Jabra Elite 3 100-91410001-60

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 vám ponúknu vysokokvalitný zvuk Nerobte kompromisy a zaobstarajte si bezdrôtové slúchadlá, ktoré vynikajú kvalitou reprodukcie, štýlovým a...
79,99 €
Info v obchode
Doporučená ponuka Alza.sk

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (3)

Do 3 dní • 1 variant0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 32 473 recenziíShop roka '23 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variant2,99 €93 % • 11 248 recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 vám ponúknu vysokokvalitný zvuk Nerobte kompromisy a zaobstarajte si bezdrôtové slúchadlá, ktoré vynikajú kvalitou reprodukcie, štýlovým a...

Parametre produktu

Výrobca
Konštrukcia
do uší
Citlivosť
118 dB/mW
Kmitočet min
20 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Typ slúchadiel
štuple

Parametre produktu

Výrobca
Konštrukcia
do uší
Citlivosť
118 dB/mW
Kmitočet min
20 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Typ slúchadiel
štuple

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 vám ponúknu vysokokvalitný zvuk

Nerobte kompromisy a zaobstarajte si bezdrôtové slúchadlá, ktoré vynikajú kvalitou reprodukcie, štýlovým a ergonomickým dizajnom, dlhou životnosťou a stabilným pripojením bluetooth. S bezdrôtovými slúchadlami Jabra Elite 3 môžete vďaka zabudovaným mikrofónom prijímať telefónne hovory alebo používať hlasového asistenta Alexa. V intuitívnej aplikácii Sound+ môžete zvuk upraviť podľa svojich potrieb. Slúchadlá bezdrôtové dostanete v magnetickom nabíjacom puzdre, ktoré uchováva dostatok energie na tri plné nabitia – 21 hodín. Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 vydržiana jedno nabitie hrať až 7 hodín. Ergonomický dizajn účinne izoluje okolité zvuky, a ak chcete hovoriť so svojím okolím, môžete použiť funkciu príposluchu HearThrough. Ak vás počas počúvania hudby na cestách zastihne dážď, nezúfajte. Slúchadlá bezdrôtové Jabra Elite 3 odolávajú náročným podmienkam vďaka stupňu krytia IP55.  

Modré bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 a ich kľúčové vlastnosti

  • Jabra Elite 3 využívajú na pripojenie k zariadeniu bezdrôtovú technológiu bluetooth 5.2
  • Bezdrôtové slúchadlá majú 6 mm meniče, ktoré vynikajú čistou reprodukciou zvuku
  • Ergonomický dizajn umožňuje, aby slúchadlá bezdrôtové pohodlne sedeli v ušiach a izolovali okolité zvuky
  • Každé slúchadlo má 4 zabudované mikrofóny na jednoduché vybavovanie handsfree hovorov, používanie hlasového asistenta a na prevádzku príposluchu
  • Batéria v slúchadlách vydrží až 7 hodín počúvania a magnetické nabíjacie puzdro vám poskytne dostatok energie na 3 plné nabitia
  • V aplikácii Sound+ si môžete prispôsobiť parametre slúchadiel, aby ste si zlepšili zážitok z počúvania
  • Funkcia HearThrough využíva mikrofóny na zachytávanie okolitého zvuku, ktorý sa prehráva v reproduktoroch, takže môžete komunikovať s okolím
  • Slúchadlá odolajú dažďu vďaka odolnosti IP55
  • Elegantný dizajn v modrej farbe

 

Prispôsobte si zvuk podľa svojich potrieb

Na zabezpečenie vysokej kvality zvuku majú bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 vnútri ukryté 6 mm meniče, ktoré poskytujú bohatý a čistý zvuk s výraznými basmi. Ďalšou výhodou je široká škála možností vylepšenia zvuku prostredníctvom intuitívnej aplikácie Sound+. V súčasnosti je k dispozícii 5 predvolieb, ale čoskoro budú rozšírené o ďalšie.  

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 skvele izolujú okolitý hluk

Pri počúvaní sa nenechajte rušiť okolitým hlukom. Bezkáblové slúchadlá Jabra Elite 3 boli navrhnuté tak, aby výrazne izolovali hluk z vášho okolia a aby ste si mohli naplno vychutnať svoju obľúbenú hudbu. Ak chcete, môžete používať iba jedno slúchadlo v mono režime, zatiaľ čo druhé sa nabíja v magnetickom puzdre, a naopak.  

Vďaka inteligentnému počúvaniu budete vedieť, čo sa deje okolo vás

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 plne využívajú technológiu príposluchu HearThrough. Môžete sa ľubovoľne rozprávať so svojím okolím a objednať si kávu bez toho, aby ste si museli vytiahnuť slúchadlá z uší. Slúchadlá Jabra Elite 3 majú zabudované mikrofóny, ktoré zachytávajú okolitý zvuk a potom vám ho prehrávajú. Ak chcete, môžete počuť všetko, čo sa deje okolo vás.  

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 umožnia pohodlné telefonovanie

So slúchadlami na ušiach môžete bezproblémovo vybavovať telefónne hovory a nemusíte hľadať tichý kút, aby ste mohli nerušene hovoriť. Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 majú 4 mikrofóny. Tak vás bez problémov budú počuť na druhej strane a vy nebudete musieť zbytočne kričať.  

Batéria Jabra Elite 3 vás nesklame

Či už ste doma alebo na cestách, nemusíte sa obávať, že sa vám v slúchadlách vybije batéria. Jabra Elite 3 dokážu na jedno nabitie hrať až 7 hodín, pričom v nabíjacom puzdre je dostatok energie na tri plné nabitia bezdrôtových slúchadiel. Určite oceníte, že bezdrôtové puzdro je vybavené funkciou rýchleho nabíjania, takže môžete svoje slúchadlá bez kábla Jabra Elite 3 v krátkom čase opäť oživiť.

Stabilné a rýchle pripojenie slúchadiel cez bluetooth 5.2

Pripojte bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 k inteligentnému zariadeniu pomocou bluetooth 5.2. To vám umožní získať stabilný a vysokokvalitný prenos zvuku, takže vám neunikne žiadny tón. Slúchadlá bezdrôtové Jabra Elite 3 podporujú hlasového asistenta Alexa (len pre Android). Všetky informácie môžete ľahko zistiť jednoduchým opýtaním sa. Rovnako jednoducho môžete začať počúvať hudbu z aplikácie Spotify (len pre Android). Jednoducho ich spárujete pomocou funkcie Google Fast Pair.  

Bezdrôtové slúchadlá dokonale sadnú na vaše uši

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 si vás získajú kvalitným spracovaním v elegantnom dánskom štýle a skvelou ergonómiou. Vďaka tomu slúchadlá nielen dobre vyzerajú, ale aj pohodlne sedia v ušiach. Počúvanie hudby, podcastov alebo audiokníh bude s bezdrôtovými slúchadlami Jabra Elite 3 potešením.

Bezdrôtovým slúchadlám Jabra Elite 3 neublížia ani vrtochy počasia

Nech je vonku akékoľvek počasie, voda slúchadlám Jabra Elite 3 neublíži. Slúchadlá bez kábla majú krytie IP55, takže im voda ani pot neublížia. Slúchadlá Jabra Elite 3 tak môžete používať aj pri športe.

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Info v obchode96 % • 91 972 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.