HyperX Cloud Core

Produkt roku 2016 - Finalista

Pre dobré sústredenie na hru je nutné i pohodlie. Pokiaľ slúchadlá tlačia, spôsobujú bolesť uší, hlavy a narušujú vašu pozornosť. So slúchadlami HyperX Cloud budete mať hlavu ako v bavlnke. Vďaka mäkkým náušníkom z pamäťovej peny a vypchatému slúchadlovému pásu, neucítite nič iného, než potešenie z hry. Slúchadlá Hyper X Cloud sú výnimočné svojím prevedením, vlastnosťami, ale aj cenou, vďaka ktorej sú dostupné pre každého.

Široká výbava

Slúchadlá sú jedinečné nielen svojim prevedením, ale aj vzhľadom. Dodávajú sa so širokým príslušenstvom zahrňujúcim adaptér pre použitie v lietadle, kožené a zamatové vypchávky náušníkov a cestovateľské sieťovky na prepravu.

Konštrukcia

• , zakúpené v ABCvelkoobchod.sk

• -Super tlmenie
    • -Výrazné zvuky
    • -Dosť dobré výšky

so slúchadlami som nadmieru spokojný :)

• pomer cena/výkon
    • kvalitné spracovanie, kábel potiahnutý textíliou
    • dĺžka kábla (možnosť nadpojiť ho až na 4 metre)
    • v balení viacero redukcií
    • príjemné premostenie, ktoré na hlave netlačí
    • krásny, čistý zvuk
    • krabica na prenos sluchátok, vo vnútry s mäkkou penou na ich ochranu pred poškodením, poškriabaním
    • náhradné náušníky (prvá vec, ktorá sa na sluchátkach väčšinou začne ničiť)
    • veľkosť náušníkov (krásne zakryjú celé uši)
    • výborne izolujú zvuk (aj smerom von, aj smerom z exteriéru do uší)
    • Nevyžadujú žiadnu registráciu ani podpornú appku (nakoľko po čase zabúdam heslá, tak mi to vyhovuje)

Nakoľko som za tie roky vyskúšal viacero produktov a značiek (väčšinou to bola lacnejšia alebo stredná trieda), so sluchátkami som maximálne spokojný. Skvele vyzerajú, skvele sedia na hlave s príjemným, čistým zvukom doplneným bassovou reprodukciou. Na hlave netlačia (využívam ich na hranie hier aj počúvanie muziky) a sú príjemné aj po niekoľko-hodinovom strávení času pri počítači. Vrelo tento produkt odporúčam.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Maximálna spokojnosť, pred nimi som mal krakeny a nemôžem zrovnávať, HyperX o triedu vyššie

Konštrukcia
uzavreté

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Finalista

Extrémne pohodlie

Pamäťová pena, ktorá tvorí vypchávky náušníkov, zaisťuje dokonalú priliehavosť a pohodlné používanie i niekoľko hodín. Balenie obsahuje vymeniteľné náušníky s rôznymi možnosťami textúr pre jednotlivé zvukové profily.
Extrémne pohodlie

Vynikajúci zvuk

Slúchadlá HyperX Cloud boli vytvorené pre profesionálne hranie a disponujú zvukových výstupom v kvalite Hi-Fi. Kryštalicky čistý zvuk v spodných, stredných, ale i vysokých polohách dostane hráča do správnej nálady a nasadenia. Čerešničkou na torte sú zvýraznené basy.
Vynikajúci zvuk

Jednoduché pripojenie mikrofónu

Súčasťou balenia je i praktický, jednoducho odpojiteľný mikrofón. Je vybavený chráničom mikrofónu a dá sa jednoducho pripojiť kedykoľvek je treba. Jeho hlavné využitie je pri hraní hier, alebo telefonovaní cez internet.
Jednoduché pripojenie mikrofónu

HyperX

Je unikátny dizajn slúchadiel, ktorý je využívaný i profesionálnymi hráčmi a podporovaný niekoľkými hernými organizáciami. Vy máte možnosť používať rovnaké vybavenie, aj keď ste zatiaľ možno iba začiatočníci.
HyperX

Hrajte svoje najobľúbenejšie hry so slúchadlovou súpravou HyperX Cloud. Slúchadlá sú dimenzované najmä pre hráčov počítačových hier. Hlavná výhoda je mimoriadne mäkko vystužený hlavový mostík, precízne čalúnenie ušníc z pamäťovej peny a umelou kožou vystužené klapky - takže každé vaše hranie bude bez bolestné a hlavne pohodlné. Tieto slúchadlá vyhovujú štandardu HIFI, je schopná prenosu intenzívneho a krištáľovo čistého zvuku, všetkých tónin (vysokých, stredných, alebo nízkych), samozrejme aj s výnimočnou basovou reprodukciou. HyperX sa vyznačuje bohatým zvukom a elegantným dizajnom s možnosťou využitia v lietadle vďaka kompatibilitou s adaptérom.

