v Alza.sk

• Plochý kábel, ktorý sa nezamotáva.
    • Výborná dynamika zvuku
    • Detail na obstojnej úrovni a priestor taktiež
    • Stredné pásmo je podané výborne
    • Príslušenstvo, päť nástvcov
    • Bas občas zakryje výšky a detail.
    • Mikrofonny efekt na kábli

• spracovanie
    • design
    • prislusenstvo
    • kable
    • zvuk (aj ked za tu cenu)

• , zakúpené v Alza.sk

• kvalitný zvuk, dobré bassy a pekne prevedenie

Slúchatka som si vybral po krátkom rozmýšľaní a som absolutne spokojný. majú výborný zvuk čo nieje štandard, skvele bassy pri výškach a prevedie nemám čo dodať. jack je stavaný tak aby sa nemohol polámať pri ohýbaní, kábel je plochy takže sa nemôže zamotať a slúchatka majú v balení kopu nástavcov každej veľkosti

• , zakúpené v mobilonline.sk

• V tejto cenovej relácii bezkonkurenčný výrobok.
    • Kvalitný zvuk.
    • Zaujímavý obal, doplnky.
    • Plochý kábel sa ľahko rozmotáva
    • Plochý kábel sa lepí na pokožku a ťahá sluchátka z uší

Pomer cena - kvalita v porovnaní s konkurenciou veľmi dobrá.
    Pre športovcov nedoporučujem kvôli káblu, lepí sa na spotenú pokožku a vyťahuje sluchátka z uší.
    Výrobok ma príjemne prekvapil kvalitou spracovania (žiadna Čína).
    KOSS portaPro som odložil do šuflíka, tieto sú jednoducho lepšie.

• -Prekvapil ma kvalitný obal, na tak lacné slúchadlá,
    • - Obsah balenia
    • - Kvalitný zvuk
    • - Čakal som niečo viac, možno som mal len prehnané očakávania.

Tieto slúchadlá som si vybral po recenziách an internete, som spokojný. Odporúčam