Genius GX Gaming HS-G500V

po pol roku prestali fungovat

• , zakúpené v INGRAM

dobrý zvuk
    vibrujú

• Odporúčam pre hráčov počítačových hier. Už druhý krát sme objednávali, nakoľko aj ďalší člen rodiny mal záujem. Pekný dizajn a dobrá kvalita.

Konštrukcia
cez hlavu (náhlavné)
Citlivosť
105 dB/mW
Konektor
USB
Typ slúchadiel
uzavreté

Slúchadlá Genius HS-G500V s mikrofónom sú určené pre zapálených hráčov, ktorí si okrem vizuálnej stránky chcú užiť aj tú zvukovú. Vďaka veľmi zaujímavé vibračnú funkciu, ktorá je sprostredkovaná a napájaná cez USB kábel, sa Vám dostane úplne nového zážitku z hrania hier.

Ergonomický tvar a mäkká slúchadlá zaistí veľmi pohodlné nosenie. Otočný mikrofón zase prináša možnosť nastaviť si mikrofón presne tak, aby Vás druhá strana počula vždy kryštalicky čisto a zrozumiteľne.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

po pol roku prestali fungovat

• , zakúpené v INGRAM

dobrý zvuk
    vibrujú

• - Celkovo dobrý zvuk
    • - Pri basoch sú vibrácie fakt peckové, verte mi pokiaľ ste nikdy nemali vibračné slúchadlá tak stoja za to
    • - Mikrofón
    • - Neskutočné mäkké a pohodlné na uši, žiadna bolesť pri 48h používaní.. ( Bolo to len raz hej.. )
    • - Možnosť nastaviť hlasitosť
    • - Možnosť zapnutia a vypnutia vibracii
    • - Vydržia akurát tak 3-4 Mesiace
    • - Ten mäkký materiál sa môže začať po 2 mesiacoch odlupovať

Prečo som im dal hodnotenie 100% ?
    Môžete si kúpiť slúchadlá za 50,100,150 € Vydržia vám 2-4 roky dajme tomu. Radšej kúpim 3x tieto slúchadlá ročne, sú to najpohodlnejšie slúchadlá ktoré som kedy mal ( a verte mi mal som minimálne 30 rôznych druhov). Pre menej náročných používateľov to vydrží aj dlhšie no pri viac ako 8h dennom používaní sa môžu za tie 4 mesiace pokaziť, mne sa to stalo 3x zatiaľ.. Určite si hovoríte načo sú mi tie vibrácie? Veď sa to ani nebude dať poznať.. No v tom sa mýlite, pokiaľ sa viete pohrať v nastaveniach zvuku tak budete mať neskutočne kvalitný zážitok až vám prídu zimomriavky.. ODPORÚČAM!!!

• Kvalitný zvuk
    • Pohodlné
    • Pri zapnutí vybrácií trocha šuštia
  • , zakúpené v ciernydrak.sk

• všetko super
    • fakt žiadne

• dobry zvuk
    • slaby kabel reklamujem kazdy pol rok

• dobrá cena
    • kvalitná značka
    • pohodlné
    • dobrý zvuk
    • Mohol by byť trochu dlhší kábel

Mám ich síce ešte krátko ale hneď sa mi zapáčili, sú za výbornú cenu, majú dobrý zvuk, sú pohodlné ale mikrofón som ešte netestoval takže neviem ale určite bude dobrý. Ja vrelo odporúčam.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Dobre a z lahka sedia na usiach,maju vyborny zvuk s vibraciou
    • nepoznam
  • , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Dobry zvuk s vybraciou
    • Nic

Dobra cena, dobry produkt, hotovo