Huawei FreeBuds Pro 2

Počúvanie, o ktorom každý sníva. Bezdrôtové slúchadlá s dokonalým zvukom s aktívnym potlačením okolitého hluku, intuitívnym dotykovým ovládaním a dlhou výdržou batérie...
Doprava 3 €,Na sklade
Garantovaný nákup z XM.sk

Do týždňa • Viac variantov2,39 €4 278 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček3 €98 % • 970 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €136 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 824 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €10 019 neoverených recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,4 €92 % • 3 583 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 932 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,59 €8 744 neoverených recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €95 % • 6 711 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 5 787 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 383 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5 €96 % • 580 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,39 €96 % • 760 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,9 €3 831 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variantZdarma1 147 neoverených recenziíĎalšie informácie

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 2 vyvinuté v spolupráci s firmou Devialet nadchnú všetkých audiofilov a hudobných nadšencov svojou krištáľovou kvalitou zvuku aj prudkými basami spolu s dokonalým potlačením okolitého hluku. Naviac ponúka možnosť pripojenia k dvom zariadeniam súčasne, dlhú výdrž batérie a intuitívne dotykové ovládanie.

12.2 g
Konektor nabíjania

• , zakúpené v Datacomp.sk

Čistý zvuk, dobre sedia, ľahké ovládanie, dlhá výdrž, pekný dizajn

• , zakúpené v mobilonline.sk

• Praktické nabíjacie puzdro.

V každej recenzi ich chvália tak som chcel vyskúšať a vrátil som ich behom pol hodiny. Prvý krát mám slúchadlá s ANC a mal som prílišné očakávania. Mňe osobne to príde ako by mi slúchadlá púšťali zbytočný hluk. Ak počúvam podcast alebo hudbu je to skôr rušenie ako odhlučnenie. Mali byť náhrada za Galaxy buds pro ktoré som mal zhruba 2 týždne ale nakoniec sa to otočilo. Samsung zostávajú a Huawei sa vrátili. Kvalita zvuku je skoro rovnaká aspoň z môjho pohľadu. Ale Samsung má obrovskú výhodu už len konštrukciou ktorá dobre zaplní ucho a už len to spôsobí že okolité zvuky sú výrazne slabšie . Ale na druhú stranu nabíjacie puzdro má Samsung úplne na ... Veľmi zle sa otvára. V podstate najviac som potreboval spoľahlivú funkciu keď slúchadlá púšťajú okolité zvuky. A nakoniec som sa zmieril s tým že automaticky to nefunguje vôbec a zapínam to manuálne. Ale hlavne Samsung to má totálne retardovane vymyslené že hudbu iba utlmí. V podstate Samsung vie lepšie čo ja chcem a nemám na výber ako sa majú slúchadlá zachovať ak chcem s niekým rozprávať. Tu má Huawei jednoduchú a geniálnu funkciu keď vyberiem jedno slúchadlo zvuk sa zapauzuje vložím naspäť zvuk sa znova pustí. Nakoniec som zistil že pre mňa neponúkajú nič naviac a vrátil som ich. Ale niekomu inému môžu vyhovovať.

• Sluchadlá su vynikajúce. Hrajú perfektne, výborne sa ovládajú, v ušiach sedia perfektne, skoro ich ani necítim. Bál som sa, že ma budú bolieť uši po dlhšom nosení, ale je to vporiadku, nič nebolí. Rozhodoval som sa medzi samsung galaxy buds 2 pro a huawei pro 2, rozhodnutie v prospech huawei neľutujem. Používam ich na S 23 Ultra. Sú ešte krajšie ako na obrázkoch.

12.2 g
Doba prehrávania
6.5 hodín
Konektor nabíjania

Špičkový hudobný zážitok

Nechajte sa unášať krištáľovou kvalitou zvuku vďaka Hi-Res Dual Sound systéme, trojitému adaptívnemu ekvalizéri a trojitému mikrofónu s potlačením hluku. Plynulým prispôsobovaním zvuku úrovni hlasitosti v reálnom čase, štruktúre zvukovodu a spôsobe nosenia sa tieto chytré slúchadlá postarajú o vynikajúci zvukový zážitok.

Špičkový hudobný zážitok

Dokonalé potlačenie hluku

Už žiadny okolitý hluk pri hovoroch, hudbe a filmoch. Slúchadlá využívajú mikrofón s kostným vedením, tri ďalšie mikrofóny a špeciálny algoritmus DNN pre potlačenie všetkých rušivých vplyvov od hlučných vagónov až po veterné počasie.

Dokonalé potlačenie hluku

Bezproblémové pripojenie

Pripojenie k dvom zariadeniam naraz a prepínanie medzi nimi v reálnom čase? Bluetooth slúchadlá podporujú jak Android a iOS, tak Windows.

Bezproblémové pripojenie

Dlhé počúvanie

S úplne nabitým puzdrom dokážu slúchadlá ponúknuť až 30 hodín počúvania. Samozrejmosťou je možnosť nabíjania z telefónu alebo tabletu. Vďaka krytiu IP54 počúvanie nezastaví ani pot alebo dážď.

