GoGEN HBTM 41

3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

• , zakúpené v DOMOSS

Najlepší pomer cena úžitková hodnota. Dobre vyzerá a funguje na prvé zapnutie. Nie je pre hrubé zaobchádzanie. Jemné elegantné sluchátka.

• , zakúpené v DOMOSS

Celkom slusny produkt,radio funguje dobre,len infominidioda o zvolenom mode mohla byt viditelnejsia...

• , zakúpené v DOMOSS

Dostatocna kvalita za dobru a prijatelnu sumu, svetelny ukazovatel spuatenia bluetoot by mohol byt vacsi, cez den vobec nevidiet.

Konštrukcia
Konektor
3,5 mm Jack
Typ slúchadiel
uzavreté

bezdrôtové slúchadlá na uši • uzavreté • Bluetooth • citlivosť: 105 dB • frekvenčný rozsah: 20 Hz až 20 kHz • impedancia: 32 ohm • vstavané FM rádio (87 až 108 MHz) • odnímateľný 1,2 m dlhý kábel • konektor 3,5 mm stereo Jack • doba nabíjania cca 3 hodiny

3zákazníci neodporúčajú produkt

• , prevzaté z Heureka.cz

koupila jsem dcerám, naprostá spokojenost, cena super

• perfektní zvuk
    • dobře padnou
    • slyšíte jen hudbu
    • nízká cena
    • kabel na připojení do mobilu
    • nedařilo se naladit rádio

Sluchátka jsme kupovali za účelem sledování videí na internetu. Byli jsme příjemně překvapení jejich čistým a kvalitním zvukem. Jsou i pro muže, na větší hlavu. Okolí téměř neslyší, že si něco pouštíte. Jsou měkká vypolstrovaná. Celkově pozitivní dojem. Jen nám nešlo naladit rádio, ale to je celkem jedno, kvůli tomu jsme je nekupovali. Spokojenost, doporučujeme

• Možnosti sluchátek
    • Design
    • Průměrný zvuk
    • Mikrofon slabší
    • Bluetooth funkční ale zvuk podprůměrný

Zatím krátká zkušenost na Notebook HP Probook, iPhone 8: průměrný zvuk s kabelem, slabší při Bluetooth. Bluetooth kvalita byla pro mě zklamáním. Čekal jsem víc. Nemám moc co porovnávat ale rozhodl jsem se ze budu hledat jiná. Při telekonferenci přes Teams bohužel vypadl i mikrofon, musel jsem narychlo připojit kabel. Pak se zlepšil jak zvuk, ale stále nic extra tak mikrofon. Přes Bluetooth jsem prý nebyl moc slyšet. Podobné zkušenosti u obou zařízení. Je to dárek, tak snad dceři udělá radost. To ze bude připojena přes kabel ji nevadí tak snad nebude vánoční dárek pokažený. Každopádně .... jen pro nenáročné uživatele. Hudba se s tím moc nevychutná.

• Baterie vydrží dostatečně dlouho
    • Super basy
    • je to pro velkou hlavu
    • Je to pro fakt velké hlavy, kdo ji nemá musí sluchátka zmáčknout a doufat, že neprasknou.

Já jsem za ty prchy spokojený. V recenzích si lidi stěžovali že jsou moc velká a proto mě zaujaly. Jsou, ale mě sedí. Malé hlavy ať sáhnou po jiných.

• , prevzaté z Heureka.cz

Sluchátka mě zaujala, že mají i možnost poslechu rádia přes bluetooth. Ovšem zklamalo mě to, že nešli nabít a těžko se komunikovalo s obchodem ohledně řešení závady. Nakonec jsem sluchátka vrátila přímo na výdejně, kde vše proběhlo bez problémů.

Som veľmi spokojná.

• krásná barva
    • dobrá cena
    • bezdrátové i drátové připojení
    • možnost složení sluchátek
    • dobrý zvuk

dobrý kvalitní zvuk, bezva funguje i bezdrátové připojení, krásně sedí na uších, jdou složit, ideální na výlet, super cena