Výhody:

• Frekvenčná odozva je 15 - 25.000 Hz
  • Odnímateľný mikrofón
  • Pevná hliníková konštrukcia pre dlhú životnosť a stabilitu
  • Super ľahký, precízne čalúnenie ušníc z pamäťovej peny a umelou kožou vystužené klapky len pre Vaše pohodlie
  • Uzavreté ušnice pre lepšiu reprodukciu basov a potlačenie šumu
  • Kompatibilné s osobnými počítačmi, notebookmi, telefónmi, PlayStation4 / PS4 a letecké adaptéri.

Dokumenty

• pohodlné nosenie (2)
  • cena (2)
  • kvalita (2)
  • basy (1)
  • ovládanie hlasitosti (1)

• Kvalita spracovania
      • Zvuk
      • Odpojiteľný mikrofón
      • rozpätie nastavenia veľkosti na hlavu je príliš malé

Za tie peniaze je ťažko nájsť konkurenciu,zvukovo sú naozaj dobré,konštrukcia je kvalitná. Mikrofón je odpojiteľný a má dostatočnú kvalitu zvuku .

• vsetko
      • stale mi to pride slabe asi som nahluchly ;]

zatial topka zadarmo za tu cenu ;] aj ked privital bi som nieco raz tolko silnejsie ale to bi som asi ohluchol ;]

• neviem
      • mikrofon je na nič
    • Finalista súťaže ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v ABCvelkoobchod.sk

• -Super tlmenie
      • -Výrazné zvuky
      • -Dosť dobré výšky

so slúchadlami som nadmieru spokojný :)

• pomer cena/výkon
      • kvalitné spracovanie, kábel potiahnutý textíliou
      • dĺžka kábla (možnosť nadpojiť ho až na 4 metre)
      • v balení viacero redukcií
      • príjemné premostenie, ktoré na hlave netlačí
      • krásny, čistý zvuk
      • náhradné náušníky (prvá vec, ktorá sa na sluchátkach väčšinou začne ničiť)
      • veľkosť náušníkov (krásne zakryjú celé uši)
      • výborne izolujú zvuk (aj smerom von, aj smerom z exteriéru do uší)

• Super basy
      • Najpohodlnejšie slúchadlá, aké som kedy mala
      • Dizajn
      • Hmotnosť

Dlho som hladala skuchatka na hranie a pocuvanie hudby. Hyper x su najlespie ake som kedy mala. fakt odporucam. K sluchatkam su v baleni kable všeho druhu :D. Ani po dlhsom hrani som nemala pocit že by ma tlačili. Su lahke takze ani neviete že ich na hlave mate. Trochu sa mi pod nimi poti hlava ale to asi kazdemu v tomto pekelnom teple. Uplne flexibilna konštrukcia. Podla mna na kazdy typ hlavy. Mala som problem najst normalne sluchatka na moju malu hlavu, ale tieto su perfektne. Cena uplne zodpoveda kvalite dokonca sa cudujem ze cena bola taka nizka (50). Proste super som s nimi uplne spokojna.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Všetko je skvelé.
      • Keď nič nerobíte tak maličko šumia (asi vinou mojej zvukovej karty)
      • Viac nič.

Mal som chuť sem napísať úplne nejakú rozsiahlu recenziu ale tých je tu dosť. Takže ak to mám zhrnúť s tovarom som maximálne spokojný lepšie nezohnáte. Ak by som mal odporučiť obchod tak (K24) skvelý prístup , výborná dodacia doba a predovšetkým skvelá cena.

• Dizajn
      • Kvalita
      • HyperX
      • Luxusné balenie, nie krabica od banánov
      • Pohodlné
      • Výmenné náušníky
      • Konektory
      • Veľkosť
      • Mikrofón - odnímateľný
      • Cena/Kvalita je najlepšia.

Kvalitnejšie slúchadlá som už dlho nevidel, kožené a mäkké náušníky sú obrovské a tak netlačia vôbec.
      Sú fakt luxusne prevedené a vidno že majú svoju cenu.
      Nevŕzgajú a niesú z plastu sú pekne z brúseného hliníka ktorý vyzerá skvelo.
      Hrajú perfektne a sedia ešte lepšie.
      Tieto slúchadlá ma milo prekvapili už hneď na začiatku keď som videl krabicu v ktorej sú zabalené, dostanete aj luxusnú krabičku HyperX.
      K slúchadlám máte aj púzdro kam si ich môžete odkladať aby sa nepoškodili alebo nezaprášili. Za toto majú u mňa jedno veľké +
      Kúpu vôbec neľutujem a odporučil by som ich každému kto hľadá slúchadlá ktoré netlačia a vyhľadáva kvalitu za rozumnú cenu.
      Ako hovorím jedné z najlepších slúchadiel na trhu.