Dlhé počúvanie

Intuitívne dotykové ovládanie

Telefón môže zostať vo vrecku. Prijímať hovory, meniť hlasitosť či prepínať skladby sa totiž dá jednoducho stlačením, potiahnutím alebo poklepaním na slúchadlá.

Intuitívne dotykové ovládanie

Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 824 recenziíĎalšie informácie

bezdrôtové slúchadlá • výdrž až 30 h • frekvencia 14 Hz až 40 kHz • odolnosť IP54 • 11 mm meniče • Bluetooth 5.2 • integrovaný mikrofón s potlačením hluku • trojitý adaptívny ekvalizér

Dokumenty

• príslušenstvo (1)
  • , zakúpené v Datacomp.sk

Čistý zvuk, dobre sedia, ľahké ovládanie, dlhá výdrž, pekný dizajn

• , zakúpené v mobilonline.sk

• Praktické nabíjacie puzdro.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Alza.sk

• Po stránke kvality zvuku hodnotím super
    • Nedrží mi tento typ slúchadiel dobre v ušiach. Ale to je iba môj problém
    • Spôsob ovládania slúchadiel dvomi prstami je dosť krkolomné

• Výborný zvuk
    • Vyváženosť
    • Frekvenčná vyladenosť (žiadne frekvencie nie sú príliš "prepálené")
    • ANC funguje výborne, aj vo vlaku a autobusoch
    • Priepustný režim s vyčlenením hlasov
    • Spracovanosť
    • Dizajn
    • Sedia výborne v uchu
    • Možnosť otestovať si vhodnosť nástavcov (pri Huawei telefónoch možnosť nastavovania sluchátiek aj v nastaveniach, pri iných výrobcoch len v aplikácií)
    • Stabilné pripojenie
    • Bezdrôtové nabíjanie
    • Trochu slabšia výdrž batérie oproti konkurencii, ale úplne postačuje 6 hodín počúvania
  • , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

• duálne pripojenie
    • skvele fungujúce ANC
    • špičkový zvuk
    • Pôsobivý výkon nízkych basov
    • dostačující výdrž
    • podpora bezdrátového nabíjení
  • , zakúpené v Alza.sk

• Zatiaľ len krátko používam. Prvý dojem bol rozpačitý, skúšal som rôzne štuple nakoniec najlepší výsledok bol zo základnými. Sedia dobre v uchu sú ľahké takže sa skoro vôbec nehybu v ušiach. Kvalita zvuku je parádna bolo treba sa pohrať s nastaveniami. Dokonca mám pocit že vernejšie hrajú pri vypnutom dolby atmos na telefóne. Samotná aplikácia a slúchadlá to zvládajú samé a lepšie. Počuť každý nástroj tzn zvuk je čistý nezahltený a vyvážený. Samozrejme vec vkusu. Výdrž nebudem hodnotiť. V porovnaní zo slúchadlami ktoré som mal doteraz a bolo ich viac jednoznačne čo sa kvality vyváženosti a čistoty zvuku týka najlepšie čo som počul. Samozrejme dôležitá je kvalita prehravanej hudby. Tzn kvalitný formát.

Kvalitné slúchadlá hodné tej ceny.

• Výborné ANC
    • Perfektný zvuk
    • Cena zodpovedá produktu
    • Vzhľad
    • Dobre držia v ušiach
    • Výdrž batérie
    • Púzdro je citlivejšie na škrabance
  • , zakúpené v K24.sk

• Excelentný zvuk
    • Kodek LDAC
    • Spolupráca s Devialet
    • Krátka výdrž slúchadiel
    • Zložité ovládanie

Prvé Hi-Res bezdrôtové slúchadlá sa mi veľmi zapáčili najmä kvôli kodeku LDAC a výborne vyváženého zvuku v spolupráci s francúzskou spoločnosťou Devialet. Slúchadlám po zvukovej stránke v zásade nemám čo vytknúť. Zvuk je veľmi podobný Samsung Buds Pro ale o niečo detailnejší. Pomocou kodeku LDAC som sa dostal na 990 kbps a slúchadla dokážu prenášať až 32 bitový zvuk. Čo sa týka zvuku som nad mieru spokojný.

O niečo horšie je ovládanie, ktoré je umiestnené zboku slúchadiel. Je veľakrát nepríjemné, hlavne pri zvyšovaní/znižovaní hlasitosti sa mi veľa krát posunuli a musel som ich do ucha dotláčať. Ďalšia nevýhoda je krátka výdrž samotných slúchadiel. Pri používaní LDAC kodeku sa baterka v slúchadlách minula ani nie za 3 hodiny. A pri používaní potlačenia okolitého hluku to je ešte menej.

Slúchadlá odporúčam každému kto si potrpí na ozaj kvalitnom zvuku. Síce nie sú tak pohodlné na bežné používanie, ale v oblasti zvuku sú najlepšie.

• , zakúpené v Alza.sk

• Syn to kupil, pracovala za nu cely teply jul, nech to dozvedie ze za aku cenu musim ja pracovat, ale zvladol to perfektne